Kellys Green bike Tour

24.08.2013
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Výsledky
Zúčastnených bikerov (45)
Abyrander13Andy-Andrejcrosdaniel153DejvoDiusoDomestikDURI76Enemyfuzo21hirwilsikar1968jamajkajurajko1975KaskajaKefrinklinokochhyMameluchManoComarekmelicher26Matho2MichalPmichelinomijatmilsunameless_oneobororvaqPato95peter1976peterbacilPeto02Raverromano410Sakvissinko8888stawostephmaticSuesuperlight84
Posuvam par foto, kedze nam dnes svetelne podmienky boli otocene chrbtom a nas dvorny fotograf mal povinnosti musela sa fotaku chopit melu, nakolko som venoval malo casu (alebo skor ziadny) instruktazi na obsluhu fotoaparatu v nepriaznivych podmienkach su fotky take ake su :-D Prosim neukamenujte nas a budte k nam zhovievavi robime to pre radost a stale sa ucime :-)
http://www.bikeclubnestich.sk/2013/08/partizanska-luka-kellys-green-bike-tour/


velmi pekne . dakujeme:)
25.08.2013 - 15:31:22
00
Zvažoval som, ale nevedel som číslo toho, koho sotil, a už vôbec som nevedel, ako to povedať. Riešenie bolo, že ak by som v cieli toho chlapíka zbadal, tak by som mu povedal, že keď to nahlási, ja to dosvedčím.

dynatom, kým sa nezačne dávať DSQ premotivovaným "profesionálom" za nešportové správanie, tak sa nenaučia ako sa jazdia hobby maratóny.
A samozrejme to DSQ aj patrične zmedializovať.
25.08.2013 - 15:59:58
03
Som rad, ze si to upresnil ;-) Lebo castokrat prevlada nazor, ze prave celo pretekov narobi bordel na trati. V skutocnosti to podla mojho nazoru je prave stred pelotonu, kde byva dost premotivovanych ludi...

že prvá 5-10 je zvyčajne slušná som si všimol už dávno (až na toho BMC zjavne).. najväčšie hovädá sú tí, čo im vlastne o nič (bedňu) nejde.. akurát si tlačia osobný rekord či budú 15ty alebo 17ty..
25.08.2013 - 17:35:52
00
CraObs ako som pisal, az po cca 40. miesto bolo takmer cisto ;-)
25.08.2013 - 18:15:37
00
Dynatom treba to napísaT organizatorovi a dodatocne ho mozu DSQ z listiny za nesportove spravanie. Za seba poviem,ze chytam nervy v autre kazdy den z idiotov za volantom.Na to sa neda zvyknut.Urcite by som ho nasiel v cieli a ,min.by som povedal dost neslusne co si o nom myslim.
25.08.2013 - 20:57:59
00
mňa by celkom zaujímal ten pád na dlhej hneď na štarte.... potom tam šiel hlava nehlava ďalej jeden z nich (ten mladší) a zopár ľudí na neho pokrikovalo, trochu bol premotivovaný :)
25.08.2013 - 21:12:11
00
že prvá 5-10 je zvyčajne slušná som si všimol už dávno (až na toho BMC zjavne).. najväčšie hovädá sú tí, čo im vlastne o nič (bedňu) nejde.. akurát si tlačia osobný rekord či budú 15ty alebo 17ty..
brzdi - jazdim okolo toho miesta ale zadne vrecka som mal zalepene od gelov aj tento maraton.
25.08.2013 - 21:15:12
00
čo ste všetci tak ješitný? :D nejde o číslo pozície ale o princíp že už tam ide o velké :swear: napriek tomu niektorí jazdia cez mŕtvoly.. do slušných bikerov so zasr*nými vreckami od gélov sa nikto neobúva :)
btw keď sme pri tom bordeli ešte, tak odhadom tak skoro 50% bordelu boli obaly s nakúskovaných tyčiniek, horaliek a banánov nabalených na občerstvovačkách..
25.08.2013 - 21:20:40
00
29 je fakt okolo 15 :-D
25.08.2013 - 21:24:23
00
ja tam vidim 18
ako mod si nechaj trolling pred zrkadlo

si este stale neprekusol ze nevies jazdit na sirokej dialnici nad kacinom?


Naposledy upravil stax dňa 25.08.2013 - 21:31:16, celkovo upravené 1 krát.

25.08.2013 - 21:30:09
00
mňa by celkom zaujímal ten pád na dlhej hneď na štarte.... potom tam šiel hlava nehlava ďalej jeden z nich (ten mladší) a zopár ľudí na neho pokrikovalo, trochu bol premotivovaný :)


... tak teda ja som mala pocit, že testuje svoje nové kotúčovky :D ... a na druhý raz sa mu podarilo sebou seknúť ...
25.08.2013 - 21:30:38
00
Ano, ano, pohon si ego, v kategorii si bol naozaj 18 :lol:
25.08.2013 - 21:33:17
00
Co sa tu clovek nedozvie... Ja som bol doteraz v tom, ze taketo akcie su hlavne o prekonani sameho seba a dosiahnuti co najlepsieho vysledku vramci vlastnych moznosti. Samozrejme s nalezitou ohladuplnostou k ostatnym na trati, ci uz pomalsim alebo rychlejsim. A teraz citam, ze je vlastne trapne sa nahanat pokial clovek nejde na bednu... Na pohodove vozenie ja osobne nepotrebujem startovne cislo...

Odhadzovanie odpadkov v lese nema absolutne nic spolocne s tym, kto ma aku vykonnost alebo motivaciu. Ti ludia, ktori to robia na zavodoch to bez problemov urobia aj na prechadzke so psom. To suvisi s elementarnou slusnostou a nie s poziciou v startovom poli.
25.08.2013 - 23:19:59
010
dynatom, kým sa nezačne dávať DSQ premotivovaným "profesionálom" za nešportové správanie, tak sa nenaučia ako sa jazdia hobby maratóny.
A samozrejme to DSQ aj patrične zmedializovať.


úplne stačí na takéto preteky profesionálov nepozývať.
26.08.2013 - 07:12:52
00
ze taketo akcie su hlavne o prekonani sameho seba a dosiahnuti co najlepsieho vysledku vramci vlastnych moznosti. Samozrejme s nalezitou ohladuplnostou k ostatnym na trati, ci uz pomalsim alebo rychlejsim. A teraz citam, ze je vlastne trapne sa nahanat pokial clovek nejde na bednu...

presne o toto ide.. v osobnom rekorde o nejaké tie 3 sekundy nejde..
Odhadzovanie odpadkov v lese nema absolutne nic spolocne s tym, kto ma aku vykonnost alebo motivaciu. Ti ludia, ktori to robia na zavodoch to bez problemov urobia aj na prechadzke so psom. To suvisi s elementarnou slusnostou a nie s poziciou v startovom poli.

má.. smátranie v drese zdržuje, vela odpadkov je hlavne v stúpaní, prípadne pred zjazdom = čas na skovanie obalov znamená pribrzdiť.. vela ludí to robí s vedomím že "veď organizátor to vyčistí"
26.08.2013 - 08:18:43
00
keyboard_arrow_up