INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
hej hej ja som ten najagresivnejsi biker :rofl:
zostrelil som ta? nie. tak uz po 4 rokoch rozdychaj ze si ta niekto dovolil predbehnut na sirokej zvaznici...

Nebudem menovať, ale neni to tak dávno, čo mi "niekto" povedal, že ho takmer zostrelil jeden týpek z fóra v zjazde. Môžeš hádať koho myslel.
27.07.2012 - 08:43:04
00
Tak tak, minuly rok som si tam daval poriadne bacha, kedze rok predtym som si tam tiez rozbil laket a koleno, zbytok zavodu som uz len dosiel do ciela a rovno za zdravotnikmi :( nastastie nic vazne. Urcite som vsak nebol sam, videl som dost fotiek s padmi. Je to naozaj nechutny usek pre menej skusenych bikerov, kedze tu hra svoju rolu aj vycerpanie z toho prudkeho kopca.

Nieco sa mi mari, ze to je usek kde sa vysypal chalanisko na Ghost celopere? Nevime ci to bol Greenbike alebo Stupavak no jednoho som v takom jarku ratoval a nevyzeral 2x dobre :[ Takcitak, dobre vediet.
27.07.2012 - 08:45:23
00
v dnes dorucenom maily je opat miliooooon "sprievodnych" akcii :y: ...ja som strasne skromny - mne bude stacit ked zajtra (konecne) nezabludim...na "domacom" maratone na (tusim)5. pokus by to bola premiera...
27.07.2012 - 09:54:46
00
Podla toho znacenia, ake som videl v lese ( miestami ako na XC :) ) sa snad zabludit neda ..
27.07.2012 - 09:59:42
00
nezabudajme na dve veci:
1) odvazny pocin to znacit 3 dni vopred (sobota rano - "dobrovolnici" mozu trat komplet preznacit)
2) minuly rok stacilo ze 1 regulovcik "vypadol" na 15 minut a uz sme 20 bludili ako na orientacaku

ale ja im tento rok verim !!! :)
27.07.2012 - 10:13:21
00
nezabudajme na dve veci:
1) odvazny pocin to znacit 3 dni vopred (sobota rano - "dobrovolnici" mozu trat komplet preznacit)
2) minuly rok stacilo ze 1 regulovcik "vypadol" na 15 minut a uz sme 20 bludili ako na orientacaku

ale ja im tento rok verim !!! :)



VERU, veru, vcera bola od Maleho Slavina smerom na BK strhnuta znacka zo stromu aj s konarikom, niekto si to pomylil asi so splachovacom na WC....a minuly rok, na Zeleznej taky stary pan sa "realizoval".....
A trochu je posunuty z prvej obcerstvovacky zjazd cez asfalt, ale dovtedy to uz bude "vyjazdene" od prvych bikerov...
Inak znacenie fajn, a mozno ak sa to da treba sledovat "vyjazdene stopy" v terene...aspon sem tam to pomohlo mne, ked nebola znacka, alebo stuzka.....
27.07.2012 - 10:24:17
00
ad "vyjazdene stopy" - ono sa to da ked ides niekde v strede kratkej a pred tebou to dalo uz 250+ bajkerov (vsetci z dlhej, plus prvi z kratkej a pod) - horsie je ked si niekde v 1. tretine pola na dlhej...vtedy to moc vyjazdene este nie je...plus v tomto "regione" je problem ze tych vyjazdenych stop tu byva pomerne vela kedze su to velmi jazdene trasy...
ale vsak pohodicka, aj tak je to v podstate pre vacsinu z nas len "dedinsky" pretek a ja verim ze tento krat to usporiadatelia daju na 100 % :)
27.07.2012 - 10:45:49
00
jammin nemáš dopredu pozretú trať? ja chodím domáce maratóny "popamäti" a nie podľa značiek.
27.07.2012 - 11:04:41
00
ad "vyjazdene stopy" - ono sa to da ked ides niekde v strede kratkej a pred tebou to dalo uz 250+ bajkerov (vsetci z dlhej, plus prvi z kratkej a pod) - horsie je ked si niekde v 1. tretine pola na dlhej...vtedy to moc vyjazdene este nie je...plus v tomto "regione" je problem ze tych vyjazdenych stop tu byva pomerne vela kedze su to velmi jazdene trasy...
ale vsak pohodicka, aj tak je to v podstate pre vacsinu z nas len "dedinsky" pretek a ja verim ze tento krat to usporiadatelia daju na 100 % :)



Hej, hej, nie je to este tak vyjazdene, ked ides medzi prvymi a este napr. na dlhej...ja si takto sem tam pomaham, raz sa mi stalo, ze po lesnej prisla krizovatka, asfalt.....nikto v okoli a som teda kukala, ze kade, ale nastastie som trafila uspesne smer...;)
27.07.2012 - 11:07:19
00
kefrin a ty chodíš medzi prvými alebo dlhé trate? :)
27.07.2012 - 11:09:51
00
jammin nemáš dopredu pozretú trať? ja chodím domáce maratóny "popamäti" a nie podľa značiek.


dopredu pozretu - ak tym myslis najazdenu tak to naozaj nie (to ma fakt nebavi jazdit to vopred) a naozaj si nie vzdy zapametam celych 75 km (v zajtrajsom pripade 105 km), navyse ked clovek dupe niekde po vrstevnici 30 km/h a je na maratone tak ide podla znaciek nie podla pamati (lebo ta pamat obcas vynechava) alebo podla niekoho pred sebou (kto ale moze ist tu trat po 1.krat a musi ist podla zanciek), navyse trat moze byt preznacena (opakujuci sa pripad tohto maratonu) alebo chyba regulovcik na asfaltke v dedine a to sa naozaj tazko odbocuje ked cakas cloveka alebo znacku a za 3 km zistis ze si nic nenasiel...
27.07.2012 - 11:17:32
00
po pamati sa nemusi niekedy vyplatit...
27.07.2012 - 11:34:15
00
kefrin a ty chodíš medzi prvými alebo dlhé trate? :)


kedze som pisala, ze si sem tam pomaham tym,ze sledujem, kde je to najviac vyjazdene, tak to mezdi prvymi nebude...;-)
27.07.2012 - 11:37:13
00
dopredu pozretu - ak tym myslis najazdenu tak to naozaj nie (to ma fakt nebavi jazdit to vopred) a naozaj si nie vzdy zapametam celych 75 km (v zajtrajsom pripade 105 km), navyse ked clovek dupe niekde po vrstevnici 30 km/h a je na maratone tak ide podla znaciek nie podla pamati (lebo ta pamat obcas vynechava) alebo podla niekoho pred sebou (kto ale moze ist tu trat po 1.krat a musi ist podla zanciek), navyse trat moze byt preznacena (opakujuci sa pripad tohto maratonu) alebo chyba regulovcik na asfaltke v dedine a to sa naozaj tazko odbocuje ked cakas cloveka alebo znacku a za 3 km zistis ze si nic nenasiel...



jammin presne, niektore body-cesty poznam, ale vcera ked uz bola oznacena trat som zatial prisla na dve zmeny (a to som v podstate bola len v MK, nie v stupave), nie sice nejake extremne vyrazne, ale viem, ze minuly rok sa slo tak, teraz inak, predtym roky uuuplne ze inak, (sme napriklad isli na BK z dola od Troch zajacov, tam bola obcerstvovacka) a pred tyzdnom, ked sme sli tak sme isli "po starej" trase....
27.07.2012 - 11:40:49
00
inak na ten usek sa celkom tesim - tam brzdit fakt netreba :) (maly slavin - kacin


Tento úsek nenávidím, vždy tam strácam, ja osobne takéto dupačské roviny nenávidím, vždy sa tam prepadám. A vypadnem z tempa. Najhoršie je, keď človek vypadne zo skupiny, potom to ide aj o 10 miest dole.

Nebudem menovať, ale neni to tak dávno, čo mi "niekto" povedal, že ho takmer zostrelil jeden týpek z fóra v zjazde. Môžeš hádať koho myslel.


Na fóre je 574809 užívateľov.
27.07.2012 - 12:21:41
00
keyboard_arrow_up