Ja netusim, co tu stale riesite s kategoriami s prepacenim pre dochodcov...
Vsade na pretekoch pisu preteka sa podla pravidiel UCI tak nech sa paci... pekne nech su take ketegorie a je vybavene... Kludne sa mozem aj ja stazovat mam 19r a som v kategorii do 39r teraz som zvedavy co napise p. "palkovic" :D dovod preco sa ja nestazujem je ten, ze ked je niekto dobry tak vyhra alebo sa presadi a je jedno ci je v kategorii do 39r a ma len 19r alebo je v nejakej kategorii s o par rokmi mladsimi pretekarmi. Ruku na srdce myslim vo Vasom veku je to len o tom dojst do ciela pokope...
30.06.2009 - 22:05:54
00
Ruku na srdce myslim vo Vasom veku je to len o tom dojst do ciela pokope...
Jakub trosku ucty voci skor narodenym pretekarom by ti nezaskodilo :evil: V tomto kontexte tvoje bednove vysledky z rekre 20 km "maratonov" su fakt smiesne :cry:
30.06.2009 - 22:12:14
00
Ja netusim, co tu stale riesite s kategoriami s prepacenim pre dochodcov...
Vsade na pretekoch pisu preteka sa podla pravidiel UCI tak nech sa paci... pekne nech su take ketegorie a je vybavene... Kludne sa mozem aj ja stazovat mam 19r a som v kategorii do 39r teraz som zvedavy co napise p. "palkovic" :D dovod preco sa ja nestazujem je ten, ze ked je niekto dobry tak vyhra alebo sa presadi a je jedno ci je v kategorii do 39r a ma len 19r alebo je v nejakej kategorii s o par rokmi mladsimi pretekarmi. Ruku na srdce myslim vo Vasom veku je to len o tom dojst do ciela pokope...


jakub keby sa malo pretekat podla pravidiel UCI tak by to bola dobre ina kava ako je toto :D ...netyka sa to tohto maratonu ale casto to aj mna vie nasrat :mrgreen:
30.06.2009 - 22:14:25
00
Za tých dôchodcov máš frčku do nosa... Ešte som nevidel, že by niektorý dôchodca písal o gumkáčoch alebo deťoch pri juniorských a u-23 kategóriách.
30.06.2009 - 22:14:49
00
Ja netusim, co tu stale riesite s kategoriami s prepacenim pre dochodcov...
Vsade na pretekoch pisu preteka sa podla pravidiel UCI tak nech sa paci... pekne nech su take ketegorie a je vybavene... Kludne sa mozem aj ja stazovat mam 19r a som v kategorii do 39r teraz som zvedavy co napise p. "palkovic" :D dovod preco sa ja nestazujem je ten, ze ked je niekto dobry tak vyhra alebo sa presadi a je jedno ci je v kategorii do 39r a ma len 19r alebo je v nejakej kategorii s o par rokmi mladsimi pretekarmi. Ruku na srdce myslim vo Vasom veku je to len o tom dojst do ciela pokope...

jakub akoze sorry ale zrovna ty by si mal ohladom tohto sediet v kute potichucky.. tie tvoje kalkulacie vecne kde, kedy, ako, kolko, v ktorej kategorii su tu skoro vsetkym zname..
30.06.2009 - 22:18:49
00
Jakub este taky dodatok. Poznas mena Jankovic, Sykora atd ? Alebo Habera, Gross, Lami atd ? Ti prvi su "dôchodcovia" jazdiaci tie ozajstne maratony :wink: a ver tomu ze ta strcia do muky lavou zadnou. A ti druhi su presne z opacnej strany. Su to kadeti a ti ta strcia do muky detto. A ak ich nepoznas pozri si vysledky CMS aby si vedel kam patris. Ja si vazim jednych aj druhych ale toto je zrejme mimo tvojho chapania. Tak si druhy krat zakusni do klavesnice, kym nasmolis take bludy HOWGH.


Naposledy upravil drotar dňa 30.06.2009 - 22:40:00, celkovo upravené 1 krát.

30.06.2009 - 22:24:23
00
preto jazdil deti kym sa dalo, a teraz vymysla s 20kami.. :roll:
30.06.2009 - 22:27:30
00
Jakub este taky dodatok. Poznas mena Jankovic, Sykora atd ? Alebo Habera, Gross, Lami atd ? Ti prvi su "dôchodcovia" jazdiaci tie ozajstne maratony :wink: a ver tomu ze ta strcia do muky lavou zadnou. A ti druhi su presne z opacnej strany. Su to kadeti a ti ta strcia do muky detto. A ak ich nepoznas pozri si vysledky CMS aby si vedel kam patris. Ja si vazim jednych aj druhych ale toto je zrejme mimo tvojho chapania. Tak si druhy krat zakusni do klavesnice, kym nasmolis take bludy HOWGH.


Jakuba nepoznam presne asi ako je an tom s vykonnostou ale urcite si nemyslim ze by ho Habera porazil tomu dokazem slapat na pety aj ja a od Jakuba mam este dajaky ten krocik, Lami mozno to ano, a s Grossom som este nepretekal takze nemozem posudit. Ale toto nejsu ziadny kadeti toto su kadeti (okrem Lamiho) co jazdia len maratony, teda vetsinou hobby akcie, ak by prisli kadeti z SP XC tak az potom by jakub skoncil v polke startovneho pola 8)
01.07.2009 - 09:50:28
00
mat tak vase problemy a na maratonoch priemerku takych 20 kmh ;-]
01.07.2009 - 10:01:03
00
hh sorry ze som nereagoval skorej ale nemal som cas :D
tie mena co pisal drotar poznam ale len tych mladsich, starsie rocniky ma jaksi ehm...
Co sa tyka 20km maratonu tak aby bolo jasne isiel som len 1x tu to sezonu 20km maraton takze neviem co tu stale riesite a to len preto lebo na druhy den som chcel ist do ČR na 50km maraton ;)
A za svoje kalkulacie sa nehambim treba mat aj nejaku teoreticku predpoved...

A fakt nevidim dovod preco by mali mat "dochodcovia" x kategorii... Ja sa nestazujem len som si az teraz precital co vsetko sa tu pisalo o kategoriach a az teraz som vyjadril svoj nazor. Uznavam mozno ma zan ukamenujete na fore ale ja to vidim proste tak. Je to pekne, ze aj v takom veku sa clovek snazi pretekat a maju moj respekt.
01.07.2009 - 10:45:37
00
Jakub, myslim si, ze usporiadatelia maratonu Ti jasne ukazali ake je spravne chovanie a zaradili aj kategoriu 60+ a tym len dokazali, ze Stupavsky maratom patri a bude patrit k tym dobrym na Slovensku.
Nechcem Ti vstupovat do svedomia, nie je to moj problem, len mi je to neprijemne vzhladom na p.Palkovica a inych - podla Teba duochodcov, ako si sa dost bezohladne vyjadril vo svojom prvom prispevku na ich adresu. Ak nevies, tak duochodcovsky vek zacina v mnohych krajinach od 65 rokov a dnes vela ludi aj v tomto veku dosahuje dobru sportovu vykonnost. Ak raz aj Ty prejdes do inych vekovych kategorii zistis ze je dost velky rozdiel ci si pod 40 alebo viac ako 40. Vo veku nad 40 rokov je desat rokov poznat znatelne a myslim, ze to je aj dovod preco tieto kategorie existuju. A to ze napr. aj p.Palkovic nemusi 'duojst do ciela len pokope' dokazuje aj jeho umiestnenie v prvej polovici celkovych vysledkov z minuleho rocnika Stupavskeho maratonu, kde zanechal za sebou aj omnoho maldsich - a to on este nepatri k tym lepsim 'duochodcom'... :wink:
Na rozdiel od Teba sledujem v MTB maratonoch aj mladsie aj starsie kategorie, sledoval som aj Tvoje vysledky - niektore si mal dobre... Mozno aj to je duovod Tvojej nafukanosti a neskromnosti... Ale je to Tvoj problem, ktory si ries sam...
02.07.2009 - 08:25:44
00
Jakub, myslim si, ze usporiadatelia maratonu Ti jasne ukazali ake je spravne chovanie a zaradili aj kategoriu 60+ a tym len dokazali, ze Stupavsky maratom patri a bude patrit k tym dobrym na Slovensku.
Nechcem Ti vstupovat do svedomia, nie je to moj problem, len mi je to neprijemne vzhladom na p.Palkovica a inych - podla Teba duochodcov, ako si sa dost bezohladne vyjadril vo svojom prvom prispevku na ich adresu. Ak nevies, tak duochodcovsky vek zacina v mnohych krajinach od 65 rokov a dnes vela ludi aj v tomto veku dosahuje dobru sportovu vykonnost. Ak raz aj Ty prejdes do inych vekovych kategorii zistis ze je dost velky rozdiel ci si pod 40 alebo viac ako 40. Vo veku nad 40 rokov je desat rokov poznat znatelne a myslim, ze to je aj dovod preco tieto kategorie existuju. A to ze napr. aj p.Palkovic nemusi 'duojst do ciela len pokope' dokazuje aj jeho umiestnenie v prvej polovici celkovych vysledkov z minuleho rocnika Stupavskeho maratonu, kde zanechal za sebou aj omnoho maldsich - a to on este nepatri k tym lepsim 'duochodcom'... :wink:
Na rozdiel od Teba sledujem v MTB maratonoch aj mladsie aj starsie kategorie, sledoval som aj Tvoje vysledky - niektore si mal dobre... Mozno aj to je duovod Tvojej nafukanosti a neskromnosti... Ale je to Tvoj problem, ktory si ries sam...



jakub mal aj pravdu ciastocne, ved ak su kategorie od 40 rokov rozdelene po 10, tak preco to neni tak aj do 40 ? Sami ste tu povedali, ze je to rozdiel tych 10 rokov ...


tak neviem preco porovnavat 20 - rocnych s 37 rocnymi alebo kolko ... ale je to tak vsade, nemam s tym nejaky problem, ale ked uz chcete byt spravodlivi a mat kategorie, tak mozno aj tu by sa zisla kategoria ...
02.07.2009 - 09:26:25
00
pretoze medzi 20 a 30 rocnymi nieje taky vykonnostny rozdiel ako 40-50-60..

ja by som navhol aj kategoriu "jakub" = bude bedna, ticho a pokoj..
02.07.2009 - 09:28:56
00
dik CraObs ale nejak si pochopil o co sa mi jedna...
Ja sa nestazujem na to, ze nevyhram a ani nic podobne... ale poukazujem na to, ze preco sa starsie rocniky (uz nepouzivam ten neslusny vyraz duochodcovia) musia delit po 10rokoch ked ich je tam spolu do 50 v kategoriach od 40rokov... a ketagorie kde je nas cez 120 a urcite pribudnu este dalsi je interval 20rokov. Napriklad v CR to delia pekne po 10rokoch aby bola spokojnost.
A okrem toho ako som uz uviedol v prvom prispevku, ja som zastancom nazoru, ze je jedno kto v akej kategorii startuje, ked je dobry tak sa dokaze presadit aj tam.
02.07.2009 - 09:36:34
00
CraObs, ja s tvojim nazorom len suhlasim... len diskusia na tuto temu nepatri sem...
mna viac-menej len nastval necitlivy jakubov pristup v poslednej vete jeho prveho prispevku...
02.07.2009 - 09:41:13
00
keyboard_arrow_up