pozri jezus, organizatori sa mozu na to vysrat a bude hovno. vies co je to za robotu zozbierat fotky, potriedit ich, pozhanat ich kade tade, niekomu sa doprosovat. a aj dvdcka nieco stoja, napalenie, a robota s tym vsetkym...
nieze by sme boli radi, ze aspon nejake fotky budu, na ktore sa ja osobne tesim, ale ak nechces, tak radsej ...
09.06.2008 - 18:24:45
00
To, ze organizacia maratonu je robota je jasne a ma to byt zahrnute do startovneho. :idea:

Pokial organizator nezaplatil fotografov, nema pravo ich fotky predavat a nemame sa o com bavit. A ked sa niekto na nieco chce vysrat, tak nech to nerobi a hotovo. Toto ako obhajoba zvoleneho riesenia neobstoji.

Za tento sposob riesenia maju byt ludia radi? Nehnevaj sa, ale ja si to predstavujem inak. A maju byt radi aj ti fotografi, co bezplatne poskytli foto a teraz sa dozvedia, ze niekto na tom zaraba? Aj to si predstavujem inak.

Nikto neziada, aby stracal organizator cas s upravami a napalovanim foto, nakupom medii a obalok, opotrebovavanim PC a napalovacky a spotrebovavnim elektriky. Vsetkym co boli na trati by stacilo, keby sa fotky zverejnili v dostatocnej kvalite a v stiahnutelnej podobe napr. na Picasse co nestoji ani korunu, ze ano? Ale ved kazdy robi ako vie resp. ako chce. "Meno" sa da urobit roznymi sposobmi...

P.S. Ja som tam nebol, takze za tym pls. nehladaj nic osobne a uz vobec nie snahu usetrit 150 Sk. Tu ide o princip a etiku - nemozem predavat nieco, co som nekupil!
09.06.2008 - 18:35:24
00
no ja zase nič :cry: len také, kde ma trochu vidno na štarte :roll:

No jedna sa našla. Hľadal som Stica a našiel som teba.

Prílohy:

IMG_2260.jpg
IMG_2260.jpg 309.02 KiB thumb_up0thumb_down

09.06.2008 - 18:43:47
00


no viem ze tam fotila nejaka zena, ktora mi este hovorila ze som prvy s elanom:D, cislo 171 tusim



Tak našla sa :D

Prílohy:

IMG_2253.jpg
IMG_2253.jpg 311.37 KiB thumb_up0thumb_down

09.06.2008 - 18:46:44
00
pozri jezus, organizatori sa mozu na to vysrat a bude hovno. vies co je to za robotu zozbierat fotky, potriedit ich, pozhanat ich kade tade, niekomu sa doprosovat. a aj dvdcka nieco stoja, napalenie, a robota s tym vsetkym...
nieze by sme boli radi, ze aspon nejake fotky budu, na ktore sa ja osobne tesim, ale ak nechces, tak radsej ...


pozrite riesenie je jednoduche...

http://picasaweb.google.sk

nech kazdy kto ma foto ich zavesi na net a hodi link no problem zvladne to asi kazdy kto vie obsluhovat digital... :wink:
kto este nema g-mail a chce pozvanku za ucelom pridania fotiek poslem pozvanok kolko len chcete...
09.06.2008 - 18:49:11
00
Inak to som Jakub pisal v predchadzaujcom prispevku vyssie. :)

... by stacilo, keby sa fotky zverejnili v dostatocnej kvalite a v stiahnutelnej podobe napr. na Picasse...

Pozvanku nereba, ked raz vytvoris akykolvek gmail ucet, tak mas automaticky pristup aj do Picassy. Na vytvorenie uctu staci kliknut SEM a prve, co si mozes precitat je toto: Váš Google Účet Vám umožňuje prístup na Webové albumy služby Picasa a iné Google služby. Ak už Google Účet máte, môžete sa prihlásiť tuto.
09.06.2008 - 18:55:20
00


Tak našla sa :D



diiiik, to je presne ta ktoru som postradal:D
09.06.2008 - 19:39:58
00
Tak dufam ze tu fotku s tym usmevom si robil po prezuti duse, lebo ked som ti poziciaval pumpu a daval dusu tak ti moc do smiechu nebolo. :lol:
09.06.2008 - 21:38:05
00
No jedna sa našla. Hľadal som Stica a našiel som teba.


skvelé, ďakujem 8)
09.06.2008 - 21:58:03
00
Tak dufam ze tu fotku s tym usmevom si robil po prezuti duse, lebo ked som ti poziciaval pumpu a daval dusu tak ti moc do smiechu nebolo. :lol:


no konecne sa nasiel ten kto mi ju poziciaval:D
daval som to aj vyhlasit, lenze ako som zistil tak som si zapamatal zle cislo:D

samozrejme dusu mas u mna, na nejakom maratoniksa snad stretneme. a este raz velky dik:D
09.06.2008 - 22:04:09
00
ani ja sa nikde nevidim :cry: keby čosi 750 8)
09.06.2008 - 22:04:35
00

no konecne sa nasiel ten kto mi ju poziciaval:D
daval som to aj vyhlasit, lenze ako som zistil tak som si zapamatal zle cislo:D

samozrejme dusu mas u mna, na nejakom maratoniksa snad stretneme. a este raz velky dik:D


a bohuzial bolo to dost pred tym defektom
09.06.2008 - 22:05:10
00
Stic, ty jazdis bez duse a pumpy? Hehe, neuraz sa, ale to robia len zaciatocnici! :P :wink:
09.06.2008 - 22:07:49
00
Stic, ty jazdis bez duse a pumpy? Hehe, neuraz sa, ale to robia len zaciatocnici! :P :wink:


ale veď bruno predsa je začiatočník... 8)
09.06.2008 - 22:14:05
00
O dusu nejde to je nic. Som rad ze som ti mohol pomoct. Ja som mal totiz defekt v stranavach asi 20 min pred startom pri prezentacii a tu dusu co som Ti dal mi bola k nicomu, lebo ja som mal cross bike a dusa bola na horsky. Zistil som to pri prezuvani a ja som bol v tom ze mam dusu na cross bike. V obchode uz neverim ani profikovi a radsej si to preverim. Bo ja som kupil strcil do bycikla a ani vo sne by ma nenapadlo ze mam zlu dusu. Tak som dieru zalepil a vydal sa na mediano a dufal ze nedostanem defekt. A dosiel som iked mi poriadne redlo ked som videl tolko pretekarov prezuvat. A ak si pamatas moja prva odpoved na tvoju otazku Mas dusu bola Nie. Az potom som si uvedomil ze mam a prave pre teba na horsky. Najviac si ma dorazil s tym vratenim pumpy v tom poslednom kopci. Ale tam som mal poriadnu krizu stehenny krc tak som tam chvilu sedel. Bol to moj prvy pretek a dufam ze sa dostzanem aj na sulov. Som sice prihlaseny, ale manzelka musi dovtedy porodit ak nie tak ostavam doma pri nej. Termín mame 21.6. 2008. :lol:
09.06.2008 - 22:23:10
00
keyboard_arrow_up