pod...
17.05.2008 - 07:15:00
00
Kuuurna, registracia mozna do 10:30 .... ze by som predsa len siel?

Makaj chlapce, makaj! :twisted: :lol:
17.05.2008 - 07:49:46
00
dutch...makaj dnes chlape, makaj :twisted:
17.05.2008 - 09:22:31
00
Takze prve dojmy z maratonu - katastrofa je slabe slovo, zacalo to startom, kde sa pomiesali vsetci, ani neviem kedy bol vlastne start, na obcerstvovackach nemali skoro nic, nechcem robit predcasne zavery ale tu ma uz nikto neuvidi. :evil: :roll:
17.05.2008 - 15:20:27
00
takze aj ja som uz doma :-/
som maximalne nasraty ako sa len da pani organizatori to maximalne posrali... mna konkretne startovala polovyzlecena slecna na zelenom DH stroji na ktoru som maximalne nebol zvedavy. Ak chce niekto organizovat "Cyklo fest" ci ze nejaky slavnostny pojazd na bikoch nech to nedava do Slov. Cyklomaratonskej serie lebo su ludia ktorym ide o umiestnenie. Potom by som sa rad dozvedel, kde som mal vlastne startoval lebo slecna co si myslela ze je sexi nam stale opakovala, ze mame byt za nou co samozrejme neplatilo pre jazdcov z Moskvy ktori sa netrepali do predu a ja som chcel byt ferovy tak som sa drzal pokynov keby som vedel, ze to takto dopadne tak som aj ja taky. Je smutne, ze ludia ktori chcu byt fair play na to nakoniec doplatia. Ja osobne som sa odstartoval ak sa to da tak nazvat v nejakej dedine kde bol policajt a ukazoval nam smer do prava. Tam som uz pochopil, ze je zle nedobre tak som zacal makat ale bolo mi to uz prd platne lebo nasledovala stojka kde uz x ludi tlacilo a boli straaasne ochotni ma pustit dopredu samozrejme medzi tym mi unikla hlavna skupina. Netusim ci bol taky problem dat hromadny start kratkej/dlhej alebo ho posunut o hodinu ako to byva standardne, pripadne ked uz chceli byt taky vynimocny tak stalico dat na trat motorkara s nejakou sachovnicovou vlajkou a zrusit do debilne (doslova debilne) triedenie pretekav (nech si ide kazdy ako chce) nechapem aky to ma zmysel. Takze organizatorom dakujem za nadherny den straveny na najhorsom naratone v tom to roku. Pre buducnost nech si organizator uvedmi co chce ci sa mu jedna o organizovany vyjazd (Varin a pod) alebo maraton resp. pretek ktory je sucastou cyklomaratonskej serie. Co sa tyka trate bola super sice som mal par krat obavu ci idem spravne ale bolo to OK. A este taka drobnost tie deti by som na tu trat nepustal lebo som videl ako mi dve padli tesne pred bikom a som rad ze som v zjazde ubrzdil a nepresiel to dieta, potom prijazd co ciela bolo fiasko :-D este ze pretekari co isli ako prvy trafili na rovniku a rovno do ciela lebo som bol vsetkom x pripadov ked netrafili a isli smeom na namestie.
17.05.2008 - 16:44:44
00
Hlavu hore bikeri! Kto neokúsil maratón v trenčianskych tepliciach, nievie čo je to NAJHORŠÍ MARATON široko daleko v okolí a v histórií.

Jakub, mrzí ma, že som nedošiel, no nemal som AKO :)



a týmto chcem pozdraviť IOŇŤA Štefánika. kedy už konečne pojdeš niečo dlhšie?


Naposledy upravil LittleFox dňa 17.05.2008 - 19:14:45, celkovo upravené 1 krát.

17.05.2008 - 17:17:03
00
to: LittleFox ja som tam bol do 14.00 asi a potom som radsej odisiel lebo som nemal chut ale nelutujem ze bol bol sice 10min na prveho narese pri takom starte...
17.05.2008 - 17:23:51
00
teda organizatori gratulujem, horsi start ste ani nemohli vymysliet.
do buduceho roku dokupit faborky a mozno z tejto akcie aj nieco bude.

aspon ze trat bola celkom na urovni... nie ze by mi sedel asfalt a lucne vyslapy ale tie zjazdy ktore boli takto pospajane stali za to :twisted:


Naposledy upravil stax dňa 17.05.2008 - 18:27:42, celkovo upravené 1 krát.

17.05.2008 - 18:25:28
00
start bol naozaj mizerny, vy cerveni ste nas brzdili :evil: :P
zjazdy boli pekne (to sa musi nechat) pekny bike ma i Dana (a aj autko)
placka, ktoru tak do nebies chvalili nebola taka dobra..
spoznala som dalsich foristov a nerozprsalo sa, takze toto bolo OKa
tesim(e) sa na Partizanske! mam par fotiek asi 500 m pred cielom, ak najdem v nich foristov, zverejnim :wink:
edit: bolo mi luto Dutchmana.. ale o svojom hneve asi sam..
17.05.2008 - 18:25:48
00
Nestojí mi za to pokračovať v negatívach, takže aspoň nejaké to cielové foto: :wink:

Prílohy:

ja a náhodou aj stax.jpg
ja a náhodou aj stax.jpg 367.75 KiB thumb_up0thumb_down

17.05.2008 - 18:43:55
00
...

Prílohy:

kajco.jpg
kajco.jpg 385.72 KiB thumb_up0thumb_down

17.05.2008 - 18:46:12
00
...

Prílohy:

Imroman.jpg
Imroman.jpg 359.47 KiB thumb_up0thumb_down

17.05.2008 - 18:47:47
00
skúste uhádnuť kto to je :lol: :lol:

Prílohy:

nemenovaný zjazdár.jpg
nemenovaný zjazdár.jpg 263.21 KiB thumb_up0thumb_down

17.05.2008 - 18:49:13
00
mate pravdu, organizacia štartu na prt. katko teraz s tebou suhlasim :P
a ani gulas im nevysiel. je pravda, ze som sa na dlhej flákal a potom s jarozom dlho kvákal, tak sme už guláš nestihli. ale ten štart!!! hmm. nechapem, preco to pekne neporozdelovali po tratiach. a ze preco nechodim na sutaze :P
trat sa mi tiez moc nepacila - opakujuce sa useky (vraj tam niekto podvádzal) a dost velke rozdiely povrchu (asfalt a potom poriadna drncanica, ktoru moc nemusim) asfalt by bol OK, ale tie niektore zvaznice dolu kopcom s priecnymi rigolmi a kamenmi. hmm... asi si vybavim veteransku licenciu a šup naspäť na asfalt na cesťáku. Taký Dubničák, Duchonka, Súľov či tento rok Stráňavy majú super trať oproti cyklofestu.

len toľko. ak som sa nejako dotkol niekoho s organizátorov, tak sa ospravedlňujem. ja by som nič také určite neorganizoval, tak môžem byť len rád, že sa takí ľudia nájdu a môžeme sa naháňať na bicyklíkoch pomedzi stromčeky :wink: .
17.05.2008 - 18:51:44
00
Takze ten start bol teda pekne trapny...absolutne mi unika zmysel, co tym chcel organizator ukazat. Kazdy sa logicky tlacil do predu a miestami sa stalo, ze sme pomaly lizali kamiony co sli oproti :evil: . Neraz sa stalo, ze aj ten co mal modre cislo (a mal byt teda za nami) sa tlacil dopredu, snad 100 krat som siel na brzdy aby som v tej mele niekoho nezrazil a pod. Proste total NAHOVNO!! Nastastie som videl ako sa predomnou zdvihli vsetci so sediel...takze start som nezmeskal :lol: . Potom som stratil flasu (chcem sa podakovat chalanovi, co mi poskytol svoju) no a dalej nasledoval krasny defekt, klinec ako svina :cry: . Obcerstvovacky boli pekne chudobne, ale kedze som siel relativne medzi prvymi, tak bolo vsetkeho este dostatok, ale ti vzadu mali myslim celkom problemy. Co sa tyka trate, mne sa pacila, obcas ale tie jamy boli celkom huste, Reba mala co robit :) Ked som ale v ciely pocul, co sa stalo panovi Jankovicovi, tak to je teda riadna hanba. Ukazat , ze mozes ist a pritom tam ide auto je fakt uz moc. Nastastie z toho vysiel relativne "dobre" (teda v ciely som videl, ze chodi..., asi tak).

Organizaciu hodnotim ako katastrofu, ale celkovo som si pekne pojazdil a vzhladom na defekt som aj s vysledkom celkom spokojny.

P.S. A dakujem Katkovi sa mineralku a snickers :wink: a mojej drahej, ze ma prisla pozriet na biku a tak mi ten maraton o velky kus sprijemnila
17.05.2008 - 18:59:11
00
keyboard_arrow_up