ja sa pripojim pravdepodobne v Stranavach ... cas najlepsie okolo 11:00 ..vsak ideme len 30 km trasu .. este neviem isto ci budem doma no rad sa pridam ... inak pojdem aj zajtra pravdepodobne okolo obeda ak sa niektto chysta :arrow: SS
07.05.2008 - 22:08:07
00
no my sa asi pripojime v stranavach, alebo inde...

jaroza: hod prosim ta trasu kadial pojdete, aby sme vedeli, ze kde sa mame pripojit... dik :wink:

Keďže ideme zo Ža môžeme ísť:
1. okolo vodného diela do Stráňav a od začiatku celú trasu MEDIANO
2. cez Rosinu do Višňového a odtiaľ celú MEIANO a späť do Višňového a Ža
Osobne sa prihováram za 1. návrh. Je logický a všetko pôjde od začiatku. Miesta, kde sa môžeme stretnúť sú Stráňavy, Višňové, Sedlo Javorina a Strečno. Je možné, že niekto pôjde aj v sobotu, ale nedeľa je jasná tutovka. Ostávajú už len časy odchodu zo Ža - napr. o 10h.,11. alebo 12. hodine pri kostole na Solinkách, ale zastaviť sa potom môžeme aj niekde v meste alebo pri železničnej alebo autobusovej stanici. Posielajte svoje návrhy :!: :!: :!:
08.05.2008 - 10:39:58
00
ahoj jaroza a spol!

ja sa asi pridám, ale budem to chcieť ísť asi už celé svojím tempom, tak neviem kedy a kde sa presne pridám :-)
08.05.2008 - 10:45:30
00
Dnes ZA-Vysnove-Okolo hoblika-Sedlo Javorina-Saracniky-Dolu na stranavy-Vysnove-Turie-Za

Filip, dostávaš odo mňa mazácku pochvalu. V tvojom silne neplnoletom veku toto zvládnúť a chcieť ísť na 30 km Mediano, hmmm, už Ti ostáva len konečne sa prihlásiť ako som Ti písal v súkromnej správe. Terry Ti rád s tým pomôže :D . Prosím Ťa a ešte trošku potrénuj pravopis, stačí trošku :wink: .
08.05.2008 - 16:14:28
00
Dnes som bol vo Višňovom len tak na návšteve a videl som veľkú partiu C-P v šenku (yombayz a co.). :lol:
08.05.2008 - 17:20:42
00
Dnes som bol vo Višňovom len tak na návšteve a videl som veľkú partiu C-P v šenku (yombayz a co.). :lol:


No mi sme boli prejst trat a davali sme si zasluzenu kofolu, ale ty si mal pri sebe dzban na pivo ci sa mi to iba zdalo??? :twisted:
08.05.2008 - 18:31:12
00
Filip, dostávaš odo mňa mazácku pochvalu. V tvojom silne neplnoletom veku toto zvládnúť a chcieť ísť na 30 km Mediano, hmmm, už Ti ostáva len konečne sa prihlásiť ako som Ti písal v súkromnej správe. Terry Ti rád s tým pomôže :D . Prosím Ťa a ešte trošku potrénuj pravopis, stačí trošku :wink: .


no dik moc dnes som bol s Lapierrom na biku : Varín-Starhrad-Strečno-Stráňavy-Sedlo javorina-a dole po modrej na Strečno (no nádherný singel)-Varín-a potom som v daždi makal do ZA

fotky by mali byť super no však uvidíte (všetko fotil Miro) :wink:
08.05.2008 - 18:47:53
00
no tak fotky najdete tu http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=16313 :)
08.05.2008 - 19:06:17
00

Chalani ja čumííím :D , pekná trasa, pekné fotky. Môžem až v nedeľu a to si zajazdíííme. Navrhnite čas odchodu a miesto :!: :!: :!:
09.05.2008 - 08:51:46
00
no skoda akurat som sa dozvedel vysledky testu krvy =vela sedimentu v krvi=zapal pokracuje :cry:

takze nemozem :?
09.05.2008 - 15:13:42
00
Chalani ja čumííím :D , pekná trasa, pekné fotky. Môžem až v nedeľu a to si zajazdíííme. Navrhnite čas odchodu a miesto :!: :!: :!:

myslím si že by bolo vhodné výjazdy ist riešiť sem :arrow: http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=16313&start=15 ..nakoľko maraton ešte nieje
09.05.2008 - 19:15:13
00
myslím si že by bolo vhodné výjazdy ist riešiť sem :arrow: http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t=16313&start=15 ..nakoľko maraton ešte nieje

Nemám rovnaký názor. Toto je to správne fórum o Dema fatranskom MTB maratóne a aj www stránka robí odvolávku práve na toto fórum. Tu sa bavíme o všetkom čo nás zaujíma a čo s tým súvisí pred a aj po maratóne. A to sú aj skupinové tréningy po trasách maratónu, ak to robia členovia klubu Cyklopozitiv, ktorí organizujú maratón alebo prípadní záujemcovia. Beriem na vedomie aj Tvoj názor :wink: .

V nedeľu bude ďalší skupinový tréning na 30 km trase Mediano. Navrhujem odchod 10,30 od kostola na Solinkách v Žiline. O 11. hodine by sme mohli byť v Stráňavách a odtiaľ pôjdeme spoločne po trase Mediano. V Sedle Javorina by sme mohli byť do 13. hodiny podľa zloženia skupiny. V cieli môžeme byť o hodinu. Pôjde sa voľným tempom. :!: :!: :!:
10.05.2008 - 12:56:18
00
Nemám rovnaký názor. Toto je to správne fórum o Dema fatranskom MTB maratóne a aj www stránka robí odvolávku práve na toto fórum. Tu sa bavíme o všetkom čo nás zaujíma a čo s tým súvisí pred a aj po maratóne. A to sú aj skupinové tréningy po trasách maratónu, ak to robia členovia klubu Cyklopozitiv, ktorí organizujú maratón alebo prípadní záujemcovia. Beriem na vedomie aj Tvoj názor :wink: .

V nedeľu bude ďalší skupinový tréning na 30 km trase Mediano. Navrhujem odchod 10,30 od kostola na Solinkách v Žiline. O 11. hodine by sme mohli byť v Stráňavách a odtiaľ pôjdeme spoločne po trase Mediano. V Sedle Javorina by sme mohli byť do 13. hodiny podľa zloženia skupiny. V cieli môžeme byť o hodinu. Pôjde sa voľným tempom. :!: :!: :!:

ok bol to návrh .. v podstate máš pravdu :oops:

no ok termín mi vyhovuje .. a asi aj tempo keďže je voľné :lol:
10.05.2008 - 13:04:29
00
SUHLASIM O 10:30 zo Soliniek...
Popoludni aspon mozem drtit hidden@dangerous 2 na nete s kamosom :P :wink: Alebo si uajazdim - GTR alebo GT Legends. s reprakmi naplno, nech si to uziju aj susedia! :P
10.05.2008 - 13:33:34
00
Nemám rovnaký názor. Toto je to správne fórum o Dema fatranskom MTB maratóne a aj www stránka robí odvolávku práve na toto fórum. Tu sa bavíme o všetkom čo nás zaujíma a čo s tým súvisí pred a aj po maratóne. A to sú aj skupinové tréningy po trasách maratónu, ak to robia členovia klubu Cyklopozitiv, ktorí organizujú maratón alebo prípadní záujemcovia. Beriem na vedomie aj Tvoj názor :wink: .

V nedeľu bude ďalší skupinový tréning na 30 km trase Mediano. Navrhujem odchod 10,30 od kostola na Solinkách v Žiline. O 11. hodine by sme mohli byť v Stráňavách a odtiaľ pôjdeme spoločne po trase Mediano. V Sedle Javorina by sme mohli byť do 13. hodiny podľa zloženia skupiny. V cieli môžeme byť o hodinu. Pôjde sa voľným tempom. :!: :!: :!:

ok, tak o 11tej sa stretneme v stranavach :wink:
10.05.2008 - 15:43:53
00
keyboard_arrow_up