INTERSPORT Stupava trophy

28. - 29. 7. 2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
Na horalovi minulý rok som štartoval myslím o 8:00 ak TRM neklame a má to tam aj niekto iný tak. A prežil som to :) a to 1 den sa štartovalo po obede takže oddychu bolo pomenej :P ... a či je parametrami inde. Podľa mňa akurát tak lokalitou

No podla mna (ako CP-ckara) je takto skory start ozaj objektivna volovina - pozajtrajsi Fatransky maraton je parametrovo velmi podobny a ide sa v pohode o 10ej.
Ked si predstavim, ze ak nezozeniem odvoz tak sa valim z NMnV rychlikom do BA o 04:53 s prichodom 06:03 na Hl. stanicu a mozem si to bud odslapat do Stupavy cez cele "cyklisticky privetive" mesto a uzasnu vypadovku alebo si pockat 3/4 hodiny na reprezentativnej Hl. stanici do 06:46 a odviezt sa Regional expresom do Devinskej Novej Vsi s prichodom 06:59 a odtial si to odslapat nejakych cca. 11 km do Stupavy.
Keby sa start posunul na 10:00 tak sa IMHO nic zle nestane, skor naopak...
A to ani netusim ako budu cestovat ludia z menej dostupnych miest s viac prestupmi.
31.05.2012 - 08:25:08
00
:y:
31.05.2012 - 08:27:08
00
teraz frflete pred maraónom a keby bol štart o 10tej tak by ste frflali po, lebo by bolo neskoro vyhlasovanie alebo tombola alebo čertvie čo ešte :) proste folklór
31.05.2012 - 08:31:24
00
teraz frflete pred maraónom a keby bol štart o 10tej tak by ste frflali po, lebo by bolo neskoro vyhlasovanie alebo tombola alebo čertvie čo ešte :) proste folklór

Ahoj, nemam sice skusenosti s organizaciou podobnych akcii ale myslim si, ze docela chapem ake to je - ludia budu frflat vzdy a extra tuna u nas na SK..
Takisto nevyhovies asi kazdemu.
Mozem vsak napisat opat iba za seba (ten predchadzajuci prispevok znel mozno az moc nabrucane, ale myslim, ze objektivne) - na maratony chodim kvoli zavodu - cize je pre mna priorita vcas sa nachystat a docestovat relativne v pohode kedze vacsina maratonov je mimo mojho bydliska. Netvrdim, ze tombola mi je uplne ukradnuta ale figuruje na poslednych miestach priorit u maratonov. Co asi tak chcem je dobre zabezpecenie s jasnymi vcasnymi propoziciami, adekvatne obcerstvo na trati, pouzitelne sprchy na scivilizovanie sa, umyvanie bajku a ked sa zadari dobra strava tak je fajn. Vacsinou aj tak odchadzam pred vyhlasenim tomboly a nemam s tym nejaky fatalny problem a ani na to nefrflem, je to moje rozhodnutie a tak sa nestazujem - kebyze chcem tak zostanem ale vacsinou preferujem dopravit sa domov v rozumnej dobe a dat sa do richtiku.
Proste maraton je o maratone a nie o tombole - aspon pre mna. Preto radsej uprednostnim ruzmny startovaci cas pred niecim ako tuna kvoli tombole.
Ale do urcitej miery chapem aj Tvoj postoj no podla mna je to druho/treto-rade.
31.05.2012 - 08:59:30
00
máš pravdu, ale v niečom sa aj mýliš ... môj postoj nie je obhajovať tombolu .. ale proste organizátor niečo pripravil a ty to musíš brať ako celok alebo sa na to vykašlať ako na celok :) neprídeš .. on možno porozmýšla kde urobil chybu oproti konkurencii kam si prišiel
31.05.2012 - 09:05:25
00
teraz frflete pred maraónom a keby bol štart o 10tej tak by ste frflali po, lebo by bolo neskoro vyhlasovanie alebo tombola alebo čertvie čo ešte :) proste folklór

tak ja neviem...ako citam tak citam...ale na start o 10:00 na Fatranskom nikto v diskusii nefrfle...este aj na Salzke sa 120 km startuje o 9:00...
neprídeš .. on možno porozmýšla kde urobil chybu oproti konkurencii kam si prišiel

a nie je rozumnejsie to pripadne upravit aby viac ludi prislo ked sa slusne ozvu 2 mesiace pred akciou ? najma ak sa ozyvaju vacsinou ludia ktori maju za sebou viac ako vela podobnych akcii ? jasne ze nevyhovies vsetkym ale mal by si sa snazit vyhoviet vacsine...tu mi to ale pripada ze nevyhovies vacsine...
31.05.2012 - 09:13:23
00
máš pravdu, ale v niečom sa aj mýliš ... môj postoj nie je obhajovať tombolu .. ale proste organizátor niečo pripravil a ty to musíš brať ako celok alebo sa na to vykašlať ako na celok :) neprídeš .. on možno porozmýšla kde urobil chybu oproti konkurencii kam si prišiel

Ako trefne napisal jammin pod Tebou - preco to neskusit riesit ked je hadam este dost casu ale davat skor ultimatne vyhlasenia o chodeni a nechodeni?
Ja prist chcem, mne sa ta akcia pacila aj minuly rok a rad pridem znovu + s takto vynovenou a natiahnutou tratou este radsej ale snazim sa konstruktivne riesit nieco co podla (nielen) mna nedava zmysel a nebolo to ani jasne obhajene ako rozhodnutie.
31.05.2012 - 09:18:09
00
orvaq naprostý súhlas.
Keďže sú maratóny v sobotu a sobotňajšie večerné cesty bývajú prázdne, tak aj na tú tombolu sa dá počkať.
Keď to beriem z Bratislavy, tak pri štarte o 9.00 - 9.30 sa dá stíhať autom ráno po Žilinu a Bystricu. Pri skoršom štarte by to bol problém.
Aj na Salzke 100-ka štartuje o 9.00 :D
31.05.2012 - 09:22:56
00
podla vsetkeho je to stavane na domacich ucastnikov...a nikto si neuvedomuje tortury s cestovanim. Ale ked je na akciu navesanych plno sprievodnych zalezitosti...
31.05.2012 - 09:41:46
00
a nie je rozumnejsie to pripadne upravit aby viac ludi prislo ked sa slusne ozvu 2 mesiace pred akciou ? najma ak sa ozyvaju vacsinou ludia ktori maju za sebou viac ako vela podobnych akcii ? jasne ze nevyhovies vsetkym ale mal by si sa snazit vyhoviet vacsine...tu mi to ale pripada ze nevyhovies vacsine...

Tiez sa pridavam za neskorsi start, predsa Stupava je excentricky umiestnena voci zbytku Slovenska, vela ludom pomoze ked sa start posunie. Tych 9:30 by bol asi nejlepsi kompromis pre vsetky zucastnene strany.
31.05.2012 - 09:44:38
00
Skúste napísať mail organizátorom (Juraj Jánošík - juro@stupavskymaraton.sk, alebo Pavol Grujbar - palo@stupavskymaraton.sk)
31.05.2012 - 09:48:30
00
podla vsetkeho je to stavane na domacich ucastnikov...a nikto si neuvedomuje tortury s cestovanim. Ale ked je na akciu navesanych plno sprievodnych zalezitosti...


ano Roman mas uplnu pravdu...Stupava je postavena na inych prioritach ako cisto sportove podujatie...
31.05.2012 - 09:52:20
00
...este aj na Salzke sa 120 km startuje o 9:00...


.
Aj na Salzke 100-ka štartuje o 9.00 :D


Tak 100-ka, alebo 120-tka štartuje o 9:00? :-D :-D

Keď bude pršať, tak Fatran bude asi mať najviac účastníkov za zlého počasia zo všetkých maratónov, aspoň podľa počtu zaplatených to tak vyzerá :-)
31.05.2012 - 09:54:39
00
inak minuly rok sa startovalo o 9.30 (dlha-75 km)...
31.05.2012 - 09:55:11
00
Moze to byt aj tym, ze je to zaradene v IMS a teda je predpoklad, ze sa podujatia zucastni vela ludi zo zahranicia, ktori budu spat v Stupave alebo blizkom okoli
31.05.2012 - 10:39:11
00
keyboard_arrow_up