Ja som tiež veľmi spokojný s organizáciou ale nie so sebou pretože som nahodil silné tempo a na polome som vyhladol a posledný kilometer som skoro nevyšiel...ale na polome som sa pekne napapkal a valil som dole o sto šesť..a na 300 krokovom výšlape som dostával kŕče do ľavého kolena a potom ked som nasadol na bike tak od päty až po.....a doteraz nikdy som nedostal kŕč do nôh počas bikovačky... ale došiel som živý a zdravý
06.06.2009 - 21:15:37
00
tiez sa pridávam, velmi pekny, rýchly maraton, výborne znacenie a super ze vyslo aj to pocasie... takze celkovo super :D


nejake foto http://duxo.rajce.idnes.cz/maraton_stranavy/
06.06.2009 - 21:27:35
00
Vynikajúca organizácia, značenie bez chyby, všetko úplne hladko. Terry dobre odháňal mraky s kosťou a plechom, vyšlo mu to dokonale. Zvolil som taktiku "na pohodu", ale moje srdce šlo vyššie ako zvyčajne tak neviem. Teší ma aspoň že som šiel celú trasu v sedle a okrem 100 a 300 krokových výšľapov a Saračníkov som nemusel zosadnúť. A nakoniec plán som si splnil.
Jaroza, Terry, alenka, stic, ... a všetci okolo Cyklopozitívu ĎAKUJEM za krásny deň.
06.06.2009 - 21:47:19
00
Môj dojem z tej druhej strany.
Taktiež som spokojná s celkovým priebehom pretekov, je perfektné, že na rozdiel od minulého roka som ošetrila len jednu dievčinu s rozbitým kolenom. Dávali ste si pozor, to je fajn.
Čo je mi ale veľkým potešením, okrem starých známych tvárí z MT biker -Saldi, Livia,Žilinskej Martinskej, Zvolenskej, Rajeckej partie,som mala možnosť poznať nových ľudí, spomeniem Assouviho, Sylvatica, Energizera, Žužu s bratom a frajerom, Plukovníka,
Turbiho Slimáka, ktorý bol mimochodom prvý v kategórii a ďaľších.Moc ma to teší.
A ešte odkaz pre Danicu-už sa konečne zaregistruj, nech si môžeme častejšie pokecať.
A nikto ste nepochválili klobásu. Tá bola skvelá!!!!!
06.06.2009 - 21:58:16
00
z hladiska organizatora fakt genialne, neni co vytknut.. az na tie fuj kopce co sa ledva dali peso vystverat :D takto ma vypadat znacenie maratonov, by som tam poslal vsetkych organizatorov, sipky nazemi, v krizovatke v spravnej odbocke navesanych pokkt faboriek ze aj slepy zbada proste mnam..
z hladiska mna posrane uplne genialne :D do stranav som dosiel asi 10:00, rychlo poskladal bike a odprezentoval sa asi tak 10:10? palil to rychlo spet k autu sa prezliect a nahodit.. ccaa 10:29 som sa dovalil na start na uplny koniec, 10:30 sa odstarovalo a asi po 15m som si vsimol cip u vsetkych na nohe, "do p*ce ja som k*k*t CIP!! tak naspet do auta vyhrabat cip a nahodit a peckujeme za ostatnymi.. cez start som siel asi tak 10:45? hned za startom stretol saldi stelujucu prehazovac :) tiez skvely zaciatok.. a unaveny uz jak prasa zo slapania v stojke start auto start auto slapal za ostatnymi.. hned pri vjazde do terenu ma motorkar vytlacil do krikov za co dakujem :D teda hlavne moja ruka dakuje za tie skrabance od trnov.. potom uz sa slo ok, dokonca som si pripadal super lebo som len a len predbiehal :D az po cca 35km kde zacali krce :D a tymto znova dakujem za tu betonku v tom dlhom stupaku, neskutocne pomohla :)
akurat nechapem naco presne boli tie cipy, pretoze podla cipu som odstartoval cca 10:45 a prisiel nieco okolo 14tej.. cas mam ale ratany od 10:30 myslim.. aj tak bolo super :))) a dufam ze o rok sa ide zas..
btw konecne mam aj tomboluuuuu :D
06.06.2009 - 22:17:24
00
K chvále na organizátorov sa pridávam aj ja-trať, bufety aj jedlo po preteku výborné. Počasie nakoniec bolo tiež super - Terry, kosť s plechom treba odložiť, keď sa tak osvedčili. :)
Ako už bolo spomínané, je škoda že sa z trasy "stratil" singel z Dolnej Rovne.
Osobne nemám moc čo hodnotiť. Na cca 7km som chytil 2 defekty a tým som "získal" stratu cez 20 minút a prepadol som sa na úplný koniec štartového poľa, takže pretek sa zmenil na tréningový výjazd. Naviac mi zachladli kríže, ktoré ma až do cieľa pekne vytrápili.
Napriek tomu som si dnešný deň užil.
06.06.2009 - 22:24:04
00
jednym slovom (teda vlastne dvoma): KRASNY MARATON!!!
...podla mojho nazoru jeden z najkrajsich na Slovensku... niektore useky mi pripominali rakusku Salzku... organizacia super, obcerstvovacky super, znacenie trate super :!: Terry vdaka za pocko 8)

a Alenka - mala som mat sice rizoto, ale kedze uz nebolo, usla sa mi aspon klobaska a fakt bola skvela!!!

...takze este raz, Jarko, Terry, Alenka a vsetci ostatni, vdaka za super den :!: :P


Naposledy upravil LiviaZV dňa 06.06.2009 - 23:16:01, celkovo upravené 1 krát.

06.06.2009 - 23:04:55
00
maraton hodnotím velmi pozitivne, hlavne čo sa týka značenia a celkovej organizácie.
len by som sa rád opýtal terryho and kompany prečo som mal štarovné číslo pre trať brutale na žltom podklade, keď všetci ostatní mali čísla na červenom podklade, a tak sa stalo že traťoví komisari na občerstvovačke za vrutkami, len krutili hlavami, ako som sa tam dostal s takou farbou :?: 8),
...no a ľadova horská sprcha v telocvični ZŠ - to bolo iné brutale, na to som som sa najviac tešil :wink:

pre alenku zdravoťáčku: bolo mi potešením sa s tebou stretnuť 8)
06.06.2009 - 23:12:39
00
plukovnik, nemal si cislo 38? ak hej, tak sme sli spolu ten zjazd do Vrutok :wink:
06.06.2009 - 23:22:19
00
si ma odhalila :shock:
tak to si bola ty čo ma upozorňovala v zjazde , aby som dodržiaval 50-ku v obci :P
gratulujem k umiestneniu a slušnému času v cieli :!:
aj by sme ti robili garde pri tom tiahlom stupáku za vrutkami, ale s kolegom z klubu sme mali na začiatku krízu, ...no a akurat po tom fajnovom zjazde sme chytili druhý dych 8)
06.06.2009 - 23:36:04
00
Veľká bikerská rodina,
vrelá vďaka všetkým bez rozdielu, čo ste prišli na DEMA FATRANSKÝ MTB MARATÓN 2009.


Singláč za Dolnou Rovňou bol našou pripravovanou chuťovkou, žiaľ nevyznačil sa. Zistili som to, až keď ste boli všetci v cieli. K organizácii sme museli pozvať asi dvojnásobok ľudí ako minule.

Plukovník mal žlté štartovné číslo preto, že tlačiarom došla farba, veď poznáte ten vtip...


Naposledy upravil jaroza dňa 07.06.2009 - 01:47:01, celkovo upravené 2 krát.

07.06.2009 - 00:37:47
00
Dohodnem sa s Terrym akým spôsobom zosumarizujeme všetky fotky z maratónu. Minimálne to bude spoločné DVD. Už dnes viem povedať, že ich bude niekoľko tisíc.

Moji dobrí kamaráti - Radko Bíroš, víťaz maratónu vo Vlkanovej a Ivan Jankovič, absolútny víťaz Cyklomaratónskej série pred štartom na trase Brutale.

Prílohy:

Maratón 2009 003.JPG
Maratón 2009 003.JPG 527.71 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2009 - 01:04:13
00
Favoriti na štarte dlhej trasy Brutale.

Prílohy:

Maratón 2009 006.JPG
Maratón 2009 006.JPG 536.94 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2009 - 01:08:16
00
Domáci borci, ktorých netreba predstavovať, pred štrartom Brutale.

Prílohy:

Maratón 2009 010.JPG
Maratón 2009 010.JPG 357.49 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2009 - 01:11:30
00
Iceman 8, Vlado 10 a Rasťo pred štarom Brutale

Prílohy:

Maratón 2009 013.JPG
Maratón 2009 013.JPG 557.87 KiB thumb_up0thumb_down

07.06.2009 - 01:13:51
00
keyboard_arrow_up