celkom zaujimava lokalna akcia sa chysta na tuto sobotu v trenc.jastrabi.
velmi pekny vyjazd s ocenenim pre prvych 200 v cieli...urcite aj vitazom sa cosi prida! :lol:
takze ak chcete zazit zaujimave zapolenie,alebo si spravit len tak vylet "s cislom" :D pridte a zazite-za 1euro to urcite stoji! :idea: nevidel som ziadny profil,ani graf ci prevysenie,ale stupa sa z ca.300 do 1042mn/m...a vselico medzitym krasnou prirodou povazskeho inovca!...

Prílohy:

DSC09326.JPG
DSC09326.JPG 442.19 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2009 - 00:12:46
00
extra vyzva pre jazdcov na strojoch tejto znacky-vid obr. :twisted: ..oni uz vedia :lol:

Prílohy:

Bez názvu.JPG
Bez názvu.JPG 25.55 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2009 - 00:16:41
00
Nazdar .Moze to byt zaujmavy vyjazd . Na Inovec chodim rad. Ale iba od Kalnice . Ak budu nejaky foristi z TN a okolia fain prilezitost na zoznamko . Uvidimne ci dostanem doma "priepusku" . 8)
26.05.2009 - 00:20:00
00
uz sa ma viac ludi pytalo na podrobnosti, kde sa startuje, kadial vedie tych 40km, kde je ciel atd... ale nejako nikde som o tom blizsie info nenasiel...
26.05.2009 - 12:00:10
00
Sympaticka akcia - nebyt inych planov (a mozno aj zleho pocasia), tak by som asi siel.
26.05.2009 - 18:52:52
00
uz sa ma viac ludi pytalo na podrobnosti, kde sa startuje, kadial vedie tych 40km, kde je ciel atd... ale nejako nikde som o tom blizsie info nenasiel...

takze co ja o tom viem:-startuje sa medzi 9-10hodinou od kulturaku v tr.jastrabi-je to "volny start" takze sa ide na cas nie naraz :lol: ...
trasa ide okolo inovca najskor zo strany od jastrabia,potom kamsi zvaznicou-napaja sa to na zelenu asi 1(2km) pod chatou a ide to na stranu mnichovsku...asi kdesi dookola az na to miesto kde startuju paraglidy..na kotu a nejako zja´zd na chatu(neviem ci dole zjazdovkou alebo ako :twisted: )...no a ostatne viem zistit priamo od Ivana Bulika..
inac neviem kde,ale kdesi som videl aj mapku tohto vyjazdu...popozeram..
ale ja idem podporit a trosku si vyskusat novu trasu na inovec-ved z klasickych 10-12km na 40(45) to moze byt zaujimavo ponatahovane :wink: ...pokial nebude liat to by som si musel rozmysliet,lebo beriem celu rodinku...ale ako sa poznam.. :mrgreen: 8)
26.05.2009 - 22:06:51
00
zistil som "zaujimave" spravy-takze-obcerstvovacky ziadne..az v cieli ten vyborny gulas a pifco(2,3,... :mrgreen: )...nie je to pretek takze preto asi..ale napriek tomu sa to meria na cas a vyhlasuju sa vitazi :) ..takze ako kto chce tak si pojde :wink: -väcsina turistikuje :? ...ale niektory aj duju...
tentokrat vsak najväcsia "konkurencia" (kacina & jez :idea: )nejazdi,takze bedna je volna pre inych uchadzacov 8) ...cien je vela,atmosfera skvela..myslim,ze to bude stat za skusku.. :wink: ..a snad to pocasie bude v pohode ako doteraz (aj ked momentalne vonku prsi..ale ziadne sialene burky sa nekonali..)
takze som zvedavy kto sa tam stretneme :)
28.05.2009 - 22:10:45
00
tak zajtra..... :D
29.05.2009 - 20:15:29
00
ja pridem asi okolo stvrt-pol 10tej..register a start...asi sa uvidime na chate...my nr:0949278182
uz sa tesim ako svinka :twisted: ..zaaas budem vyzierat :mrgreen: ..zena ma pochvali ked pridem dom.. :wink:
29.05.2009 - 22:17:00
00
bude to dnes mazlave, ako tak pozeram z okna 8)
30.05.2009 - 06:02:28
00
ak to bude tak to bude "krejzy"!!!! :twisted: :roll: sprchovy gel kvoli prirode necham doma :lol: ...no som na zvazovani...ale nieco ma tahaaaaaaaaa :twisted:
30.05.2009 - 08:09:51
00
mam taky pocit,ze toto je moj tread...neva..aspon si precitate moje dojmy... :)

rano som sa zobudil pri zvukoch clapkajucej vody a veru moc sa mi do toho nechcelo,ale kedze som uz cely tyzden nebol na bajku,a vedel som ze trasa je kratka tak som si povedal,ze pojdem do vsetkeho :twisted: ...ale uz ked som o pol9 pozeral aladina vyzeralo to nadejne-a aj bolo-takze o 9tej skoncil dazd a o pol10tej uz svietilo slnko a ja som fujazdil na auticku nalozenom bajkom,handrami na cistenie,vecami na prezlecenie rychlostou vetra do jastrabia...9:50 uz som stal na registracke a z radostoz videl,ze nie som sam. zisli sme sa tam asi 10ti,s toho som asi 3 povazoval za konkurenciu :mrgreen: ...ivan bulik nam este povedal,ze trasa je skratena a ze to nestihol preznacit...ale pri tomto upozorneni a to velmi dolezitom neboli vsetci...a tak to aj dopadlo :roll:
takze asi 10:20 sme vyrazili do hor...uz na prvej luke som si nebol isty ktorou to cestou mam ist-lebo sipka bola na asfaltke ale polna cesta sa asi po 20m rozdelovala...tak som isiel podla pocitu.../akurat v tomto momente ako toto pisem u.ebal taky blesk a vzapäti hrom,ze sa mi okna zatriasli..uf :shock: /
...zachvilu som uz videl stopy typka co to dul predomnou...
paradna zvaznica,sice mokro ale dalo sa...prisla prva kontrola,peciatka zmena smeru..a ide sa dalej smer dubodiel..stale strk,takze pohoda,potom z dubodiela dokonca krasna lesna asfaltka so zaujimavym stupanim cez krasne udolie....stale romantika a pohoda..2kontrola na kopci....a zrazu sa ruti z lesa tatrovka..a ze tadial mam ist dalej (tu mi dal typek co isiel predomnou uz vraj 10minut)...a tam to cele zacalo...blato,blatisko...12kilometer si veru zapamätam :!: ...tam som si spomenul na horala...ale tu svietilo obcas aj slniecko,takze aspon zhoral nekydalo,kedze podomnou uz bolo riadne nalozene(a tatrovkou rozryte)...ale aj tak to islo uzasnym udolim...a takto asi 3km..potom bol teren znova celkom jazditelny...celkovo ta zvaznica mala asi 10km...a stale boli na nej kde tu odbocky-samozrejme neoznacene-takze som len dufal,ze idem spravne...ale stopy som mal stale pred sebou tak som si hovoril,ze by to malo byt v pohode :?
...a ani som sa nenazdal a uz tu bola znova stara znama asfaltkana chatu..a zaroven 3kontrola=3peciatka :D ...bol to vlastne taky zber peciatok :lol: ...tam som sa dozvedel,ze ti predomnou si to valili dalej a nepocuvali co im zeny na kontrole hovorili-bol to totiz ten bod kam sa uz nemalo ist dalej...tak oni si to "trosicka"(asi o 3-5km/300hm) predlzili,lebo to struhli po zelenej dole az skoro nad radar :roll: ...vtedy som zistil,ze som prvy ..a tak som aj skoncil...aj ked este som si to vyslapal na paluch a stadial na kotu kde bola posledna kontrola...potom uz len priamo dole po zjazdovke na gulasek a kofolku...na chate ma uz vitali,ze prvy cyklista! :lol:
no ale ziadna bedna sa nekonala..vraj naco?! :roll: :wink: ...a tak som mohol prvykrat v zivote stat na bedni :( (co by som kazdopadne,lebo typek co "zabludil",by bol prvy a ja 2)...mohol,ale nestal..a vlastne to bolo jedno,ale zaujimavy pocit :)
gulas bol vyborny aj kofolka dobre padla...a zachvilu uz prisiel aj "kiko" miestny borec co by mi inak riadne nalozil (predpokladam tak 30-35 min)..fakt bol dobry...a tak sme aspon pokecali..a prichadzali pomali aj dalsi...
atmosfera bola fajn,aj ked dost lokalpatriots :lol: jastrabani to tam jednoznacne "osefovali"....na losovanie 2dnoveho pobytu na chate som uz necakal...vypil som si obligatne nealkopifko a supoval pozelenej a po zltej rychlym spadom k autu...slniecko svietilo a ja som mal za sebou spokojny vyjazdik! 8) ...aj ked trochu kratky na moj vkus...
..inak sme sa s bajkermi zhodli,ze organizacne to bolo turisticke,a o rok treba aby to robili cyklisti,tu cyklo trat..znacenie dost orientacne...a sluzby(wap,sprcha..)nulove..ono to mi az tak nechybalo...aspon jedna obcerstvovacka by sa ale hodila...
ja som ale spoko! pekna sobota za mnou a som rad,ze som nezavahal a isiel do toho-stalo to za to! :wink:

Prílohy:

DSC09344.JPG
DSC09344.JPG 403.14 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09340.JPG
DSC09340.JPG 436.94 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09339.JPG
DSC09339.JPG 427.4 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09337.JPG
DSC09337.JPG 321.57 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09336.JPG
DSC09336.JPG 447.23 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09332.JPG
DSC09332.JPG 527.45 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09333.JPG
DSC09333.JPG 388.49 KiB thumb_up0thumb_down

DSC09328.JPG
DSC09328.JPG 494.42 KiB thumb_up0thumb_down

30.05.2009 - 21:50:53
00
shickmo ty si :roll: :mrgreen: pochvala :wink:
30.05.2009 - 21:58:26
00
ja som bol rozhodnutí ze pojdem ale ráno ma to pocasie trosku odradilo tak som nesiel.....
ale vidím ze bolo super :D tak asi az o rok
30.05.2009 - 22:46:07
00
a šak stojíš na bedni a ty si písal že nebola :lol:
30.05.2009 - 23:41:42
00
keyboard_arrow_up