Ja by som sa velmi potesil, kebyze niekto ma fotku kde je 94 :P dakujem :)
11.06.2009 - 22:29:30
00
Tak aj ja by som rád zopár slov k Fatranskému maratónu.
Bol som v tejto lokalite pod Strečnom bikovať prvý krát, tak som bol veľmi zvedavý, čo bikeri z cyklo-pozitívu pre nás pripravili.
Hneď ráno nás nemilo privítala veľká zápcha pod Strečnom a zrazu z dobrej nálady, že prídeme do dejiska maratónu s viac ako hodinovým predstihom narastala panika, či vôbec dorazíme do Stráňav načas. Kolóna sa našťastie pohla v poslednej chvíli. Ale bikeri čakajúci v ďalšej vlne za nami už také šťastie určite nemali.
Ďalšie prekvapenie na nás čakalo na začiatku dediny Stráňavy, kde nás organizátor zastavil a ukázal kde môžeme zaparkovať. Parkovanie bolo v pohode, ale mohol nás ten pán upozorniť, že registrácia je vzdialená cca 1,5 km na opačnej strane dediny. Určite by sme išli tam na bikoch. Takže hneď na začiatku stres a panika, ako by som jej počas pracovného týždňa nemal dosť. No všetko to na mieste registrácie zachraňoval Jaroza, ktorý nás svojou pozitívnou energiou upokojoval, že všetko stihneme na čas. Musím uznať, že registrácia bola veľmi rýchla. Mali to dobre zorganizované, tomu sa nedá nič vytýkať. Rýchlo späť na opačnú stranu dediny, rýchlo prezliecť a šup ho na biky. Na štart sme dorazili medzi poslednými. Ani nie o minútu bol štart.
Organizátor pripravil zaujímavú trať, povrchy sa striedali od rozbitého asfaltu, cez šmykľavé korene, až po obľúbené blatko, nechýbal ani singláčik. Nechýbali ani výživné stúpania, ktoré zo začiatku vyzerali nevinne, ale ku koncu to už bolo riadne na psychiku, ale to ja môžem. Ten šotolinový zjazd pred koncom som si moc neužil. Dával som si až príliš veľký pozor, aby som nespadol, keďže na podobnom povrchu som hodil papulniaka pred dvoma týždňami a koleno sa len pomaly s tej kĺzačky po kameňoch spamätáva.
Trošku mi vadili tie turistické vsuvky, ale ako mi jeden z organizátorov hovoril, že nemali ako inak vyriešiť situáciu, keďže niektorý vlastníci im nedovolili prejazd.
Celkový dojem z maratónu mám veľmi dobrý po minuloročných sťažnostiach tu na fóre. Na budúci rok určite znovu prídem, ak bude slúžiť zdravie.
Organizátorom prajem hlavne veľa elánu do organizovania akcií pre nás bikerov a veľa šťastia pri zháňaní sponzorov.
Osobitne sa chcem poďakovať Jarozovi za srdečné privítanie vo Vašom kraji.
Inak Jaroza, ak by si ešte natrafil na nejakú 476-ku s trate, tak šup s ňou sem.....
11.06.2009 - 23:45:35
00
minulý rok sa niekto sťažoval? to som veru nepostrehol...
12.06.2009 - 06:49:19
00
Ďalšie prekvapenie na nás čakalo na začiatku dediny Stráňavy, kde nás organizátor zastavil a ukázal kde môžeme zaparkovať. Parkovanie bolo v pohode, ale mohol nás ten pán upozorniť, že registrácia je vzdialená cca 1,5 km na opačnej strane dediny. Určite by sme išli tam na bikoch

vsetko bolo napisane na ich stranke, trebalo iba citat :wink:

minulý rok sa niekto sťažoval? to som veru nepostrehol...

tiez sa divim ze odkial to zobral. praveze ohlasy boli iba pozitivne. no ale aby som bol presny, tak asi jedina staznost bola na luku kostitras...
12.06.2009 - 07:33:28
00
Či si to Ty, base, nemýliš s Považskou. Tomu maratónu sme tu vlani dali zabrať, to je fakt.
Minulý rok som v Stráňavách bol. Pokiaľ sa pamätám, aj som to sem písal, jediný problém bol na prezentácii. Po, už spomínaných a obávaných zápchach, pri Považskej Teplej, sme sa tam navalili na poslednú chvíľu. Ale tento rok to usporiadateľ zvládol absolútne dokonale.
Čo sa "kostitrasu" týka, je to perlička, ale takých sa nájde aj inde dosť.
12.06.2009 - 08:26:27
00
nemohol by prosim vas este niekto upnut tie fotky z rapidshare-u, kedze boli obmedzene len na par staihnuti :-(


Dik
12.06.2009 - 09:11:12
00
FOTO
http://picasaweb.google.sk/cpklub/1_StartCielDFM09?feat=directlink
12.06.2009 - 10:46:38
00
Foto 1
http://picasaweb.google.sk/cpklub/3_LesDFM09?feat=directlink
12.06.2009 - 10:49:39
00
kua kua prelistoval som to secko a nist ,ani na jednej :!:
hl. kopu podobnych na vyhlasovani,kua
ziadne cislo 136 kua :cry:
inac celkom podarene fotky... :|
12.06.2009 - 11:35:45
00
Nach sa páči, ale sympaťáka plukovníka som napriek jasnej farbe zatiaľ nenašiel :roll: .


dík, uz som sa našiel 8)

Prílohy:

DSC_8923.jpg
DSC_8923.jpg 84.88 KiB thumb_up0thumb_down

12.06.2009 - 11:38:01
00
to je on, :!: pozem potvrdit :mrgreen:
12.06.2009 - 11:39:13
00
:D ja som sa nasiel aj jak tlacim klobasu aj pri tombole :P
12.06.2009 - 11:40:39
00
kua kua prelistoval som to secko a nist ,ani na jednej :!:
hl. kopu podobnych na vyhlasovani,kua
ziadne cislo 136 kua :cry:
inac celkom podarene fotky... :|


...nemas tak valiť, potom sa necuduj, ze ta nestihnu ani zaostrit :mrgreen:
12.06.2009 - 11:42:18
00
aje na tych mokrych skalach ma fotili dvaja a este aj cez ten potok som pozoval,a nist :evil:
idem sa na to vykadit,uz mi treba :?
12.06.2009 - 12:01:55
00
Ááááno, aj Ty si tam, opakovane Konnky, Imroman, Katko, Šikmo,Berco, Kiri fotka ako z rýchlika, Tuleň, Živčo a brácho Mišo, Gebuľa, Charlie sa nejako zamaskoval, nie vždy vidím Vaše
čísla a kopec pekných dievčat.
A asi aj plukovník, ak si modrú bundu cestou nevyzliekol, čakajteeeeee na galériu.



ja si teda počkám na tie fotečky, bo čo som zatiaľ pozeral, Tuleňa s číselkom 328 som nevidel:(
12.06.2009 - 12:41:34
00
keyboard_arrow_up