Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

13.06.2015
3. kolo - Župný pohár
5. kolo - XCM Tour
MTB maratón
Bratislava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže
len nech nie je prírodná :)
08.06.2015 - 13:09:09
00
da sa z tej stranky nejako stiahnut GPX? mozno som slepy ale nikde som taku moznost nenasiel...

malo by sa to dať stiahnuť, ak máš účet na connect.garmin.com.

V nedeľu sme prešli druhú časť trate:
https://connect.garmin.com/modern/activity/796479079

Prikladám gpx oboch prejazdov

Prílohy:

2015-06-06T09_0.rar [53.41 KiB]

2015-06-07T07_1.rar [34.19 KiB]

08.06.2015 - 13:10:31
00
Hlavná cena v tombole bude bicykel od firmy KAKTUS BIKE:
Specialized Crave 29 v cene 1199€

Prílohy:

a19-1.jpg
a19-1.jpg 106.77 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2015 - 14:42:45
03
Upravili sme v propozíciách vzdialenosti a prevýšenia
08.06.2015 - 15:18:55
00
ahojte, tak vcera som si bol prejst druhu cast trate (tu ktora prechadza cez devin) a mam z toho dost zmiesane pocity... preco je to tak zbytocne prekomplikovane a preco to vobec schadza az uplne do devina? pride mi to uplne nelogicke... ved by stacilo posunut obcerstvovacku trochu vyssie a nemuselo by sa vobec schadzat do devina a viest trasu tak krkolomne. uplny brutal je ta cesta vysypana kamenmi pred prvou obcerstvovackou, tam ked si nikto nerozbije v sobotu hubu tak to bude zazrak... nechcem aby to vyznelo ze som cisty hejter, zvysok trasy je super a velmi sa mi paci ale ta "devinska" cast je podla mna cele zle a v zasade zbytocna, urcite by sa namiesto toho dal najst nejaky iny, krajsi usek niekde cez les. chapem ze uz je neskoro na to, aby sa trasa zmenila ale minimalne do dalsich rocnikov skuste tuto cast vymysliet nejako inak.
09.06.2015 - 09:10:44
02
Nasiel by sa niekto, kto by si siel prejst strednu trat vo strvtok (pripadne piatok) podvecer/vecer? :) Idealne ze aj vie kade to ide, respektive s navigaciou. :)
09.06.2015 - 09:43:57
00
ahojte, tak vcera som si bol prejst druhu cast trate (tu ktora prechadza cez devin) a mam z toho dost zmiesane pocity... preco je to tak zbytocne prekomplikovane a preco to vobec schadza az uplne do devina? pride mi to uplne nelogicke... ved by stacilo posunut obcerstvovacku trochu vyssie a nemuselo by sa vobec schadzat do devina a viest trasu tak krkolomne. uplny brutal je ta cesta vysypana kamenmi pred prvou obcerstvovackou, tam ked si nikto nerozbije v sobotu hubu tak to bude zazrak... nechcem aby to vyznelo ze som cisty hejter, zvysok trasy je super a velmi sa mi paci ale ta "devinska" cast je podla mna cele zle a v zasade zbytocna, urcite by sa namiesto toho dal najst nejaky iny, krajsi usek niekde cez les. chapem ze uz je neskoro na to, aby sa trasa zmenila ale minimalne do dalsich rocnikov skuste tuto cast vymysliet nejako inak.

Presme sko pišeš,ja som tam pred dvomi tyždnami rozrazil plašť na tych skalach led som siel dole,je to tažky usek,ale všetci mame rovnake podmienky....je ale dobre ze si na to upozornil,nie všetci asi ten usek poznaju....
09.06.2015 - 14:18:28
00
nameless_one
Áno, je to dosť krkolomne a komplikovane vedené. Ale zámerom bolo spraviť čo najťažšiu trasu s výživnými stúpaniami. Vzhľadom na podmienky (CHKO, súkromné pozemky) musí občas viesť tak, ako vedie. Treba si hlavne uvedomiť, že sa jazdí v teréne a tomu treba prispôsobiť vlastné schopnosti. Rýchlych maratónov po zvážniciach máme plno.
09.06.2015 - 15:06:38
02
Chaloši,niekto zajtra(streda) okolo 16:00 kto pozna trať.Nemam navi.Stretko necham na potencionálneho prevadzača.DNV,Dubravka,Karlovka?Ja budem vyražat z Devinskej.0908727392 Najlepšie by bolo keby ste mi napisali SMS.Ak by sa teda niekto našiel.
09.06.2015 - 20:58:14
00
Chaloši,niekto zajtra(streda) okolo 16:00 kto pozna trať.Nemam navi.Stretko necham na potencionálneho prevadzača.DNV,Dubravka,Karlovka?Ja budem vyražat z Devinskej.0908727392 Najlepšie by bolo keby ste mi napisali SMS.Ak by sa teda niekto našiel.

Ja by som sa tiez pridal,ale trat neiem,a idem iba kratku:-)
09.06.2015 - 21:04:42
00
Ale zámerom bolo spraviť čo najťažšiu trasu s výživnými stúpaniami.


to uz ste rovno mohli spravit maraton na Kolibe - stredna trasa 20x Naucny chodnik a 20x zjazd popod byvalu lanovku, dlha trasa 40x Naucny chodnik a 40x zjazd popod byvalu lanovku.

zabavne to bude asi rovnako...

a ked tak nad tym rozmyslam - zrejme ste si povedali ze sa vam pocas minulych rocnikov zrakvilo malo ludi tak treba pritvrdit :)
09.06.2015 - 23:11:06
00
ak už pritvrdiť, ja by som chcel maratón ako bol voľakedy zvolenský cyklomaratónik .. okrem bežných terénov tam bolo stúpanie cez slušné kamene a korene a ku koncu nádherný kamenistý singel kde by polka s vás rozmaznaných asi tlačila (podľa toho oč tu píšete) ... a poviem vám práve preto, že nejsom žiaden makač, ale len obyčajný amatér čo atakuje posledné priečky, mi taký terén prišiel zaujimavý ... fakt nie som zvedavý na to ako ma pretekár z dlhej trasy čo štartuje o hodinu neskôr predbehne trojnásobnou rýchlosťou len aby maratón bol rýchly a jednoduchý
10.06.2015 - 10:11:18
01
zvolensky bol super :)
smerom dole ok, ale smerom hore sa tento maraton zvrhava na polepme dokopy najvacsie "*****" v okoli nech si mozme odskrtnut "vyzivny"
10.06.2015 - 10:23:42
00
ak už pritvrdiť, ja by som chcel maratón ako bol voľakedy zvolenský cyklomaratónik .. okrem bežných terénov tam bolo stúpanie cez slušné kamene a korene a ku koncu nádherný kamenistý singel kde by polka s vás rozmaznaných asi tlačila (podľa toho oč tu píšete) ... a poviem vám práve preto, že nejsom žiaden makač, ale len obyčajný amatér čo atakuje posledné priečky, mi taký terén prišiel zaujimavý ... fakt nie som zvedavý na to ako ma pretekár z dlhej trasy čo štartuje o hodinu neskôr predbehne trojnásobnou rýchlosťou len aby maratón bol rýchly a jednoduchý

Ja som narážal len na to ze je to tam nebezpečne,pre tých co to tam nepoznajú,bajk tam vie pekne rozhodiť....
10.06.2015 - 10:41:05
00
Na ktorom km mam ocakavat ten nebezpecny usek. Dik
10.06.2015 - 12:10:27
00
keyboard_arrow_up