Intersport Stupava Trophy 2010

31.07.2010
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (30)
alibernetCraObsdzajrofixskaivodrnojaro180johhhnyjurajko1975KamikubaskukyLakynoLazilovi92magic7mamrecekmartin190milsuMisqa12nufkooborPeto02richardlesejbouSmejotmaxtomitoTrancevankes
Caute, bude tam nejaka uschovna na veci pre pretekarov? R. mi nevedel povedat. dik
15.07.2010 - 13:38:35
00
toMaRCy

máš <18 . dones fotra, abo peknu babu 18+ a más to vybavene :devil:

Otázka - pod doprovodom sa nemysli nahodov iba zákonný zástupca ?
17.07.2010 - 14:56:08
00
nechysta sa dakto, kto pozna trat, prejst malu trasu tento alebo nasledujuci vikend ? ;)
rad by som si to presiel aspon raz pred maratonom ? :P
17.07.2010 - 20:39:53
00
No tiež som nad tým rozmýšlal či musí dospelí pretekať, alebo tam musí byť, alebo ja už neviem čo všetko, tak ako to je?
17.07.2010 - 21:52:54
00
Juro ti to napísal presne: môžeš ísť len v doprovode dospelej osoby, tj. dospelá osoba a ty pôjdete spolu po trati. Aj keď nie ste potrati... :lol:
18.07.2010 - 07:34:33
00
Ani kamos na stupavskom, ani ja na greenbiku sme ziaden doprovod na trati nemali, len pri registracii, a ani to si nikto nevsimol.... tak teda ako to je ?
18.07.2010 - 11:17:57
00
myslim si ze to juraj vysvetlil dost jasne, a aj na trati som videl ze isiel daky cca 14rocny syn s ocom pekne spolu šli ...
18.07.2010 - 11:19:36
00
hej , lebo to bol pekny rodinny vyjazd ;) pytam sa preto : "Pretekári mladší ako 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom zákonného zástupcu, ktorý podpíše prihlášku pri prezentácii. " - je to na stranke stupavskeho

:)
18.07.2010 - 11:26:47
00
vsak ano ale ty mas 17, tebe to moze byt jedno, daju ti suhlas a ides.. ale rieŠilo sa tu to, ze kam patrí 14ročný chalan, pretoze su kat. do 10 a potom az od 15, a stoho mi logicky vyplíva ze mladší ako 15ročný musia štartovať so zákonným zastupcom
18.07.2010 - 11:32:18
00
hej hej, vlastne mas pravdu, to je takto logicke :)
18.07.2010 - 11:34:54
00
Este doplnim diskusiu... Ak rodiacia 11-15 rocneho bajkera nejazdia. Mozu rodicia pisomne poverit nejakeho svojho kamarata nad 18 rokov, ten by potom mohol 11-15 rocneho na trase doprevadzat. Poverenie by sa doplnilo k prihlaske v mieste registracie na maraton.
18.07.2010 - 13:15:39
00
Platobná karta od UniCredit Bank na INTERSPORT Stupava Trophy 2010

NOVINKA!!!

Pre účastníkov našej tohtoročnej INTERSPORT Stupava Trophy 2010 máme zaujímavú informáciu. Po spoločnej dohode nám UniCredit Bank poskytla dve embosované platobné karty s vkladom 250,- EUR.

Bajkeri, ktorí sa zúčastnia a úspešne absolvujú našu Trophy 2010 na dlhej 75 km trase, budú automaticky zaradení do špeciálnej tomboly, ktorá sa uskutoční po vyhlásení výsledkov veľkého maratónu. Spolu s UniCredit Bank sme sa touto cestou rozhodli darovať jednu kartu žene a jednu kartu mužovi. Podmienkou je úspešné absolvovanie 75 km trasy.

V prípade, že ste už u nás registrovaný na krátkej 40 km trase a chceli by ste sa v Stupave zúčastniť dlhej 75 km trasy, neváhajte a dajte nám prostredníctvom e-mailu vedieť, že sa chcete zúčastniť dlhej trasy, a my vám následne v registrácii zmeníme voľbu trasy. Kontaktujte nás prostredníctvom týchto e-mailových adries: palo@stupavskymaraton.sk, juro@stupavskymaraton.sk.


Naše občianske združenie Maratón spolu s UniCredit Bank a INTERSPORT sa na vás veľmi teší na Stupava Trophy, 31. 7. 2010.

:swear: http://www.stupavskymaraton.sk/ :swear:

S pozdravom

Pavol Grujbar
marketing, projekt, sponzori
Občianske združenie Maratón, Slovensko
Mobile: +421904769101
SKYPE: pali.g007
ICQ: 487171599
palo@stupavskymaraton.sk
http://www.stupavskymaraton.sk
keep biking

Prílohy:

IS- Stupava trophy Logo na BILBOARD1.jpg
IS- Stupava trophy Logo na BILBOARD1.jpg 65.11 KiB thumb_up0thumb_down

Logo UCB.jpg
Logo UCB.jpg 110.76 KiB thumb_up0thumb_down

18.07.2010 - 13:32:06
00
Ja som vedel, prečo som si dal dlhú. :lol: Teraz sa akurát zvýši konkurencia.
18.07.2010 - 18:50:20
00
Strážené parkovisko bajkov na INTERSPORT Stupava Trophy 2010 = Pohodicka po maratóne v Stupave ;-)

Ahojteee!!!

Pre účastníkov našej tohtoročnej INTERSPORT Stupava Trophy 2010 máme ďalšiu pozitívnu NOVINKU!!!

Keďže sa každý človek bojí o svoj bajk, bajkeri, ktorí nás prídu tento rok navštíviť na Stupava Trophy 2010, budú môcť počas celého dňa využívať luxus v podobe stráženého parkoviska bicyklov.

Okrem rizika krádeže hrozí majiteľom bajkov aj nechcené poškodenie bajkov. Na slovenských maratónoch sa bežne po pretekoch zvyknú „povaľovať“ bajky kade-tade. Okrem toho môžu zavadzať a prekážať okoloidúcim. Preto ďalšou výhodou stráženého parkoviska bajkov v Stupave bude aj to, že sa vám bicykel v našom stráženom parkovisku nepoškodí, respektíve neoderie.

Strážené parkovisko sa bude nachádzať v blízkosti umývacej stanice bicyklov. Parkovisko bude tvoriť bezpečnostná ohrada vysoká 2 metre (po celom obvode), stojany na bajky minimálne pre 500 kusov a registračné miesto na príjem a výdaj bajkov. Celé toto stredisko zastrešia traja ľudia, ktorí budú mať celý deň toto parkovisko pod kontrolou. Zodpovednosť za uschovanie a stráženie bajkov v plnej miere preberá náš zmluvný partner a jeho zamestnanci, ktorí zabezpečujú priestor stráženého parkoviska.

Registrácia na parkovisku prebehne veľmi jednoducho a rýchlo. Pred uložením bajku na stojan si od vás obsluha vypýta občiansky preukaz. Následne sa údaje spolu s informáciami o bajku zaevidujú. Na záver vám obsluha pridelí lístok, na základe ktorého si budete môcť bajk kedykoľvek bez obáv vyzdvihnúť.

Na Stupavskom MTB maratóne si v prípade potreby môžete v pohode po príchode do cieľa a po následnom umytí bajku jednoducho odložiť bicykel do „chládku“ :-). Hneď potom si s úplne pokojným svedomím môžete odskočiť na naše veľké námestie do centra diania, kde už bude práve možno v tom čase ľudí zabávať naša HUDBA Z MARSU a kde budete spolu so stovkami ľudí svedkami vyhodnocovania výsledkov našej Stupava Trophy 2010. Na námestí si budete takto môcť až do večera vychutnávať dobrú náladu, orosené nealkoholické a alkoholické nápoje a chutné jedlo, ktoré pripraví náš hlavný gastropartner RONA s.r.o.. Zjednoduší sa tým aj možnosť zalietať si na našom INTERSPORT vyhliadkovom vrtuľníku, prípadne teplovzdušnom balóne, a ďaľšia NOVINKA !!!zajazdiť si na SEGWAY!!! Celý čas sa budete zabávať s priateľmi a jednoducho si vychutnávať jedinečnú atmosféru na našej tohtoročnej Stupava Trophy 2010 do poslednej chvíle.


Nemusíte sa báť ;-), naše občianske združenie Maratón a INTERSPORT Austria sa o vás všestranne postarajú. Preto neváhajte a príďte sa presvedčiť do Stupavy. Dňa 31. 7. 2010 sa vás už nevie dočkať celý veľký realizačný tím INTERSPORT Stupava Trophy 2010.


V prílohe prikladám od partnera ilustračné fotografie stráženého parkoviska bajkov.

:swear: http://www.stupavskymaraton.sk/ :swear:

S pozdravom

Pavol Grujbar
marketing, projekt, sponzori
Občianske združenie Maratón, Slovensko
Mobile: +421904769101
SKYPE: pali.g007
ICQ: 487171599
palo@stupavskymaraton.sk
http://www.stupavskymaraton.sk

Prílohy:

Jazda na Segway - Ilustracne foto XT Cross-Terrain Transporter.jpg
Jazda na Segway - Ilustracne foto XT Cross-Terrain Transporter.jpg 22.2 KiB thumb_up0thumb_down

Strazene parkovisko bajkov - priestor pred parkviskom.jpg
Strazene parkovisko bajkov - priestor pred parkviskom.jpg 156.48 KiB thumb_up0thumb_down

Strazene parkovisko bajkov - dalsi priestor vo vnutri parkoviska.jpg
Strazene parkovisko bajkov - dalsi priestor vo vnutri parkoviska.jpg 179.05 KiB thumb_up0thumb_down

Strazene parkovisko bajkov - priestor vo vnutri parkoviska.jpg
Strazene parkovisko bajkov - priestor vo vnutri parkoviska.jpg 148.69 KiB thumb_up0thumb_down

Strazene parkovisko bajkov - REGISTRACIA.jpg
Strazene parkovisko bajkov - REGISTRACIA.jpg 137.8 KiB thumb_up0thumb_down

21.07.2010 - 16:39:37
00
:headbang: aj ja chcem ísť, tento rok je úplne celý do :swear:
21.07.2010 - 16:45:42
00
keyboard_arrow_up