hmmm vypadol Zvolen a nedostala sa tam Fatra :roll:
a inak ked tak pozeram ten zoznam: Presov, Jahodna, Cinobana, Brezno, (Svit by som ale pre jeho meno chcela z nasledujucej poznamky vynechat) - viac "vychodnych" pretekov na slovensku nie je? mozno by sa dali este nejake zaradit do serie :evil:
tie najkrajsie preteky chybaju: Zvolen, Dubnica, Sulov (ti myslim ani nechcu do serie), Fatra... a kde su zahranicne??
hmmm toto zlozenie serie na rok 2009 sa mi akosi nepaci :roll:

Aha nejaka zaujata Blavacka, pozri na mapu Slovenska a zistis ze po 3 maratony su na "zapade" a "vychode" a 5 maratonov je na "strednom" Slovensku. Je to optimalne, o volbe konkretnych pretekov zaradenych do serie sa da diskutovat. Kazdy si vybere a nikto nepovedal ze nemozes startovat na pretekoch mimo serie. Vzhladom na polohu Blavy su vsetky preteky "vychodne" dokonca aj Svatojursky. :D :D :D
09.12.2008 - 06:40:45
00
hmmm vypadol Zvolen a nedostala sa tam Fatra :roll:
a inak ked tak pozeram ten zoznam: Presov, Jahodna, Cinobana, Brezno, (Svit by som ale pre jeho meno chcela z nasledujucej poznamky vynechat) - viac "vychodnych" pretekov na slovensku nie je? mozno by sa dali este nejake zaradit do serie :evil:
tie najkrajsie preteky chybaju: Zvolen, Dubnica, Sulov (ti myslim ani nechcu do serie), Fatra... a kde su zahranicne??
hmmm toto zlozenie serie na rok 2009 sa mi akosi nepaci :roll:

1. Organizátori pretekov musia mať záujem byť v sérii
2. Objektívne povedané, pre východniarov sú preteky mimo republiku dosť vzdialené, v júli je dostatočná pauza v kalendári na absolvovanie pretekov v zahraničí
3. Zvolenu je škoda pre jeho ťažkú trať, ale nie pre prístup organizátorov. Opakovane s*rú na stanovenie rozumného a vopred známeho limitu na dlhú trať, nehovoriac o "kalamite" po hromadnom štarte všetkých kategórií

11pretekov/8hodnotených je tak akurát, aby človek stihol i niečo zaujímavé mimo sériu, ak chce
09.12.2008 - 07:39:18
00
hmmm vypadol Zvolen a nedostala sa tam Fatra :roll:
a inak ked tak pozeram ten zoznam: Presov, Jahodna, Cinobana, Brezno, (Svit by som ale pre jeho meno chcela z nasledujucej poznamky vynechat) - viac "vychodnych" pretekov na slovensku nie je? mozno by sa dali este nejake zaradit do serie :evil:
tie najkrajsie preteky chybaju: Zvolen, Dubnica, Sulov (ti myslim ani nechcu do serie), Fatra... a kde su zahranicne??
hmmm toto zlozenie serie na rok 2009 sa mi akosi nepaci :roll:

Dubnica a Súlov v CMS neboli predsa.... 8)
09.12.2008 - 07:55:14
00
Dubnica a Súlov v CMS neboli predsa.... 8)

zlato ja viem. len som chcela vypisat mena zrovna tych lepsich pretekov, ktorych organizatori o.i. maju vlastny zaujem "nevstupit", co my budeme respektovat a budeme na ich preteky chodit 8)
JanoT:o Zvolene sa tu pretriaslo uz dost podla mna, ja som len poznamenala ze vypadol zo zoznamu- dovi. Aj tak nan vsetci pojdeme :wink: . ku zahranicnym pretekom, ved je to slovenska seria, tak OK. len ma prekvapilo, ze cakum prask su vsetky "venku". ... a aj tak na ne pojdeme 8)
lakko: klud poklad, ziadne nervy. ako isto vies minuly rok vela ludi chodilo predovsetkym na preteky, ktore su pekne, a nie kvoli tomu ze su v serii. ak boli nejake zaradene do serie, bolo to plus. a tak to ostane aj tento rok :wink: . takze pohoda, nic sa nemeni, len budeme nizsie v rebrickoch :D
09.12.2008 - 09:47:44
00
tiez som najprv napisal, ze skoda zvolena, no uvedomil som si, ze nejdem na maraton len kvoli tomu, ze je v serii...
09.12.2008 - 11:36:11
00
hmmm vypadol Zvolen a nedostala sa tam Fatra :roll:
a inak ked tak pozeram ten zoznam: Presov, Jahodna, Cinobana, Brezno, (Svit by som ale pre jeho meno chcela z nasledujucej poznamky vynechat) - viac "vychodnych" pretekov na slovensku nie je? mozno by sa dali este nejake zaradit do serie :evil:
tie najkrajsie preteky chybaju: Zvolen, Dubnica, Sulov (ti myslim ani nechcu do serie), Fatra... a kde su zahranicne??
hmmm toto zlozenie serie na rok 2009 sa mi akosi nepaci :roll:


Danka ďakujeme za dôveru k Fatranskému maratonu je to však rozhodnutie, ktoré išlo mimo nás aj keď záujem sme mali... Takže aj ďalej ideme vlastnou cestou a tešíme sa 6.6. v Stráňavach...
09.12.2008 - 13:02:53
00
v dnesnej dobe to vidim na slabe lobisticke skupiny v pozadi 8)
09.12.2008 - 17:53:53
00
len tak otazka do plena vlkohron je naozaj v piatok alebo sa mi to len zda? ak naozaj tak preco?
A otazka cislo dva resp. konstatovanie Brezno sa krije s MTB Trophy no asik Brezno vynecham. skoda pekny pretek to je:)
02.01.2009 - 00:50:20
00
aj ja mam otazocku berie sa do bodovania 8 alebo 11 pretekov ?
02.01.2009 - 01:58:20
00
len tak otazka do plena vlkohron je naozaj v piatok alebo sa mi to len zda? ak naozaj tak preco?

ano, v piatok ako aj pominule roky bol 8.5. - ved i tak vtedy je sviatok a väcsina ma volno :wink:
02.01.2009 - 10:23:45
00
aha to ma nenapadlo pozdiet do kalendara ze ci je volno :)
mne to vlastne jedno len kamos ma statnice vtedy a tiez chce odjazdit celu seriu.
03.01.2009 - 03:19:08
00
Ahoj! Mňa maratónska séria nikdy nezaujímala. Ale zaujímal ma vždy v prvom rade kvalitný pretek. Hlavne Súľovský maratón (hlavne keď bol v začiatkoch čisto cestný, škoda že už nieje hoci MTBácky na kvalite časom iba pridal). A ďalej Dubnica, Partizánske a zapáčil sa mi domáci Fatranský. A chcem ísť Medvedí okruh. V roku 2008 sa mi ho nepodarilo ísť z tragických rodinných dôvodov. Ostatné preteky ma netrápia. Ak budem mať odvoz tak (na ďalšie) pôjdem, ak nie tak si radšej dám dva krát Fačkovské sedlo na cestnom. :P :wink:
03.01.2009 - 11:29:31
00
Čo to je Medvedí Okruh?
03.01.2009 - 11:57:56
00
Mňa maratónska séria nikdy nezaujímala....

vačšinou keď ma niečo nezaujima, tak sa k tomu nevyjadrujem....
03.01.2009 - 21:42:40
00
asi tak nejak...
03.01.2009 - 21:51:49
00
keyboard_arrow_up