neviete niekto ci bude dvd (AKO NAM DALI PRI STARTE) AJ Z TOHTO ROCNIKA ??? AK BUDE TAK AKO A KEDY SA DA K NEMU DOSTAT ??? VDAKA
30.09.2007 - 17:14:51
00
Nechcem hovoriť za usporiadateľa, ale kameraman mi vravel, že na rozdiel od predchádzajúceho ročníka bol teraz na filmovanie sám a má zábery len z priestora štartu. Je to veľká škoda, lebo dvd z minulého ročníka ktoré sme dostali je veľmi pekné.
30.09.2007 - 19:04:26
00
moj najkrajsi maraton. trat perfektna. islo sa mi super. krasne zjazdy i vyjazdy, singliky. Obcerstvovacky super, dockal som sa jablk :), makovniky v Radaticiach boli perfektne, nevedel som sa ich nabazit. No a kalvaria a schody...hmm bonbonik na zaver maratonskej serie.
Takto nejako si predstavujem pravu maratonsku trat. O rok som tu zas
Skoda ze sa mi od 15.km zarezavalo zlomene sedlo do zadnice :) .
30.09.2007 - 21:01:42
00
NJN, je to skoda, ze prsalo, ale pocasiu nerozkazes. Povrch na trati je taky, ze tam vie byt fajne blato:) Som rad, ze sa vam zjazdik po schodoch z kalvarie pacil - bez tych novo namontovanych lamp bol este 2x lepsi, neviem co ich to tam napadlo:) Pocul som, ze niektori tam prechadzali ked bola prave svatba: ))))
30.09.2007 - 21:54:27
00
trat bola super aj napriek blatku :)
len ma serie, ze hned v prvom vyslape som dostal defekt.... (aano.. ja som bol ten v zltom drese, co menil dusu v tych najvacsich srackach :) )

musim pochvalit domace makovniky :) a zjazdy po singloch (k dokonalosti im chybalo len trochu menej blata :) )
30.09.2007 - 21:58:20
00
NJN, je to skoda, ze prsalo, ale pocasiu nerozkazes. Povrch na trati je taky, ze tam vie byt fajne blato:) Som rad, ze sa vam zjazdik po schodoch z kalvarie pacil - bez tych novo namontovanych lamp bol este 2x lepsi, neviem co ich to tam napadlo:) Pocul som, ze niektori tam prechadzali ked bola prave svatba: ))))

ake lampy?? ja som videl len schody, teta krici vlavooo a ja coo vlavo? a potom uz len dng dng dng :D
30.09.2007 - 22:00:53
00
Vlavo pri schodoch je taka cesticka, teraz tam dali lampy, trat sme este planovali ked tam neboli...takze sa muselo ist po schodoch..skoda. keby bolo hlasovanie o trati, ktora sa vam paci viac, stara alebo nova?
30.09.2007 - 22:05:53
00
staru som bohuzial nevidel, ale novu chcem vidiet aj o rok :)
30.09.2007 - 22:07:19
00
Vlavo pri schodoch je taka cesticka, teraz tam dali lampy, trat sme este planovali ked tam neboli...takze sa muselo ist po schodoch..skoda. keby bolo hlasovanie o trati, ktora sa vam paci viac, stara alebo nova?

ved na schody som sa tesil od startu hh
30.09.2007 - 22:10:41
00
Vyborna trat, krasne singliky, ved my presovcania pozname niektore pasaze naspamat. Jednoznacne lepsi vyber trate ako minuly rocnik, vdaka Oldovi a spol. za vyborne zorganizovane podujatie, skoda, ze niektori spoluborci sa pre zranenie nemohli preteku zucastnit ( vsak jfab?). Tesim sa na buduci rocnik. Pozdravujem aj kroskarov na motorkach, ktori nas urcitu dobu v lese prenasledovali. To videjko z minuleho rocnika je vydarene, na tych padoch pri prvom zjazdiku ( ktory tento rocnik chvalabohu vynechali) som sa celkom pobavil :)
30.09.2007 - 22:37:34
00
Pocul som, ze niektori tam prechadzali ked bola prave svatba: ))))


prechadzal som prave, ked vystupovala pipulka v bielom z eMeLka, mali ste vidiet jej vyraz, ked ma zbadala a za mnou oblak frrkajuceho blatka... :twisted: :twisted: :twisted:

PS
keby sa zjavili nejake foto z trate, dajte mi vediet, videl som fotit chalana na stanovisku... :wink:
01.10.2007 - 10:07:28
00
no k maratonu: pekna trat, urcite si ju chcem prejst znovu ale za sucha. Organizacia super, obcerstvovacky super, znacenie super /dva krat som vahal, ale stopy v blate boli jasnym voditkom/, pocasie na objednavku. Len skoda ze som dostal info ze je v pohode suchoooo /Dijck pri pive doriesime dakedy :)/. Pretek som sice absolvoval tak na pol plynu lebo som sa bal padu v tom terene a rameno este musim setrit trochu. Aj tak som sa mu nevyhol a lahol som akurat na to rameno, ale drzi v pohode :)

ku kecom ktore sa sirili: bol som tam s kolegynou ktora spadla. Najskor sa ku mne doniesla informacia ze ma zlomenu nohu, to som bol dost mimo, lebo ja som ju ukecal ze bude lahka trat. O pol hodinu mi v sprche niekto zabil ze to bola otvorena zlomenina. Tak to som bol uz v pi.. s nervami uplne. Hodinku som si nadaval do najvacsich ***** az kym kolegyna nedosla po svojich vysmiata. Takze happy end a pozdravujem vsetkych siritelov poplasnych sprav...

PS: ten zaver cez cintorin a schody sa pacil aj mne, len skoda ze som sa tam bal to pustit rychlejsie :( snad na buduci rok...
01.10.2007 - 11:51:30
00
prechadzal som prave, ked vystupovala pipulka v bielom z eMeLka, mali ste vidiet jej vyraz, ked ma zbadala a za mnou oblak frrkajuceho blatka... :twisted: :twisted: :twisted:


Svadba na ML-ku? :shock: Preboha... Fakt idealne svadobne auto...
01.10.2007 - 12:04:06
00
Pocul som, ze niektori tam prechadzali ked bola prave svatba: ))))


prechadzal som prave, ked vystupovala pipulka v bielom z eMeLka, mali ste vidiet jej vyraz, ked ma zbadala a za mnou oblak frrkajuceho blatka... :twisted: :twisted: :twisted:




:))))) Viem si predstavit... To najlepsie na koniec trate.
01.10.2007 - 12:07:38
00
vo FOTO z pretekov som vam natiahol par snimkov. Je to fotene proti slnku so slabým bleskom a okrem toho vôbec neviem fotiť. :cry: :lol: :lol: :lol:
01.10.2007 - 12:47:47
00
keyboard_arrow_up