dalšia mtb akcia,ktorá je zároveň aj 2. kolom Slovenského pohára XCO kat. E-1 UCI. viac na: http://www.ckmtbdohnany.sk/
06.06.2009 - 13:56:20
00
no len ďalšia akcia pre ľudí s licenciou SZC... a tých tu veľa nie je :mrgreen: každopádne divácky atraktívne
06.06.2009 - 19:54:44
00
neni tam nahodou aj kategoria bez licencie?
07.06.2009 - 01:21:04
00
Nie nie je ... Ja som si musel pre tuto prilezitost licenciu vybavovat. Mimochodom dá sa aj na mieste vybaviť.


Plánuje niekto ucast(divácku) ??? O prajzmany 1000 eur bude velky dopyt.
09.06.2009 - 23:35:57
00
urcite?
http://www.ckmtbdohnany.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=77
10.06.2009 - 03:52:21
00
Na každý Slovenský pohár je potrebná licencia, no tuto to v propozíciach neni, tak skúste príst aj bez, a buď vás zoberú alebo nie no :D
10.06.2009 - 07:29:43
00
Nie nie je ... Ja som si musel pre tuto prilezitost licenciu vybavovat. Mimochodom dá sa aj na mieste vybaviť.


Plánuje niekto ucast(divácku) ??? O prajzmany 1000 eur bude velky dopyt.


kolko stoji taka licencia? nie ze by som mal nejake ambicie, ale len tag pre info, moznam si ju vybavim, na dohnanox som raz bol, bol to akoze hodovy pretek.. bez licencií
10.06.2009 - 10:29:26
00
No grand prix máme za sebou... števková bez konkurencie očakávane suverénna... No čo sa udialo v elite asi nikto nečakal, 4 kola si kulhavý vozil za chrbtom hada s menom sagan, ktorý šiel ako v tranze. V piatok kolečku peter nastúpil a odskočil až na 40 sekund, no v konečnom zučtovaní sa kulhavý v predposlednom kole dotuahol a nabaloval petrovi sekundy za sekundami, ktorého chytila zjavne kríza a došlapal si aspoň podla priebehu pretekov so závratnou stratou bez mala jeden a pol minuty. Ale ved 800 eur je aj tak pekná čiastka... Chcel sa síce zrejme vytiahnuť pred šéfkom z liquigasu ktorý docestoval no myslím, že nastúpil príliš skoro, v zhladom na temto ktore nastavili v prych 4 kolách... ukrajinci madari poliaci a ini cudzokrajnici sa nechytali, nehovoriac o našich slovenských dnes už len regionálnych hviezdach. Pretekári odstupovali jak na bežiacom páse, narastajuce manko od dvojice sagan kulhavý bolo zrejme silne kafe na psychiku v tak tažkych podmienkach ...až na kulhaveho sparing partnerov z teamu, dnes absilutne nikto nemal možnosť siahnuť si na olymp.

Nedá mi ale nespomenut že, z mladých a hlavne žiletkárskych radov ktorí prisli pozriet, nievim ci to boli dubničania trenčania alebo ktorí, sa šírila neprijemna opovrhovačná atmosfera a nemiestne naražky na petra. Ja ho síce nepoznám, no z mojho pohladu šlo len o nízky prejav závisti zo spomínaných cyklsitov. Nemá cyklistika spájať?
21.06.2009 - 16:39:38
00
bol som tam pozriet, bol som nadseny televiznym zabespecenim, vela kamier, megaobrovska obrazovka, komentovanie, proste super..

Prílohy:

PIC_1669.JPG
PIC_1669.JPG 224.83 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2009 - 18:32:33
00
peter sagan

Prílohy:

PIC_1673.JPG
PIC_1673.JPG 480.87 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2009 - 18:35:17
00
vitaz

Prílohy:

PIC_1684.JPG
PIC_1684.JPG 444.12 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2009 - 18:41:24
00
Hold asi to tak bude s tymi mladymi akoze cyklistami.Jedine ak by boli aj oni majstri sveta,o com SILNE pochybujem.Mne je po precitani tych poznamok smutno ze si ho skor nebrali ako priklad.Co uz snad ich premoze sportovy duch skor ako puberta :o
Nedá mi ale nespomenut že, z mladých a hlavne žiletkárskych radov ktorí prisli pozriet, nievim ci to boli dubničania trenčania alebo ktorí, sa šírila neprijemna opovrhovačná atmosfera a nemiestne naražky na petra. Ja ho síce nepoznám, no z mojho pohladu šlo len o nízky prejav závisti zo spomínaných cyklsitov. Nemá cyklistika spájať?
21.06.2009 - 19:05:56
00
Tak napisem aj ja zopar riadkov.
Vdaka dnesnemu pocasiu trat do startu Elity o 13:45 a dalsich 3 kategorii slusne obschla.
Ako uz bolo spomenute prve 4 kola isiel Peter za Kulhavym.
O unik sa pokusil v stupani v piatom kole na konci servisnej zony, nastup to bol pekny, kedy hned na prvych 100 metroch mu usiel asi o 50metrov. V nasledujucom 6-tom kole mal na tom istom mieste naskok cca 25 sekund.

Co ma celkom mrzi je velmi nizka ucast verejnosti.
Ked nepocitam rodinnych prislusnikov od pretekarov najma z tych mladsich kategorii, ktori su na kazdom kole slovenskeho pripadne ceskeho poharu, organizatorov a miestnych Dohnancov, tak tam bolo mozno dalsich 50 ludi...

Pripajam foto zo 4-teho kola z toho miesta kde v nasledujucom kole prislo k nastupu.

Prílohy:

4k.jpg
4k.jpg 350.13 KiB thumb_up0thumb_down

21.06.2009 - 22:03:41
00
http://www.youtube.com/watch?v=ZRHijKgIfkk&NR=1 Sagi minuly rok vyhral mam dojem
21.06.2009 - 22:15:30
00
Raver:V Dohňanoch už dlhšie býva velmi dobrá účasť no dnes sa zbehlo viacej faktorov v neprospech grand prix. A to počasie, a to nielen to dnešné ktore bolo v norme, ale hlavne zo soboty, čím sa museli vypustiť najkrajsie a divacky oblubene useky trate, a navyše na ostatne stanovištia sa taktiez suchou nohou nedalo rpejst, ted aka neratam areal(vid technicky a krasny usek pri bielej vode, ktorý bol totalne nepristupny pre verejnosť). No a druhým faktorom, boli v tom istom čase prebiehajuce MS v endure, ktore sa konali v púchove. A tie aj napriek neludkým podmienkam na tratiach a na superteste v meste prilakali obrovske mnozstvo ludi. Ono, myslim že dnes zohral rolu aj fakt, že v dohnanoch sa takeho akcie usporaduvaju pravidelne a bežne, kdežto MS enduro.. posud sam.


btw: cely pretek som mal pocit ako keby bol peter v tranze, nepritomny pohlad a len si veselo skackal v tom jeho "salamistickom" posede za kulhavym... až som sa na tom bavil.
21.06.2009 - 23:55:13
00
keyboard_arrow_up