Cannondale Kráľ Záhoria MTB maratón

23.04.2011
MTB maratón
Skalica - Zlatnícka dolina (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Budu vysledky aj na nete ?? Pred stvrtou som frcal domov
25.04.2009 - 21:29:08
00
Určite budú, ale asi nie tak skoro, ale možno pán riaditeľ prekvapí 8)
25.04.2009 - 21:30:52
00
tak pridam aj moj pohlad na svet :-)



Lokalita bola fajn, pacilo sa mi, pocasie tiez super vyslo :-). Kedze to bol 1. rocnik, tak sa tych nedostatkov naslo viac ... Chybajuce sprchy, neboli sipky k WC, zvlastny sposob casomiery :idea: , radsej mohlo byt startovne 8 EUR a mohlo v tom byt nejake jedlo uz, lebo nie kazdy mal zrovna chut na kura, alebo klobasku, po pripade hot dog ... nejake cestoviny mohli byt a aspon mala kofola. Dostal som v startovnom neskutocne krasne ponozky, ktore sa mi ale vobec k nicomu nehodia :-D. Trat zrovnanebolapodlamojho gusta, prvych v podstate 10 km nudne tiahle stupanie, potom 3 km zjazd po asfalte ( aj ked rozbity ), ocakaval by som zjazd po lese. Nasledovalo konecne lesne stupanie po lese ! A musim vyzdvihnut super usek na singloch medzi stromami ! Od zaciatku singla az do ciela to bol paradny usek, uz len kvoli tomuto useku by som sa sem asi vratil :twisted:


inak drobne chybicky v organizacii boli, trat znacena perfektne, kto neni slepy, nemohol zabludit !




Takze, ak budem zdravy a vobec dozijem, tak o rok som zasa :D
25.04.2009 - 21:32:18
00
Určite budú, ale asi nie tak skoro, ale možno pán riaditeľ prekvapí 8)

A o kolkej sa im podarilo spravit tie vysledky??
25.04.2009 - 21:41:23
00
To netuším, o tretej som odtiaľ odišiel....
25.04.2009 - 22:20:51
00
no podla mna desny maraton.. trat neskutocne nudna.. zo 40km snad cez 20km po asfalte, a v podstate nudny stupak hore, hned na vrchol odtial zjazd po asfalte ako bolo spominane, vzapeti hned stupanie (ale aspon lesom) a druhy zjazd bol sice pekny fakt lenze ani v jednom kole som si ho neuzil pretoze v nich v podstate nebola sanca predbiehania a v oboch kolach som chytil brzdu pred seba :(
dalsie prekvapenie bola obcerstvovacka, to ako chceli organizatori usetrit? mini budka v otocke do ciela dost tazko spozorovatelna.. aj ked som ju zbadal a isiel som nanu odbocit tak mamlas regulovcik namna huci ze rovno, pokyn ignorujem lebo ved obcerstvovacka, tak zareve hlasnejsie rovno chod.. no tak teda idem rovno ze mozno to neni ta medzikolova obcerstvovacka ale az ta spominana cielova (sice nechapem jej vyznam ale ok), ved on je organizator tak vie co kde je.. no nie bola to ta jedina obcerstvovacka, tak som druhe kolo siel skoro nasucho.. potesi :roll:
inak startovne by som tiez prijal normalne 10€ a dostal rovno v cieli nejake pitie a jedlo..
regulovcici super (aj ked v jure boli krajsie baby :D), parkovanie super, mozno by nebolo odveci po skalici vylepit sem tam sipku kade na maraton. inak na prvy rocnik nebolo zle..



@ root: cislo 100 nahodou este nemame poruke? :oops:
25.04.2009 - 22:24:36
00
ja som s tmaxom ochadzal o 16,00 a zacali vyhlasovat vysledky ale dost zvlastne... ja osobne som ziadne vysledky nevidel :(
25.04.2009 - 22:30:39
00
@ root: cislo 100 nahodou este nemame poruke? :oops:

77-čku mám 2 fotky, 99 a 101 tiež, ale 100 nemám :) musíš sa identifikovať inak
25.04.2009 - 22:39:06
00
101 je teamovy kolega.. mame rovnake dresy+ ja mam velky skaredy celopruziaci kriklavo zeleny bike :D
25.04.2009 - 22:41:20
00
Ibis - myslel som si, máš 2 x :)
25.04.2009 - 22:42:03
00
Mne sa ten maraton tiez vobec nepacil, hlavne trat, ostatne chyby organizatora sa daju prepacit, kedze je to bol prvy rocnik. Ale ak bude buduci rok trat taka ista, tak urcite jazdit nepojdem. Na moj vkus prilis vela asfaltu. So svatojurskym to nemozem ani porovnat, tam bola trat jedna basen... Mne sa dokonca ta trat tak nepacila, ze sa mi nechcelo ist uz ani do druheho kola a zostala som s Filom povzbudzovat Jakuba, Pata a prvych pretekarov dochadzajucich do ciela. Ale som spokojna, aspon som si konecne pozrela maraton aj zo strany divaka! :lol:
26.04.2009 - 07:40:09
00
Mne sa tento "maratón" (s tými dvoma kopcami a dvoma zjazdíkmi pripomínal skôr okruhové XC-čko) náhodou celkom páčil. Značenie sa celkom dalo, ajkeď párkrát som nevedel naisto či som na trati alebo nie, mohlo to byť značené trošičku hustejšie. Zas som si zle zvolil bike, mal som ísť na fulle a nie na HT-čku :roll: . Trať bola neuveriteľne drncavá, fajne ma vyklepalo :lol: . A v tom singli boli super pozakrývané také priečne výmole, ktoré som v plnej rýchlosti nabral a schytal neskutočné rázy. Tak som asi zo tri alebo štyrikrát musel zosadať a kontrolovať zvary na hlavovej trubke a zadnej stavbe, či som ich náhodou nepraskol. Taktiež mi nikto nemohol povedať aby som v prvom kole pred tým brodom spomalil, tak som ako úplný amatér poletel - dopad tesne pred vodu ak nie do nej , vidla na doraze, len som počul taký fajny zvuk kov o kov, v zadnej stavbe čosi zapraskalo, a potom to vŕzgalo a pískalo až do konca preteku. Vyzerá to na výmenu celého rámu , uvidím po revízii biku. Ináč som nevidel žiadnu občerstvovačku na trati - kde bola?

Keby sa dáke foto našlo - tak čísla 251 a 252. Dík
26.04.2009 - 12:13:31
00
Nikto ti nič nemusí hovoriť. Vždy treba jazdiť tak, aby si neskončil, ako si skončil. :wink: Občerstvovačka netuším, kde bola, ani som ju nehľadal. Na tú chvíľu. :D
26.04.2009 - 12:38:07
00
znacenie ani netrebalo, ved ani nebolo kde zle odbocit.. to skor asi len pre pocit..
obcerstvovacka bola v mieste kde si odbacal 180° do ciela pri tom plote..
a drncava? kde? podla mna jedine drncave bol ten stupak po kamenoch.. ale kedze to bolo stupanie nedrncalo nic.. inak tie prudke zjazdy z betonky alebo do potoka boli fakt haluz :D
26.04.2009 - 12:41:18
00
Presne, trať vhodná na HT. No a doplním ešte 1 veľké -, nezverejnenie výsledkov. Ak sú niekde zavesené, ospravedlňujem sa.
26.04.2009 - 12:45:39
00
keyboard_arrow_up