Lulu, myslím si, že táto fotka poteší nielen Teba, ale aj mnohé inééé oči...



Jaroza :oops: :oops: :oops: , myslis??? No sukromne mi prislo foto z obcerstvovacky zo sedla Javorina, /a to som sa tam zdrzala len tak na skok/ to je podivana :shock: :D :!:
11.06.2008 - 19:55:38
00


Jaroza :oops: :oops: :oops: , myslis??? No sukromne mi prislo foto z obcerstvovacky zo sedla Javorina, /a to som sa tam zdrzala len tak na skok/ to je podivana :shock: :D :!:

Ja nemyslím, ja viem. Pozri sa na "sledovanosť". Tí fešáci okolo Teba nemajú šancu :D ! To súkromné foto mi ukážeš, ale iba ak budeš chcieť :wink: .
A našiel som ešte jednu smejkovú fotku...

Prílohy:

Lulu na štarte a ako inak s úsmevom, škoda že fotograf nestál na opačnej strane cesty.jpg
Lulu na štarte a ako inak s úsmevom, škoda že fotograf nestál na opačnej strane cesty.jpg 174.7 KiB thumb_up0thumb_down

11.06.2008 - 20:06:40
00
Ja nemyslím, ja viem. Pozri sa na "sledovanosť". Tí fešáci okolo Teba nemajú šancu :D ! To súkromné foto mi ukážeš, ale iba ak budeš chcieť :wink: .
A našiel som ešte jednu smejkovú fotku...


Jarko jasan, ze Ti poslem foto :wink: , ale bude iba v tvojich rukach :evil: , dufam, ze casovo bude vseckoooo OK a stretneme sa na Sulovskom maratone/ v piatok odchadzam bikovat do IT/...., tak snad sa dovtedy vratim 8) !!!
11.06.2008 - 21:05:17
00

Jarko jasan, ze Ti poslem foto :wink: , ale bude iba v tvojich rukach :evil: , dufam, ze casovo bude vseckoooo OK a stretneme sa na Sulovskom maratone/ v piatok odchadzam bikovat do IT/...., tak snad sa dovtedy vratim 8) !!!

Chystá sa poriadna stretávka... je to za pár, šťastlivo sa vráť!
11.06.2008 - 21:18:14
00
na Súľov sa teším ako psík! už to pred štartom nevzdám kvôli dažďom. V roku 2003 (alebo 2004?) po 3násobnom zablokovaní kolies blatom som to na dlhšie zabalil (a aj kvôli tupej práci, z ktorej sa mi nedalo odísť - total brutal nechuť aj na obľúbený koníček!!! - rozvíjať nemienim na internete...) bol som znechutený babrať sa v blate... Tak hlásim návrat na scénu a to hneď na deväťdesiatku. :P :wink: Ale nemusíte sa báť. Forma ešte nie je! :P :wink:

Lulu má peknú fotku. :wink: S mierne erotickým nádychom. Hehe! Kočka je kočka! :wink:
11.06.2008 - 21:56:46
00
Lulu má peknú fotku. :wink: S mierne erotickým nádychom. Hehe! Kočka je kočka! :wink:[/quote]

:oops: :oops: :oops: , nooooo teda chlapci, ta fotoššš je "normal" sak..... :shock: , bol brutal hic, snad to neodjazdim v neoprene, a btw: ready fredy som bola pripravena na party v bazene , takze som mala plavky pod dresommmmm :wink: :P :twisted: :idea: :!:
12.06.2008 - 02:22:33
00
Giro bol v Stráňavách s dobrou partiou fóristov :lol: a rozdali si to na trase BRUTALE :cry:, ale v cieli to vyzeralo na pohodičku :wink: .


Dobre že si nedal tú s vyplazeným jazykom :D

Inak musíme s dutchmanom podať sťažnosť. Na druhej občerstvovačke sme si nechali urobiť spoločnú foto, stratili pri tom drahocenné sekundy, ktoré by nás v konečnom zúčtovaní posunuli o pekných pár miest vyššie a nikde ju neviem nájsť :-( :-)
12.06.2008 - 13:34:43
00

Dobre že si nedal tú s vyplazeným jazykom :D

Inak musíme s dutchmanom podať sťažnosť. Na druhej občerstvovačke sme si nechali urobiť spoločnú foto, stratili pri tom drahocenné sekundy, ktoré by nás v konečnom zúčtovaní posunuli o pekných pár miest vyššie a nikde ju neviem nájsť :-( :-)

Mal som pokušenie dať nielen Tvoju s vyplazeným jazykom, na CD-čku tie fotky vyzerajú úplne úplne inak. Je to sranda pozerať, zabiješ pri tom kopec času.
Nemám ani ja Vašu spoločnú fotku a sťažnosť možeš podať napríklad do markízackej relácie, čo uvádza Patrik Herman... :D :P :lol: , ale aj tak nechápem, ako takých pekných chlapcov tak málo fotili :wink:
12.06.2008 - 17:34:13
00
Nenasla by sa u niekoho z vas foto typka so startovnym cislom 867 , moze byt aj ta co mam bike na chrbte :oops: ..dikeees
12.06.2008 - 17:51:48
00
Nenasla by sa u niekoho z vas foto typka so startovnym cislom 867 , moze byt aj ta co mam bike na chrbte :oops: ..dikeees

Budem hľadať vo všetkých fotkách, len mi na SS pošli meno a priezvisko, prípadne popíš farebné oblečenie, niekedy číslo nevidieť. To isté chcel aj dlog, číslo 872.
12.06.2008 - 18:02:23
00
Mal som pokušenie dať nielen Tvoju s vyplazeným jazykom, na CD-čku tie fotky vyzerajú úplne úplne inak. Je to sranda pozerať, zabiješ pri tom kopec času.
Nemám ani ja Vašu spoločnú fotku a sťažnosť možeš podať napríklad do markízackej relácie, čo uvádza Patrik Herman... :D :P :lol: , ale aj tak nechápem, ako takých pekných chlapcov tak málo fotili :wink:

aaale peknych chlapcov bolo veru dost nafotenych, clovek by si aj vedel vybrat :oops: :twisted:
13.06.2008 - 09:48:22
00
aaale peknych chlapcov bolo veru dost nafotenych, clovek by si aj vedel vybrat :oops: :twisted:

V tomto mieste ich bolo stále dosť a prichádzali ďalší...

Prílohy:

Chlapci vo vláčiku pod vlekmi vo Višňovskej doline.jpg
Chlapci vo vláčiku pod vlekmi vo Višňovskej doline.jpg 140.36 KiB thumb_up0thumb_down

13.06.2008 - 20:31:32
00
jeej aj ja som tam :-)
13.06.2008 - 21:24:29
00
jeej aj ja som tam :-)

A prečo nie, myslím si, že si neprehliadnuteľný.

Prílohy:

Prvá línia na dlšiu trať BRUTALE- v strede Jakub023 v zamyslení.jpg
Prvá línia na dlšiu trať BRUTALE- v strede Jakub023 v zamyslení.jpg 188.04 KiB thumb_up0thumb_down

15.06.2008 - 21:20:08
00
jeej aj ja som tam :-)

Každý v balíku rozmýšľa, čo vymaslí na súperov - ešte je čas, prvé stúpanie do hôr krátko po štarte.

Prílohy:

Jakub023  s číslom 140.jpg
Jakub023 s číslom 140.jpg 152.49 KiB thumb_up0thumb_down

15.06.2008 - 21:22:27
00
keyboard_arrow_up