Kaktus bike Svätojurský MTB maratón

16.04.2011
1. kolo - Cyklomaratónska séria
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Svätý Jur - futbalový štadión (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (79)
_andrej_andrej25BikerChorchebikerka40Bluebiker20BonitobrachoBrudickbukobunocarlosCraObsDANOzPKduryEddie_GFiTo_lvFlinkerftakopyskhemoHenoHeno2hirwilsisrafelivodrnoizojamminjanoojanovargajaro180jasopetoJezusjnijogcarJohny1331Jostyjurajko1975kalcoKamikesalplemork racing bikelerniKKLubik_DKlubos73maja148MamelaManusmartin190martinantoni13martinlmmartinpavmilsumipo13mirec33mysterynerinomadpalobaciPipikovicrichardleRichi2909Robert1robozvRomanromanxskocko26slavomirkStanislawstawoStejutigeragontmaxTomas11Trancetritolunigenavulpecula
A k tomuto záveru si ako prišiel?
Veľmi odvážne tvrdenie (možno si ešte na svätojurskom nebol).
Ja som bol na oboch a toto by som sa neodvážil povedať!!!


Tak asi by som nehodnotil, keby som nebol na oboch!
Je to cisto moj SUBJEKTIVNY nazor.
Napr uz len to ze na stupavskom bolo o 1 wapku viacej, jedlo mi tam chutilo viac a celkovo to "prevedenie" bolo urcite na vyssej urovni na Stupavskom maratone...
Ale o to nejde pacilo sa mi aj na Svatojurskom, keby nie tak by som tam nesiel znova...
Len som chcel vediet ci to zvysenie startovneho ma nejaky podstatny dovod...
28.02.2011 - 00:00:22
00
hirwils: porovnavanie "kvality" maratonov je na vas - bikeroch. Je to kazdeho osobny nazor a ja ho nebudem presviedcat inak, ako snazenim sa zorganizovat akciu co najlepsie :whew:


dury urcite som nechcel povedat ze Svatojursky maraton bola zla akcia...prave naopak bol to moj prvy maraton a odvtedy sa tesim kedy pojdem nan znovu...

Porovnanie bolo iba cisto z dovodu vysky startovneho...
28.02.2011 - 00:06:46
00
A nahlad toho dresu sa nenajde niekde? Ci som ho len prehliadol? Ked uz to ma byt tahak na akciu, tak by sa aj nejaka motivacna fotka hodila :-)
28.02.2011 - 00:12:44
00
tak darovanými dvoma éčkami by som to nezdôvodňoval, pretože to potom nevenuje organizátor ale rovno my :tmi: (čomu sa ale nebránim)
ak dostanem dres fakt ho posúvam ďalej, okrem toho som zvedavý ako to bude s velkosťami vôbec (pretože mne nesadne určite).. takže sa mi prihláste keď tak :)
a platím teda určite až na štarte ako už bolo spomenuté, pretože nič nestratím a hlavne uvidím aké bude počasie a stav trate..
28.02.2011 - 09:25:43
00
...mňa osobne tiež prekvapila cena štartovného, očakával som nejaké to zvýhodnenie predčasným prihlásením a zaplatením štartovného. Dajme tomu že spomienkový dres by som oželel pri nižšom štartovnom. Poprípade by mohli byť možnosti na výber. Chceš dres? Tak uhraď vyššie štartovné. Minulý rok na Green Biku tiež dávali ďeťom peniažky a štartovné v predstihu bolo 10€ a v deň preteku 15€, ale bola tam možnosť voľby. (samozrejme viem že nedávali dres do balíčku, ale vôbec mi to nevadilo). Len môj názor...
28.02.2011 - 09:40:16
00
Nechcem moc rypat, ale urcite by bola lepsia volba vybrat si, ci chcem dres alebo nie (ako napr na Sulovskom maratone), pretoze vacsina bikerov ktori startuju na maratonoch uz maju dres...
Hodilo by sa aspon foto toho dresu ci sa mi to koli nemu oplati:)
A dalsia vec je myslim si hromadne prihlasovanie v den startu (podla pocasia), cize nakoniec moze prist malo ludi ak napr bude 3 dni v kuse prsat...
Ci sa mi ujde dres by som sa nebal kedze minule bolo nieco malo cez 500 ludi...
28.02.2011 - 09:59:22
00
A k tomuto záveru si ako prišiel?
Veľmi odvážne tvrdenie (možno si ešte na svätojurskom nebol).
Ja som bol na oboch a toto by som sa neodvážil povedať!!!


Po ucasti na viacerych takychto akciach o.i. aj svatojurkseho aj stupavskeho, musim povedat,ze keby bol vyber iba z tychto dvoch moznosti svatojursky by to nebol... To vsak nic nemeni na tom to, ze tento rok budem dufat,, ze nebude tolko blata a ze akcia bude este lepsia ako doposial :nod:
A kazda akcia ma "nieco" do seba a kazdemu sa moze lubit nieco ine na tej akcii...
28.02.2011 - 11:10:47
00
Na tomto už pohorelo viacero organizátorov- väčšina bikerov bude vyčkávať do poslednej chvíle, teda až do dňa štartu, keďže štartovné je stále rovnaké (a potom sa rozhodnú podľa aktuálneho počasia) a organizátor si može počty pretekárov dať vyveštiť.
28.02.2011 - 13:00:10
00
Aký som šťastný, že sa ma zdraženie netýka. 8)
28.02.2011 - 13:10:32
00
uf ... tazku ulohu ste si zobrali na seba ...
No sancu mate ak bude ten dres fesny ....
28.02.2011 - 13:27:48
00
pre cezpolnych to uz bude na zvazenie...cestovne, starovne+ nejaky konzum :?:
28.02.2011 - 13:30:28
00
pre cezpolnych to uz bude na zvazenie...cestovne, starovne+ nejaky konzum :?:


veru veru, vsak minuly rok stala 20 € SELA maraton, aj to uz ako "drahsie" startovne....
28.02.2011 - 14:01:36
00
Kefrin žije 8)
28.02.2011 - 17:04:35
00
super, už mám jasno v tom či plánovať dovolenku alebo nie :n:
28.02.2011 - 17:06:38
00
Keby to bola moja srdcovka, tak 20,- Eur dám. dury - len zo skúsenosti... 2,- Eurá na detskú onkológiu.... V princípe nemám nič proti rôznym dobročinným veciam. Len ma serká, že všelikto si pýta na onkológiu, ale keď sa moja mama žiaľ neúspešne 4 roky liečila na rakovinu, tak o ňu nikdy žiadna nadácia ani spolok nezakopol. Preto ak mám dať niekomu peniaze na dobročinné účely, tak radšej osobne ako do nejakej zbierky. Kde nakoniec peniaze skutočne skončia nik nevie. Len toľko som chcel.

Proti maratónu nemám samozrejme žiadne výhrady.
28.02.2011 - 17:48:13
00
keyboard_arrow_up