Najde sa tu niekto, kto ide rano na tieto preteky z alebo cez Ruzomberok a mohol by ma zobrat v Ruzomberku? Dakujem.
05.08.2008 - 21:56:21
00
:cry: dalsia super akcia co zmeskam. najprv som doma nebol na zazrivskom cykloprechode lebo som bol prec. a teraz pravdepodobne nevyda ani oravsky cyklomaraton kedze nie som ani len na slovensku :roll:
05.08.2008 - 23:38:47
00
Najde sa tu niekto, kto ide rano na tieto preteky z alebo cez Ruzomberok a mohol by ma zobrat v Ruzomberku? Dakujem.

Však z Ružomberka to máš len kúsok, príď rovno na biku, akurát sa rozohreješ hore Brestovou... :wink:
06.08.2008 - 16:55:39
00
[Malatina - Sedlo nad Pribisom] - hned ako sa zide z asfaltu tak uvodny zjazd je pomerne zarasteny, je tam plno travou zakrytych hlbokych kolaji + jamy od krav...v pondelok som tam preletel cez riaditka....nechapem preco ten nastup ne je pounuty o 250 metrov dalej po asfaltovej ceste smerom na malatinu kde ide normalna vyjazdena polna cesta na ktoru sa aj tak tento neprijemny usek napoji.......idem dalej po polnej "ceste"...cesta je nevyjazdena a zarastena clovek sa boji aby po predchadzajucom useku nevosiel prednym kolesom do nejakej nahodnej jamy....nasleduje kratke strme stupanie a potom 200 m zjazd dole nezjazdenou kravskou lukou...zjazd pokracuje v lese asi 200 m dlhym blatitym usekom (kadial chodia kravy) kde byva blato aj ked 2 tyzdne svieti slnko...potom nasleduju rovnejsie useky, ktore su popreplietane velkymi mlakami...clovek sa najprv rozbehne a po 100 metroch musi zase brzdit aby bez ujmy malky obisiel...a toto sa opakuje niekolko krat po sebe...a zaver posledneho zjadu na asfaltovu cestu v sedle je akoby umyselne obsypany volnymi skalami, ktore vedia uz aj pri treningovom tempe pekne roztriast bike a maximalne zneistit jazdca :wink:

usek [Pajta - Malatinsky potok] - dlhy rovny nezazivny zjazd, ktory je v poslednej stvrtine obsypany neprijemnymi skalami. Nieco podobne ako zaver predchadzajuceho useku...o XC je tu tazke hovorit :wink:


...po vcerajsom treningu mozem konstatovat ze usek [Malatina - Sedlo nad Pribisom] sa za posledny tyzden vyrazne zmenil k lepsiemu :wink:

..o useku usek [Pajta - Malatinsky potok] sa to zial povedat neda.
Spominanych skal a aj mlak tam bolo vcera akosi moc . :(

...ak by som bol stavitel trate ja, urcite by som trat potiahol z Gruna smerom na Juh - cca 60 vyskovych metrov hore lucnou cestou, ktora by sa napojila na sotolinu (ta na celej trati aj tak uplne absentuje), Nasledoval by 2,5 KM zatackovo- sotolinovy zjazd, ktory by sa potom zmenil na zaujimavy lukovity konciaci v Malatinskom potoku.....vysledok: ziadne neprijemne skaly a balvany, zidne malaky a blato. :!:
08.08.2008 - 08:37:24
00
Aj sa som sa bol včera previesť a urobil som aj nejaké foto (nevideli sme sa náhodou??? Mal so žltý dres?).
Včerajšie foto nájdete tu: http://www.cykloklubdk.sk/index.php?opt ... view&id=47
Ak vyjde počasie, bude super.

Ináč mne sa nezdala cesta dole do Malatinej nezáživná. Ani moc skál tam nie je. Iba taký lesný traktor som tam objavil. Ani mlák tam moc nebolo..
08.08.2008 - 12:05:39
00
lúky, trávy, ... hm, niečo na moju alergiu, no mám rada nové veci - a to je tento maratón. uvidíme, či sa uvidíme..
08.08.2008 - 12:37:19
00
Aj sa som sa bol včera previesť a urobil som aj nejaké foto (nevideli sme sa náhodou??? Mal so žltý dres?).
Včerajšie foto nájdete tu: http://www.cykloklubdk.sk/index.php?opt ... view&id=47
Ak vyjde počasie, bude super.


...jj to som bol ja. Ty si bol v tej dvojclennej skupinke na konci medzihradneho alebo co sla oproti mne z Vrchov na Malatinu ?


Ináč mne sa nezdala cesta dole do Malatinej nezáživná. Ani moc skál tam nie je. Iba taký lesný traktor som tam objavil. Ani mlák tam moc nebolo..


neviem kadial si siel ty ale po tom traktore nasledoval neprijemny skalnaty usek vhodny tak na DH a po nom nasleduje rovinka s mlakami a blatom....na tomto useku som si zasral bike najviac...a nieco podobne je aj na Svorade :(


Naposledy upravil duracer dňa 08.08.2008 - 13:07:55, celkovo upravené 2 krát.

08.08.2008 - 13:03:54
00
Duracer, zabudol si dat koniec citacii ;)
08.08.2008 - 13:06:05
00
Duracer, zabudol si dat koniec citacii ;)


...jj vsimol som si. Uz je to OK.
08.08.2008 - 13:06:55
00
Videli sme sa v Medzihradnom. Čakali sme tých dvoch, čo Ťa potom dobehli.
Ten úsek s tými skalami nie je ale až taký dlhý a ak dáš pozor, preziješ.
08.08.2008 - 13:33:50
00
lúky, trávy, ... hm, niečo na moju alergiu, no mám rada nové veci - a to je tento maratón. uvidíme, či sa uvidíme..

Určite príď. Nie je to len o tráve a alergii. Pozri si aj ďalšie foto na http://www.cykloklubdk.sk/index.php?opt ... mitstart=1 a pokračovanie trate na http://www.cykloklubdk.sk/index.php?opt ... mitstart=1.
08.08.2008 - 15:26:43
00
Videli sme sa v Medzihradnom. Čakali sme tých dvoch, čo Ťa potom dobehli.
Ten úsek s tými skalami nie je ale až taký dlhý a ak dáš pozor, preziješ.


No nedobehli ma len som sa snimi stretol na Malcove, ked som mal naslapnute smerom na Pucov. Potom so zmenil plany a isiel s nimi. Smerom zo Srnacieho na Malcov som na niektorych usekoch aj stal a odhadzoval z trate skaly.

...ty sa mal ten svetlo sivy trekacky dres. A kde ste potom sli, ked ste nesli s nimi ?
08.08.2008 - 19:11:22
00

No nedobehli ma len som sa snimi stretol na Malcove, ked som mal naslapnute smerom na Pucov. Potom so zmenil plany a isiel s nimi. Smerom zo Srnacieho na Malcov som na niektorych usekoch aj stal a odhadzoval z trate skaly.

...ty sa mal ten svetlo sivy trekacky dres. A kde ste potom sli, ked ste nesli s nimi ?


Mal som svetly dres, ale neviem, ci bol trekacky. Ale bike mam urcite Trek.
Ja som sa bol previezt so znamym, ktory bol na horaku prvy raz v terene a nechcel som ho tam sameho nechat. Ale tym dvom by som aj tak nestihal.
08.08.2008 - 19:47:40
00
Aj sa som sa bol včera previesť a urobil som aj nejaké foto (nevideli sme sa náhodou??? Mal so žltý dres?).
Včerajšie foto nájdete tu: http://www.cykloklubdk.sk/index.php?opt ... view&id=47
Ak vyjde počasie, bude super.

Ináč mne sa nezdala cesta dole do Malatinej nezáživná. Ani moc skál tam nie je. Iba taký lesný traktor som tam objavil. Ani mlák tam moc nebolo..


Franto vyzera to slusne na fotkach, pekne vyhlady....., dnesny dazd to asi trosku pokaslal - dufam ze od pondelka uz iba slnko :)
09.08.2008 - 21:54:29
00
Prídeš o veľa, ak nepoštartuješ na Oravskom maratóne. Stojí to za to, presunúť let do USA na neskôr...

Ak bude niečo plánované na 10-teho, dám vedieť.


ziaaaal pridem o vela v praci ma ''prekvapili'' takze musim za vodu:)

zo zajtrajska asi nic nebude ze? ma to prsat cely den....... :(
09.08.2008 - 22:08:25
00
keyboard_arrow_up