Hornohradský Merida MTB maratón

28.07.2012
9. kolo - Cyklomaratónska séria
4. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Málinec (Slovensko)

Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (15)
1977alfiretoandrej25caboDiablosharpdocentik19IN5588Jeannalopekskmartinantoni13milsuobortmaxxbiker
esteze nosim bag, s flasami by som to vcera asi nezvladol :D
29.07.2012 - 10:45:38
00
Ja som sa zucastnil len ako klubovy fotograf, ale mozem povedat ze aj mne bolo teplo :)
263 fotiek zo startu, obcerstvovacky v Ozdine a zakruty pri priehradnom mure mozete najst u nas na webe http://cykloklub.mytna.sk/fotogaleria.htm
dufam, ze sa najdete - zelanu fotku si mozete stiahnut cez tlacitko v pravom hornom rohu
Príloha:
Bez názvu20120729102112.png


P.S. Dakujem richardle za spolocnost pri foteni, hadam si aj ty nieco dobre nafotil ;)
29.07.2012 - 10:52:16
00
milsu: Lublana to zhodnotila dobre, každému sedí iné počasie, poznám ľudí od nás, čo im vyhovuje úplne teplo, až také, že ostatní skapínajú. Ja som si na sebe všimol, že sezóna 2010 bola pre mňa dobrá len v blate, daždi a chlade, teraz keď je vlhko a chladno sa mi jazdí fakt zle a skôr mi sedí okolo 25°C ale cez 30 je pre mňa už dosť.
29.07.2012 - 10:55:55
00
Keď sme pri fotkách, napadol mi "veľký mínus" - chýbal fotograf v úvodnom stúpaní, ideálne na tých krásnych lúkach.
29.07.2012 - 11:28:52
00
Pripájam aj ja zopár postrehov z 50km. Trať až na jeden zjazdový úsek perfektná. Občerstvovačky pre mňa max. dostačujúce, veľa bolo aj černíc za Oždínom. Teraz k značeniu. Hoci som na troch miestach videl pretekárov, ktorí nesprávne odbočili, ja som problém nemal, až na časť medzi poslednou občerstvovačkou a priehradou, kde som si zopár krát nebol istý, či idem správne. Ale to by som mohol pripísať aj môjmu totálnemu vyčerpaniu v závere(zvaľujem to na počasie), kde som doslova bojoval o dojazd do cieľa(4,5hod). Jediná vec, na ktorú by som do budúca organizátora upozornil bol prudký zjazd cca 1,5km pred občerstvovačkou v Oždíne. Prosím dajte tam človeka so základnou lekárničkou. Zjazd bol náročný, však niektorí mali rozum a radšej ho tlačili. Ja som na jeho konci spadol (v cieli som sa dozvedel, že som nebol sám). Ruku som si škaredo oškrel. Hneď na občerstvovačke som si ruku umyl a prosil som o nejakú dezinfekciu. Aj keď boli veľmi milí, nemali, čakať sa mi nechcelo. V cieli na štadióne už bolo všetko v poriadku, ošetrili mi to. Kapustnica výborná, vyhlasovanie rýchle. O rok budem veľmi rád, ak sa budem môcť opäť zúčastniť. :!:
29.07.2012 - 12:26:02
00
no tak tam si ukladali jazci za radom :D
vyzul sa mi tam plast (UST), peknu chvilu som sa to pokusal nahodit minipumpou a za ten cas som videl padov az, az
29.07.2012 - 12:36:18
00
no tak tam si ukladali jazci za radom :D
vyzul sa mi tam plast (UST), peknu chvilu som sa to pokusal nahodit minipumpou a za ten cas som videl padov az, az

tip na dobré miesto pre fotografa :tmi:
29.07.2012 - 12:54:08
00
Perfekty marathon, moja vdaka organizatorom a hlavne milym ludom na obcerstvovackach, trat narocna, tazka ale zaujimava. Sem sa vzdy rad vratim!
Neviete nahodou ako dopadlo vyhodnotenie kategorie Lady, kde povodne prva (s naskokom 45min) bola nakoniec DNF, nemala byt DSQ? Opakovala sa podobna situacia ako minuly rok v Partizanskom kde vsak JanaM zostala nakoniec na druhom mieste…
29.07.2012 - 13:42:45
00
výsledky (rodinné tímy)
29.07.2012 - 15:56:38
00
Vdaka za kvalitne zorganizovany maraton, vsetko bolo dotiahnute na 1*.
Islo sa mi hrozne, na tom slnku to bolo velmi tazke, to druhe dlhe stupanie na 50-ke som skoro cele tlacil, ale nakoniec som aj s casom spokojny az-az :) Pekne spraveny zaver...po priehrade, sprint na asfalte a zaverecny okruh na stadione. Vdaka este raz !
29.07.2012 - 16:14:12
00
Ja som sa zucastnil len ako klubovy fotograf, ale mozem povedat ze aj mne bolo teplo :)
263 fotiek zo startu, obcerstvovacky v Ozdine a zakruty pri priehradnom mure mozete najst u nas na webe http://cykloklub.mytna.sk/fotogaleria.htm
dufam, ze sa najdete - zelanu fotku si mozete stiahnut cez tlacitko v pravom hornom rohu
Príloha:
Bez názvu20120729102112.png


P.S. Dakujem richardle za spolocnost pri foteni, hadam si aj ty nieco dobre nafotil ;)


Zamalo kamarat a ja dakujem tebe ze si ma povozil. Mas to u mna. Dakujem. Na mojich fotkach sa este pracuje. Mal som dva fotaky tak to troska asi potrva ale dnes by to mohlo byt hotove.
29.07.2012 - 16:38:15
00
Tak maratonik v Malinci tratou nesklamal....je fakt pekna ma vsetko co ma mat...obcerstvovacky dobre, akurat slniecko robilo v tych otvorenych pasaziach v kopcoch problemy....jednu vyhradu vsak mam...bodla by elektronicka casomiera s cipom....potom by sa nemohlo stat ze pridem dociela,komentator ohlasi umiestnenie...idem umyt bajk,prezliect sa pozrem vysledkovu listinu a tam moje meno chyba.....idem to riesit a vysvitne ze nejaky dobrak nahlasil moje cislo ako NEDOKONCIL...vzdal...nastastie sa to k spokojnosti vyriesilo...
29.07.2012 - 18:41:56
00
Takze moje fotky su spracovane. Snad sa najde kazdy.

http://www.mtbpohronie.eu/galeacuterie---ostatneacute.html
29.07.2012 - 21:14:31
00
Takze moje fotky su spracovane. Snad sa najde kazdy.

http://www.mtbpohronie.eu/galeacuterie---ostatneacute.html


noooo... vydarene fotky. Mal by si presedlať na fotenie :-)
29.07.2012 - 21:31:09
00
haha tak to urcite nie a niesu az take vydarene.
29.07.2012 - 21:40:08
00
keyboard_arrow_up