MTB tour KREMNICA - SKALKA

22.09.2012
MTB maratón
Kremnica (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže
Preto. A čo som naposledy pozeral ich stránku, tak tam nič nebolo.


My sme mali robyť 16.9.2012 finále Slov.pohár MTB XC, nakolko sú v tom termíne aj ružomberské schody tak sme nakoniec ustúpili s termínom im, a kedže na preteky sme boli pripravený,trebalo len miesto ,kde je vsetko co treba,od zázemia v prípade dažda, tak vybavené sociálky,a technika. Ďalší faktor bol, či stihneme za 5-7 dní vybaviť povolenia. Vybavili sme, tak sa spravil náhradný maratón za prešov,kedže termín bol určený na 22.9.2012 .
16.08.2012 - 09:21:23
00
a ja vam dakujem, ze ste to stihli :y:
16.08.2012 - 09:44:37
00
Milos s tym sa musis zmierit, ze pokial nemas k dispozicii auto, tak si na start zaslapes, tak je to na vacsine pretekov. Ja som naposledy naslapal na Horal Tour 50 km navyse cez Vernar, co ma stalo nejaku tu energiu navyse, ktora neskor chybala. Da sa to vyriesit tak, ze sa odprezentujes den skor - zatrenujes aspon :). Uz potom len nejake lacne ubytko zohnat...
20.08.2012 - 16:32:04
00
matotope: otázka je či pustenie sa dolu kopcom možno nazvať šľapanie...
20.08.2012 - 17:39:50
00
Hore, hore kopcom :D Ja si rád odšliapem do 20km po rovine, čo som dal na Oravský aj Fatranský. Ale keď si predstavím to stúpanie, hlavne ak sa mi zdá, že je ešte horšie ako na náš vysielač Magurka, tak to sa mi rozhodne nechce, odtiaľ-potiaľ, ale toto nie :shake: Ak pôjdem, tak sa budem prezentovať asi na štarte, hádam mi potom veci vyvezú hore. A možno nakoniec ma kamarát odvezie, ak pôjde :)

A možno len robím zbytočne paniku a dám si ten kopec 2 krát :D
20.08.2012 - 17:47:20
00
Hore, hore kopcom :D Ja si rád odšliapem do 20km po rovine, čo som dal na Oravský aj Fatranský. Ale keď si predstavím to stúpanie, hlavne ak sa mi zdá, že je ešte horšie ako na náš vysielač Magurka, tak to sa mi rozhodne nechce, odtiaľ-potiaľ, ale toto nie :shake: Ak pôjdem, tak sa budem prezentovať asi na štarte, hádam mi potom veci vyvezú hore. A možno nakoniec ma kamarát odvezie, ak pôjde :)

A možno len robím zbytočne paniku a dám si ten kopec 2 krát :D


Asi zbytocne riesis tu istu vec dookola.
pokial budeš mať zaplatené štartovné a budeš prihlásený, osobne Ti číslov prinesiem na štart a veci Ti naša pojazdná úschovňa vyvezie do cieľa a centra diania, už som to tu písal. kontakt máš jak tu tak v propozíciach.
20.08.2012 - 18:08:31
00
Prezentácia je len na Skalke ! Ráno na štarte v Kremnici nieje možná prezentácia ,celé centrum je na Skalke. Dole sa spustíte za 7 min a ste na štarte. V Kremnici nieje možné sa zaprezentovať.
20.08.2012 - 18:56:10
00
v prípade nepriazne pocasia je pripravená náhradná alternatíva so štartom 1 km pod vrcholom Skalky .a pokracujeme na Južný okruh smerom Pod Čerešňou.
20.08.2012 - 18:58:33
00
Milos s tym sa musis zmierit, ze pokial nemas k dispozicii auto, tak si na start zaslapes, tak je to na vacsine pretekov. Ja som naposledy naslapal na Horal Tour 50 km navyse cez Vernar, co ma stalo nejaku tu energiu navyse, ktora neskor chybala. Da sa to vyriesit tak, ze sa odprezentujes den skor - zatrenujes aspon :). Uz potom len nejake lacne ubytko zohnat...

A vlastne pôjdeš? Ak hej, predpokladám že zas vlakom z Martina, to by sme mohli spolu, ak aj ja pôjdem vlakom, ešte si vlastne musím vybaviť moju účasť :)
20.08.2012 - 20:25:15
00
Ešte 7 dní možnosť prihlásenia za najnižšie štartovné :
http://www.cyklistika-sk.eu/?xd_design=Kalendar_detail&id=92.MTB TOUR Kremnica -Skalka Slovenský pohár -finále ( CMS )
21.08.2012 - 09:40:03
00
A vlastne pôjdeš? Ak hej, predpokladám že zas vlakom z Martina, to by sme mohli spolu, ak aj ja pôjdem vlakom, ešte si vlastne musím vybaviť moju účasť :)

Chcel by som ist, lebo som tam bol na Bielej stope a prostredie ma oslovilo :y:
Ak pojdem, tak asi o den skor, aby som nebol v strese a v pohode sa odprezentujem. Pokial sa da, mozem odprezentovat aj teba a donesiem ti na start cislo. Da sa take nieco Mr. Roman?
Apropo Milos, chystas sa na dlhu? Tych 6400 nastupanych metrov co je na stranke je realnych? Uff... :whew:
21.08.2012 - 12:44:06
00
Dá sa, rdi vyhovieme.Prípadne viem doniesť číslo dole aj ja. všetko je vec dohody a výjsť v ústrety je uplne normálne. Nie každý si môže dovoliť jazdiť po všetkých maratónoch autom. Radi pomôžeme. Samozrejme. Ide hlavne o bikerov. Odprezentuj sa online, zaplat na ucet, príp niekto hore za Teba v deň pretekov, to je už jedno kto a kedy.


Naposledy upravil RBpro dňa 26.09.2012 - 14:52:14, celkovo upravené 1 krát.

21.08.2012 - 13:07:09
00
Chcel by som ist, lebo som tam bol na Bielej stope a prostredie ma oslovilo :y:
Ak pojdem, tak asi o den skor, aby som nebol v strese a v pohode sa odprezentujem. Pokial sa da, mozem odprezentovat aj teba a donesiem ti na start cislo. Da sa take nieco Mr. Roman?
Apropo Milos, chystas sa na dlhu? Tych 6400 nastupanych metrov co je na stranke je realnych? Uff... :whew:

Jasné, že dlhú, už som niekedy štartoval s tebou? :lol: A dnes som sa dozvedel, že existujú cyklopodujatia, ktoré sa označujú ako maratóny a najdlhšia trať nemá ani 50km :tmi: Tých vyše 6000m nebude reálnych, však to nemôže mať 2x viac ako Fatran. Pozri sa na profil, je to dajak čudne nakreslené na mape a v tom profile je plno pikov, ktoré vystreľujú na pár dĺžkových metroch o sto výškových. Ja tomu dávam max 3000m výškových. Aký stres? Pozerám, jediný vlak nám ide o 5:24, času a času do štartu :D a aj späť budeme stíhať jediný vlak o 19:40. Skoré vstávanie a neskorý príchod domov, na to som si už pri cestovaní na maratóny zvykol :D

RBpro: Nejako už dôjdem, netreba si robiť o mňa starosť, mám len plnú hubu rečí okolo, fakt. Čo budem potrebovať, včas ohlásim, do preteku je ešte ďaleko.
21.08.2012 - 20:09:02
00
a neni to 6000m prevysenie? cize 3000metrov vyskovych? to je realne si myslim.
21.08.2012 - 21:00:42
00
vypadá to na nastúpané, nakolko sa ten okruh na dlhej ide 2 x a nájazd z Kremnice ktorá má nadmorsku výšku 600mnm a ciel na skalke 1250 mnm a z 1200 asi 5 x kelsnúť na cca 650 mnm . je to asi nastúpaných ,tak to je na cykloserveri .nie prevýšenie, ale nastúpane
21.08.2012 - 21:33:27
00
keyboard_arrow_up