Kellys Green bike Tour

24.08.2013
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky
Zúčastnených bikerov (45)
Abyrander13Andy-Andrejcrosdaniel153DejvoDiusoDomestikDURI76Enemyfuzo21hirwilsikar1968jamajkajurajko1975KaskajaKefrinklinokochhyMameluchManoComarekmelicher26Matho2MichalPmichelinomijatmilsunameless_oneobororvaqPato95peter1976peterbacilPeto02Raverromano410Sakvissinko8888stawostephmaticSuesuperlight84
No ja tiez neviem o tom, ze by bolo vzdy rovnake pocasie. Preto sa rozhodujem o ucasti na lokalnom podujati az "vecer pred". A myslim, ze podobne zmysla vela dalsich nerozhodnutych. Chcel som Ti tym len nasepkat, ze to nie je tak, ze nerozhodnuti platia na poslednu chvilu bez ohladu na vysku startovneho len preto, ze im je jedno, kolko zaplatia. Urcite to totiz nefunguje tak, ze cakaju do soboty a ked uz je jasne, ze bude poriadna prietrz, tak sa bezia den pred startom alebo v den startu v dazdi prihlasovat a platit startovne. ;)
22.08.2013 - 21:54:51
00
Pozor, nebavíme sa o sobote, ale o dobe kedy začína posledná vlna štartovného.
22.08.2013 - 21:58:54
00
hmmm, hmmmm.... ja som napriklad 10.8. este netusila, kde budem 24.8.
uz vobec som neriesila ake bude pocasie :)
22.08.2013 - 22:11:38
01
JPod analýzou sa nemyslí nič viac a nič menej, len toľko, že je X bikerov, ktorí po dobu 5 rokov absolvovali maratón za najvyššie štartovné. A dôvod? Jednoducho na to kašlú, aká je výška štartovného. Aj z toho dôvodu je najviac prihlásených, temer 1/4, v poslednom týždni.

ja medzi nimi - a nie je to tak. na stupavu by som za 25E nesiel. a odkedy je na stupavskom zimnom 25E tak som tam nebol.
na greenbike viem ze pojdem za kazdeho pocasia ale tak nejak mam v hlave fixnute ze tato partia si tie prachy naviac jednoducho zasluzi... prihlaseny som uz dlho...

udaje dobre, zaver zly :)
23.08.2013 - 00:08:48
00
Podobna technicka otazocka. Dostal som cislo normalne na kratku 3XY ale cip mam 13XY. Myslite ze to bude problem, alebo to maju vyriesene?

v tretej etape Horal tour to tak bolo a vsetko klapalo...

ja sa na maratony prihlasujem v predstihu lebo mi nie je jedno pri tom pocte startov za rok kolko zaplatim a tym padom usetrim napr. na dalsie startovne...tento rok mi ten datum nejako unikol a platil som za 15€...
pocasie zacinam riesit az posledny tyzden...


alebo az posledny den...ved to malo prist az v nedelu...rano som si to aktualizoval v mobile a pekne ma tato informacia prebrala :)
asi prezujem (1. krat v zivote) alebo...bude sa mi vobec chciet? :)
165 kusov na dlhu? tak to sa hadam do stovky dostanem :)
23.08.2013 - 08:22:38
00
Tí meteo chlapci to nejak motajú,včera 0,8mm a dnes 38...dosť veľké skoky.
23.08.2013 - 08:23:59
00
Tí meteo chlapci to nejak motajú,včera 0,8mm a dnes 38...dosť veľké skoky.


skoky na neopren :)

ale Blava letisko ma krajsiu predpoved...o centimeter :)
23.08.2013 - 08:26:18
00
Tu sa mazu prispevky???
Tadeasov aj moj nejako vysublimoval, ci co?
23.08.2013 - 08:39:14
00
jeden moderator tu je strasne alergicky na predpovede pocasia :)
23.08.2013 - 08:46:07
00
dynatom

neuvazuje sa o nejakom koridore na dlhu? :)
23.08.2013 - 08:48:51
00
http://www.yr.no/place/Slovakia/Bratislava/Bratislava/ najpresnejsia predpoved pocasia z norska. Okolo jedenastej sa ma zmenit dazd na oblacno..
23.08.2013 - 08:49:39
00
na greenbike viem ze pojdem za kazdeho pocasia ale tak nejak mam v hlave fixnute ze tato partia si tie prachy naviac jednoducho zasluzi... prihlaseny som uz dlho...

Ono to nie je o peniazoch. By si sa divil, koľko financií to stojí, aká je ťažká komunikácia so sponzormi, aké majú podmienky, je toho strašne veľa. (napríklad, kde sa bude nachádzať ich logo na plagáte) Vďaka kontaktom a známostiam vieš zabezpečiť viac, oproti ostatným. Vďačný si za každé €, ktoré "kvapne". Myslím si, že ani jeden maratón na SK nie je nejak ziskový, všetci organizátori to robia pre radosť ostatných a pre zviditeľnenie cyklistiky (napríklad na základe tohoto je podpora od BSK) a zviditeľnenie svojho shopu, poprípade firmy. Viem o tom, pretože som sa bavil s p. Grujbarom, vlastne konkurencia, telefonoval som s ním, prišiel mi ako veľmi inteligentný človek a to čo mi vravel ma ozaj zaskočilo. Fakt to nie je jednoduché. Veľa ľudí nechápe aj to, prečo v ČR sú iné podmienky, ako na SK. Štartovné NIKDY nezaplatí náklady preteku, zaplatí zhruba 1/5 z toho. Viem o čom hovorím, motal som sa okolo viacerých podujatí a sú mi známe finančné náklady, aj minimálny počet účastníkov, aby maratón nebol stratový. A je bohužiaľ smutné, aby sa pri takto veľkých podujatiach hovorilo o tom, aby maratón nebol stratový.
Problém je, že ľudia to veľakrát nechápu, alebo nechcú pochopiť. Hoci ich chápem, sám som mal pred rokmi na to iný pohľad, tým, že som nevedel, o čom to je.

Domestic skoky na neopren :) ale Blava letisko ma krajsiu predpoved...o centimeter :)
SHMU dáva v poslednom čase také predpovede, že by som sa nad tým naozaj nezamýšľal. Z mojich informácii by malo pršať v sobotu poobede/na večer :-)
23.08.2013 - 08:53:34
00
Hmm, asi pojdem prezuvat, Rocket Ron a Race King to asi nezvladnu :-)
http://www.wetteronline.de/?pcid=pc_city_local&gid=HU&pid=p_modell_mapsprog&sid=WeatherLoop
23.08.2013 - 09:10:18
00
Počasie som nikdy neriešil. boli v kalendári preteky, tak sa išlo za každého počasia. aj teraz po skončení aktívnej činnosti keď mám voľno, idem keď je čas aj v prietrži mračien. Keď ju miluješ, neni čo riešiť. Dokonca najlepšie výsledky som takmer vždy mal na blate. Tam sa ukáže kto ako na to má .
23.08.2013 - 10:06:46
01
RBpro, ty sa na to pozeráš z trocha iného uhla pohľadu, no pre bežných bajkerov to brodenie sa v blate a daždi nie je žiadna radosť, o následnej oprave bajku ani nehovoriac :-) Preto je dosť takých, čo sa rozhodujú až deň pred štartom / v deň štartu vzhľadom na počasie...
23.08.2013 - 10:29:19
02
keyboard_arrow_up