Čergovská Stopa 2014

22.02.2014
MTB maratón
Raslavice (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Výsledky, Foto
Zúčastnených bikerov (49)
alfiretoASmanboris.kobrehybucinajanbunoc.enterdanny1droiddurislavFedas79FRANCEKBOYgianmarco1Giuseppeigorko23JaKajarkozecjkolojonsakJožoŠJS-MSju0p4gykochhylaky9laserLimodmagnuspomajky1184martin1711martino99mato687matocykelMichalDankoMiky83milos21MinikinnatnicolpaggoPAJDOsabi_170senky15SlafkostefanvanickySvetozartimotejtrek9388Wladozetha
...v prílohe prikladám .pdf súbory vyššie uvedených výsledkových listín...,
24.02.2014 - 22:51:15
01
ta ja nechapem ako som sa mohol umiestnit v polovici vysledkovej listiny v kategorii muzi B ked ma vsetci obehli ??? mam pocit, ze som bol najpomalsi slimak. asi mi odpocitali moju hmotnost :)
25.02.2014 - 01:37:51
00
No podla mna tieto vysledky nesedia
25.02.2014 - 06:09:48
00
par minut po prechode ciela som volal kamosovi, ze kde je....a podla toho moj cas nesedi....ubrali mi hodinu....aj moj subjektivny pocit a vycerpanie udavall cas o hodinu dlhsi :)


Naposledy upravil droid dňa 25.02.2014 - 08:05:28, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2014 - 07:56:43
00
Aj ja som bol prijemne prekvapeny, ze nie som na chvoste, ale cas sedi :) Blahozelam vsetkym!
25.02.2014 - 08:01:17
00
sice som nepretekal ale vo vysledkoch je isto niede zadrhel lebo ked dobre pamatam tak pajdo tesne pred cielom obehol kola ale vo vysledkoch ma o 4 minuty horsi cas :) niekde sa stala chyba :D
25.02.2014 - 08:16:34
01
prisiel som po sutaziacom cislo 77 a pred sutaziacimi 29+108
25.02.2014 - 08:21:53
00
Rad by som par navrhov na zlepsenie.
- Zrusit dlhu trasu. Pre borcov je to stale malo ;) A ten rozbombardovany usek by tam fakt nemusel byt. Teren alebo cesta ale nie diery v asfalte ktore vyzeraju ako spomienka na vojnu. Po Hertnik si z toho urobime stihacie preteky a najlepsi si to rozdaju v kopci :) Pekne spolu. V sobotu sla polka dlhu, polka kratku a bolo to dost zmatocne. A sklamanie ked sa borci odpojili na kratku
- zrusit jedlo z kapacitnych dovodov. Chapem ze je problem pripravit jedlo pre tolkych a este sa niekde musia usadit a najest. Niekto si objedna na chate normalne jedlo, niekto si da musli tycinku, niekto zje pol kilovu milku aby doplnil energiu... Osobne idem na doraz a jedlo je to posledne co ma v cieli trapi. Skor je to nedostatok kyslika ;)
- zvazit elektronicke meranie casu. http://www.kk-sporttiming.com/timing_sk.php?url=SK9hQlVNZkRTTFZiYw== Z kezmarku to ani nemaju tak daleko. Netusim kolko by to stalo ale je to jedna z naj veci co sa na maratonoch/ pretekoch... zaviedli. Prebehnut cielom a pozriet na sms, ktory som skoncil je na nezaplatenie.
- urcenie velkosti tricka uz pri registracii a len do 10.2. Opozdilci maju smolu alebo nechat moznost doobjednania a zaslania postou. Tak, ako to byva skoro všade.
- nevsimol som si co hrala kapela ale mam pocit ze zaberali zbytocne vela miesta. (Stôl + cast miestnosti?) Pretekari sa (koli nim) museli uspokojit s chladnymi chodbami co v mokrom stave nie je nic moc.
- asfaltku az ku chate bo ma na totych tenkych gumach natriasalo ako sirotu ;D

Dakujem za zvazenie a prajem vela uspechov. Bolo to super. Nech je kazdy dalsi rocnik lepsi ako predchadzajuci. Pocet startujucich uz nezavisi od pocasia a bude nas stale viac a viac. Neodolatelna akcia :)
25.02.2014 - 18:09:23
01
... tu sú všetky fotečky, čo som urobil. Možno sa tam nájdete....https://picasaweb.google.com/106473979533348828529/CergovskaStopaSatanek?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMK74MW1x_7IpQE&feat=directlink
25.02.2014 - 18:29:02
03
senky15
- ja by som dlhú nerušil. Hádam nie som jediný, čo ju chcem. Napríklad mne vždy vyhovovala a isto mi 30 km nebolo v zime (snehu minulý rok a pred troma rokmi) málo :) To aby ľudia neblúdii je o organizácii...
- a s tým jedlom, si predstav, že si 100 ľudí do hodiny/dvoch objedná na chate jedlo ktoré nebude pripravené dopredu (a k tomu nápoje). Ja vždy rád dám niečo teplé do seba, aj keď to nie je XXL porcia. Tento návrh ti ťažko prejde.
- elektronická časomiera je dobré riešenie, len to závisí nakoľko to bude rentabilné zaplatiť pre 200 ľudí. Napríklad na Jarnom šprinte nemajú problém s manuálnou časomierou aj pri viac ako 200 ľuďoch (teda aspoň som žiaden problém nezaregistroval, aj výsledky sú myslím do druhého dňa [sa mi zdá, že ešte aj v ten deň]). Elektronicky by to bolo najlepšie a najjednoduchšie, nech to prehodnotia organizátori.
- kapela tam zaberala veľa miesta, to máš pravdu, som si to teraz tiež uvedomil, ale neviem nakoľko by pomohol situácii jeden stôl navyše. Teraz pozerám, že na Jarnom šprinte prvýkrát idú obmedziť počet štartujúcich (neviem nakoľko, nedočítal som sa to na stránke), takže možno to stojí na zváženie, ak sa nevymyslí niečo lepšie. V tom období na čergove nikdy nebude vonku príjemné počasie, tiež mi ostala len chladná chodba a do tepla som sa dostal až po tombole :)
- nemal si ísť na tenkých gumách :lol:


Naposledy upravil milos21 dňa 26.02.2014 - 07:44:33, celkovo upravené 1 krát.

25.02.2014 - 18:42:16
03
8) Héj Senky , toto nie je MTB Maraton, ,Čergovska stopa je len pre silné žaludky ( toho roku sa počasie pohralo s nami ) a tie časy su v inom zimnom období neprekonateľné. Lepšie časy dosiahnuť bude dosť veľký problém , ale nič nie je nemožné. Čergovská stopa je v prvom rade sranda , stretnúť kamaratov , pokecať , a v cieli sa radovať z akehokoľvek miesta. Víťaz je každý kto dorazí na chatu. Mne chýbali deťurence zo ZDŠ Raslavice ,tí pred dvomi rokmi excelentne smerom dole z chaty to pálili hlava nehlava , a očividne mali z toho radosť , lebo nejaký kotrmelec do snehu im ale vôbec nevadil. Možna sa nedostali do užšieho výberu , alebo ich odradilo štartovné , Pre domacich do 15 rokov by som dal zľavu , hlavne za odvahu. Je to na zváženie usporiadateľa. Bratislavský maskot p. Tylandy dorazil zasa , milo prekvapil hlavne svojou hmotnosťou ,, Co to jete pane že jste tak hubenej ? A nakoniec ,,SENKY,, Čergovska stopa je pretek ktorý cieľom nekončí! Lebo auta su zaparkované v Raslaviciach. Takže menej polemizovať , viacej trenovať , a o rok sa ukáž na horskom stroji , lebo to je HORSKA cyklistika. Ak chceš jazdiť cestu , zavolaj Saganovi. PS,, Tej holky na dirťaku s kros prilbou mi bolo ľúto.Neviem čo sa jej stalo ale už vo Fričkovciach bola AUT. Škoda , možna nabuduce. Veľka vdaka všetkým fotografom , aspoň mame mile spomienky , a o rok,- 1m snehu nech je zábava . Dovidenia
25.02.2014 - 21:54:49
03
alfireto ta holka dosla v poriadku,hasici ju vyviezli ,bol to jej prvy pretek tak neviem ci sa to nanej neprejavilo ,ze jej bolo zle od zaludka ale hore uz bola fit a dole si to uzivala tak hadam sa jej to uz nebude stavat
26.02.2014 - 07:27:55
00
Alfireto: Asfaltka ku chate bola len sranda :) a bol som na horskom stroji co nebola podmienka pokial viem.
Treba sa prisposobit (lenivej) vacsej casti spolocnosti, zrusit meranie casu, v Raslaviciach si nahodime povinne lahke prevody a pomalicky dojdeme na chatu. Ved kam sa ponahlat. Am I right?
Preteky. Cielom je nieco prekonat. Aspon seba sameho.
Len pre silne zaludky... pred cergovom som absolvoval 2 treningy z ktorych kazdy bol 3x narocnejsi ako dlha trasa. Rekordy trate ma nezaujimaju. Dolezite su rozostupy medzi jednotlivymi pretekarmi. Ano pretekarmi, nie vyletnikmi ;)
26.02.2014 - 20:50:36
00
Pobit sa nechcete? Kazde podujatie ma svoje specifika. V kazdych pretekoch (nie preteku) si svoj ciel najde snad kazdy, kto sa prihlasi. Jeden pre boj o vitazstvo, druhy o zasluzene pivo s kamosom. Su aj taki, co ho stihnu este pred startom aj cielom :) Kedze pretekarska cyklistika uz nie je moje hobby, CS vynechavam. A Duri, ty sa poriadne pozri pod kolesa v Slanskych vrchoch, ked mas pocit, ze CS su horske preteky (nie pretek). Lovu zdar, sportu fit a nazdravie :)
27.02.2014 - 13:53:45
00
...a ja že kto mi chýbal na ČS :handshake: Joži, si mohol prísť aspoň pofotiť jak ja ;)
27.02.2014 - 15:29:39
00
keyboard_arrow_up