Bolo sľubované minulý rok, že nebude diskriminácia starších pretekárov. Podľa bratov z Česka bola do tohtoročnej maratónskej série doplnená kategória 60+. Bohužiaľ Stupavský maratón nás starších neberie vážne, no čo už, buˇpôjdeme ku konkurencii, alebo sa skúsime popasovať aj so súpermi o 12 rokov staršími. :|
16.06.2009 - 07:42:35
00
Pan Palkovic, kde surfujete, tam nas vsade kritizujete za kategoriu muzi nad 60rokov...nas maraton je vo vyvoji uz niekolko rokov, my sme slubili, ze ked sa bude dat tak bude kategoria aj nad 60, ale este pred nou by som dal prednost napr. juniorkam, pripadne zenam nad 50rokov a rozmyslame rozdelit hlavnu kategoriu muzi do 30r a nad 30r, ale ked budete traja nad 60, tak kludne tu kategoriu vyhlasime..u nas kazda kategoria obnasa trosku vacsi balik ako u konkurencie...a este jedna malickost, spominate nasich bratov cechov, ze take kategorie maju, no treba sa pozriet aj na ine slovenske maratony....ked sa nahodou v Stuapve neuvidime, tak vam prajem vela statstnych kilometrov!
16.06.2009 - 09:02:44
00
ujovi chyba pohar?
16.06.2009 - 14:23:22
00
:)
16.06.2009 - 14:30:16
00
Ujo nepotrebuje pohár, nepotrebuje cenu, nekritizuje Stupavský maratón. Táto stránka je na to, aby sa na nej každý mohol slobodne vyjadriť. Kategórie boli vždy, tažko porovnávať neporovnateľné, keď nebudú, svet sa nezrúti a nenarobím s tým nič ani ja, len usporiadateľia. Keď som bol vo veku Craobsa, tak mňa nič nebolelo, nemal som potiaže s kĺbami, ráno som vstával bez problémov, bolo mi ľahko žiť. Preto si myslím, že sa môžeme s mladšími porovnávať iba v technických športoch, veď prvýkrát som reprezentoval Slovensko na ME ako 47 - ročný a s reprezentáciou som končil v 55 - tke. Pohárov mám v pivnici vyše stovky, keď niekto potrebuje podarujem. Šport nie je len o pohároch a cenách, morálne ocenenie je omnoho cenejšie, ako materiálne.
Takže sa nehnevajte usporiadatelia, že som sa ozval, zrejme nemá cenu sa vôbec k niečomu vyjadrovať
17.06.2009 - 13:00:47
00
ale ma.. ale treba sa nato pozriet aj z druhej stranky (cisla si vymyslam).. ked sa prihlasia na danu kategoriu 2 ludia ci je vhodne ju vobec realizovat alebo radsej zaclenit do najblizsej v ktorej je aj tak len 10 ludi.. ze je nefer porovnavat 50 a 60r panov je fakt, ale taktiez sa stazuju poniektory ze je nefer ze jazdia "profici" s "hobbykmi"
a taktiez suhlasim skor s motivaciou juniorov nez seniorov (ked uz by sa muselo vyberat)
17.06.2009 - 13:06:39
00
Kategórie - Vlkohron 2009:
počet štartujúcich:
-ženy nad 50 rokov 2
-kadetky 2
- juniorky 1

Stupavský maratón:
- ženy 40+ 2007 5
2008 6

Máte pravdu nie sú potrebné kategórie muži 60+ ani ženy 50+.
17.06.2009 - 13:50:17
00
Uz mame web stranku vo viacerych jazykovych mutáciach, jupiiii :)

Samozrejme este to budeme doladovat

napriklad :arrow: http://www.stupavskymaraton.sk/index.php?Lang=en
18.06.2009 - 03:05:13
00
ale ma.. ale treba sa nato pozriet aj z druhej stranky (cisla si vymyslam).. ked sa prihlasia na danu kategoriu 2 ludia ci je vhodne ju vobec realizovat alebo radsej zaclenit do najblizsej v ktorej je aj tak len 10 ludi.. ze je nefer porovnavat 50 a 60r panov je fakt, ale taktiez sa stazuju poniektory ze je nefer ze jazdia "profici" s "hobbykmi"
a taktiez suhlasim skor s motivaciou juniorov nez seniorov (ked uz by sa muselo vyberat)
18.06.2009 - 07:31:25
00
Dnes sa k nám môžete ešte prihlásiť za 13,-€. Od zajtra to už bude za 16€,-!!! Po upresnení zo strany Progresscycle, trička GIANT garantujeme všetkým čo sa prihlásia cez internet...
30.06.2009 - 13:57:52
00
Bolo sľubované minulý rok, že nebude diskriminácia starších pretekárov. Podľa bratov z Česka bola do tohtoročnej maratónskej série doplnená kategória 60+. Bohužiaľ Stupavský maratón nás starších neberie vážne, no čo už, buˇpôjdeme ku konkurencii, alebo sa skúsime popasovať aj so súpermi o 12 rokov staršími. :|

Pán Palkovič kritizovať niekoho za to že niečo ROBÍ je minimálne, minimálne nefér...Skúste priložiť ruku k dielu.
A ako organizátor maratónu výraz konkurencia nepoznám...Poznám len dobré počasie alebo to počasie ktoré dokáže pokaziť niekoľko mesačnú námahu organizátora...Každý MARATON je niečim výnimočny a krásny.
Držím palce Stupave.... 8) 8) 8)
30.06.2009 - 15:40:14
00
Aby sa nepovedalo :wink: , rozhodli sme sa zriadit kategoriu 60+

viac info :arrow: http://www.stupavskymaraton.sk/#maraton/propozicie.php


Kdeze sa nam uz prihlasilo niekolko panov nad 60, a my sme tak niekomu slubili, sme sa rozhodli tuto kategoriu odpalit...
30.06.2009 - 21:11:50
00
otazky k trati kedze som to z mapy nerozlustil pls:

za Slivom sa pojde singlom ako minuly rok alebo ako na zimnom maratone po zvaznici?

na cervenej za kosariskami kde sa minuly rok odbacalo dolava, tento rok bude odbocka kolmo doprava. potom sa chvilu ide takymi "vlnami", rychly rovny zjazd a potom dalej? rovno hore na pajstun alebo sa pajstun obchadza nejakou odbockou dolava? zjazd do borinky ide po cervenej tym korenovym zjazdom alebo este inym? :)

vdaka!
30.06.2009 - 21:40:56
00
ved az hore na pajstun sa nejde.. ten zjazd pod pajstunom bude asi zas v tom hnusnom jarku
30.06.2009 - 21:58:33
00
to ze to menili a podla mapy sa k pajstunu pride blizko, len neviem kedy z toho zjazdu pred pajstunom odbocit dolava
30.06.2009 - 22:03:09
00
keyboard_arrow_up