no keby ste mi nepovedali že je to z prvého ročníka tak ani neviem.... :lol: veď som to tu dal z recesie predsa.... :wink:
04.09.2008 - 22:37:47
00

cas 21:37 je z prveho rocniku ked bol start posunuty ku rampe pri muzeu(horarni?).
rekord je ako som pisal 23:54 z roku 2006, minulorocny vitaz -jozo stefanik mal cas 26:08.


...23:54 je MTB ci ziletkovy cas ?
04.09.2008 - 22:55:26
00
ziletkovy....

2katko: ty urcite vies, ale ini nevedia.
04.09.2008 - 23:02:30
00
...na žiletke

btw. Jaro veď Žilinský večerník má celý archív v pdf-ku tak načo zbierať staré výstrižky :lol:
04.09.2008 - 23:06:36
00
...a minuly rok siel prvy na MTB? Lebo ten rozdiel oproti zalanskemu roku je priepastny a nechce sa mi verit, ze by dazd den pred pretekom tak velmi poznacil pretekovy asfalt.
05.09.2008 - 09:14:18
00
Duracer, prvý ročník 2005 sa išla kratšia trať, chýbal nepríjemný úsek od obecného úradu....vtedy vyhral M. Zbyňovec. Od 2006-teho sa ide od obecného úradu....vždy to bolo na MTB, pridali sa aj žiletky a preto mal T. Jurkovič taký super čas....na MTB bol najrýchlejší J. Štefánik ako napísal Stic....ale prečo tam bol rozdiel v časoch netuším....
05.09.2008 - 09:35:16
00
KATKO díky za suplovanie.
Inak jediný žiletkar minulý rok bol STIC ale tento rok vzhladom k tomu že je SPRINTPOLOM súčasťou Žilinskej cyklo ligy je predpoklad že tých žiletiek tam bude viac.
A pre Duracera trať je oproti prvému ročníku 1800 metrov dlhšia. Tak preto tie rozdiely.
05.09.2008 - 10:21:30
00
2duracer: k tomu ze by si neveril ze dazd den pred startom moze nieco zmenit...
minuly rok sa slo hore po 10cm vysokych potokoch...

a k tomu ze jurkovic mal taky super cas lebo bol na ziletke....pekna blbost:D
mam odskusane tento rok ze cas aj na mtb aj na ziletke je takmer rovnaky, rozdiely su minimalne...ale na to ortodoxni mtbeckari nedaju dopustit:D
treba brat do uvahy to ze tento povrch nie je na ziletky zrovna stvoreny...na krasnej novej ceste je situacia samozrejme uplne ina a jednoznacne hra v prospech cestneho bicykla.
tento rok jednoznacne idem MTB:D
05.09.2008 - 10:39:23
00
No tato diskusia sa tu nejako rozbehla...
To Stic: Bruno co sa tyka rozdielov a vyhod ci nevyhod ziletiek a mtbciek, mam taky pocit ze sme na nejakom sprintpolome museli diskvalifikovat (velmi zvlastnym sposobom ani neviem ci to bola diskvalifikacia v pravom slova zmysle lebo oceneny boli) nejakych ziletkarov pretoze boli o dost rychlejsi a povodne avizovana minutova penalizacia bola slabucka...
To duracer: minuly rocnik mali problem sa do cielovej oblasti dostat aj organizatorske auta nie este ziletky. Prudom valiaca sa voda na niektorych miestach a zbytky vytazenych stromov dali zabrat skoro kazdemu... Dufam, ze tento rok bude svietit oskar.
05.09.2008 - 15:07:52
00
no v tom rocniku (2006) sa mi tiez nepacilo ze prisli na cestakoch a patricne som to ohuboval tam aj tu, tiez som mal nazor ze penalizacia 1min je malo lebo cestak je o tolko a tolko rychlejsi...

v dalsej sezone som presedlal aj ja na cestak a polom som vysiel na cestaku niekolkokrat - aj minuly rok na sprintpolome(vediet to ze idem sam, tak zoberem mtb).
Mozem vas ubezpecit ze cestak nema motor a nejde sam...nestaci na nom sediet a vyveze vas hore za 23:54 min.
Tazky stranik mam rychlejsie spraveny na MTB, na polome bol rozdiel asi len 30sec - minuly rok - tento rok sa povrch znacne zhorsil a je podla mna pre cestak neunosny.
dneska chapem preco vtedy boli ti ludia na cestakoch taky nas...(hnevani:D). prvy piati neboli ziadny zelenaci a vykonnostne su uplne inde ako zbytok ludi co tam startoval. De facto boli penalizovani za svoju vykonnost.

ale co bolo bolo. tento rok bude myslim prelomovy v casoch kedze sa ide aj v ramci ZA ligy. Budeme sa tak moct porovnat mozno aj s juniorskym majstrom sveta v XC....:D
05.09.2008 - 15:41:05
00
Bruno hlavne makaj a uvidíš že to bude OK... Cyklopozitiv do teba vklada nádeje..... 8) 8) 8)
05.09.2008 - 15:52:17
00
KATKO díky za suplovanie.
Inak jediný žiletkar minulý rok bol STIC ale tento rok vzhladom k tomu že je SPRINTPOLOM súčasťou Žilinskej cyklo ligy je predpoklad že tých žiletiek tam bude viac.
A pre Duracera trať je oproti prvému ročníku 1800 metrov dlhšia. Tak preto tie rozdiely.


...vsak to mi bolo jasne hned od zaciatku ze v 2005 sa sla kratka trat, niekolko krat to tu uz bolo spominane. Ja som mal na mysli priepastny rozdiel vitazov rocnikov 2006 a 2007. Kedze uz viem ze v 2006 islo prvych X-pretekarov na cestakov vsetko mi je uz teraz jasne.

No myslim ze cim dalej tym tazsie sa budu prekonavat najlepsie casy z roku 2006, kedze predpokladam, ze cesta nie je bohvieako udrziavana a z roka na rok je rozbitejsia, tak ako vacsina ciest na Slovensku tohoto druhu :?
05.09.2008 - 17:36:16
00
Duracer a ty nebodaj planujes prist, tak to by bol zazitok. Kazdopadne sa aspon za teba opytam ci je prilba nevyhnutna (viem o jednom co ju isto mat nebude ak pride), predsa len je to furt do kopca... :-P
05.09.2008 - 18:29:58
00
Duracer a ty nebodaj planujes prist, tak to by bol zazitok. Kazdopadne sa aspon za teba opytam ci je prilba nevyhnutna (viem o jednom co ju isto mat nebude ak pride), predsa len je to furt do kopca... :-P



...samozrejme ze prilba bude len dobrovolna, kedze
:!: 1)sa ide len dokopca, :!:
:!: 2)po jednom, :!:
:!: 3)s priemernou rychlostou rovnajucej sa vytrvalostnemu behu,:!:
:!: 4)na Smrekovici a Javorine taktiez nie je povinna.:!:

Ak by som prisiel, velmi by som sa divil, ak by sme boli len dvaja bez prilby.

Ozaj a kto je ten biker, co tam urcite prilbu nebude mat ? :roll:
05.09.2008 - 19:28:05
00
po zajtrajsku napisem ci je polom tazsi jak smrekovica:D papierovo vyzera ten kopec priserne...:D
05.09.2008 - 19:32:55
00
keyboard_arrow_up