Specialized Svätojurský MTB maratón

12.04.2014
1. kolo - XCM Tour
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (72)
andrej25andyapobasebastylicabimjeambrunicekBthBikeessdakeyrasdeododomat1DomestikDURI76EnemyenniofabkofilippGaliPetGeorge17Gersonjanovargajarko22jaro180johnnySVKJožoŠJuraj-MTbikerKaskajaKolivongstonLeroyLubo_mamo_carbonLukas_h22MageZMajajanicovaMareKMMmarillomatttassMemphis333michelinomiloš.h636milsuminco87Mino888Miso87mortalbadmravacnerioliver99paligatorPato95peter1976peterbacilpeterppPogypukalovicPupokradekbohuslavRobo87saki66Sakvissimkomasimon97siso33SNBzuzisolvostephmaticstinkSuetimotejtinoLMtorres80unigenavlsuwill
ak chcete niekto, tak na sao-tatry su uz fotky
13.04.2014 - 17:59:24
00
Pridám aj ja svoje postrehy. Bol som prvýkrát a budúci rok, ak to bude možné prídem zas. Celkom rýchla trať, dobre značená, keďže to bol môj jeden z prvých maratónov na území ktoré nepoznám. Ráno trošku kosa pri štarte dlhej, ale v prvom stúpaní sa človek slušne zahrial. Na konci trasy, keď som vyšiel z lesa bolo už celkom teplo na tom slniečku. Občerstvovačky boli super, vynechal som 2hú a ledva došiel na tretiu. Mohol byť lepší výsledok. Jediné čo mi vadilo, trošku neinformovanosť ohľadom tej bagety/nápojov a predbiehanie sa v 2. kole s pomalšími z inej trasy. Teplé jedlo by bodlo viac po výkone, kľudne aj klobása.

No a ako tak pozorujem, tak sa všetkým nejako zlepšili časy oproti min. rok. Ďakujem za príjemnú sobotu, aj keď v tombole som nič nevyhral :D
13.04.2014 - 18:08:02
00
Nenasiel nahodou nekto na stadione cyklovak Camelbak MULE ?


Musim sa citovat, neda sa inak.

Vdaka organizatorom sa batoh nasiel. Velka vdaka a je vidno, ze dobri ludia nevymreli.

Ach, ja stastna zemepan ! \o/
13.04.2014 - 20:23:55
01
Jaj tak to tvoj ruksak sme viezli autom po akonceni maratonu??
nebol si ty jeden z tych dvoch nestastnikov co sa zranili? Ci to si mylim??
13.04.2014 - 20:48:58
00
Nikoho z vas neprekvapila ta rampa? Mna teda ano :o :swear:

Prílohy:

MTB2014Jur.JPG
MTB2014Jur.JPG 183.74 KiB thumb_up0thumb_down

13.04.2014 - 20:53:32
00
Mňa nie, len som trošku zdvihol predné koleso do vzduchu a prefičal cez ňu :).
13.04.2014 - 20:55:19
00
A co bolo na nej zvlastne ?
13.04.2014 - 20:58:07
00
Nikoho z vas neprekvapila ta rampa? Mna teda ano :o :swear:


Sranda, ja som si tú rampu ani nevšimol.. Asi bola mimo keď som tade prechádzal...alebo ja som bol mimo? :D
13.04.2014 - 20:58:22
01
Možné je oboje :D
13.04.2014 - 20:59:04
00
No ta rampa necakana, chcelo by to nejake varovanie v predstihu radsej. :) Na useku za rampu este viac prekvapil pohodeny kusisko dreva (nejaky kus pna alebo co to bolo) - kazdy tam dupal co este vladal a chcel som este predbehnut borca co uz mal trosku menej sil a ako som ho dobehol, tak len som zbadal to drevisko par cm pred prednym kolesom (borec sa mu vyhol tesne o par cm)...nejako som to este zdvihol, zadny tlmic to nastastie nejako zozral, ale uz som sa tam videl tlamou v hline. :/
13.04.2014 - 21:28:40
00
Trat bola cistena....ale tak vzdy sa najde nejaky zaskodnik.... :( Neviem ci sa mi to len zda ale cez rampu sa tusim prechadzalo aj minuly rok :)
13.04.2014 - 21:40:22
00
No ta rampa necakana, chcelo by to nejake varovanie v predstihu radsej. :) Na useku za rampu este viac prekvapil pohodeny kusisko dreva (nejaky kus pna alebo co to bolo) - kazdy tam dupal co este vladal a chcel som este predbehnut borca co uz mal trosku menej sil a ako som ho dobehol, tak len som zbadal to drevisko par cm pred prednym kolesom (borec sa mu vyhol tesne o par cm)...nejako som to este zdvihol, zadny tlmic to nastastie nejako zozral, ale uz som sa tam videl tlamou v hline. :/


Problém je v tom že trať sa celá čistila a dávali sa preč podobné veci ako tie dreviska ale vždy sa nájde nejaký dobrák ktorý tade ide a vadí mu že okolo jeho okolia jazdia tak to tam šupne. Prípadne preznačí šipky ale strhá značenie. Hold ľudský faktor záškodníctva nedokážeme odstrániť.
13.04.2014 - 21:40:39
04
aspon ze neboli pripinaciky jak volakedy na modrej znacke na Babu
13.04.2014 - 21:48:19
00
. Jediné čo mi vadilo, trošku neinformovanosť ohľadom tej bagety/nápojov a predbiehanie sa v 2. kole s pomalšími z inej trasy. Teplé jedlo by bodlo viac po výkone, kľudne aj klobása.

inak predbiehanie jazdcov ta malo skor motivovat. mna to rozhodne motvuje, ked vidim pred sebou niekoho tak sa ho snazim dobehnut a predbehnut, a ked su dve kola na dlhej, tak sa to neda moc sklbit aby jedna trat bola uz v ciely a druha len na starte

No ta rampa necakana, chcelo by to nejake varovanie v predstihu radsej. :) Na useku za rampu este viac prekvapil pohodeny kusisko dreva (nejaky kus pna alebo co to bolo)

den predtym som prechadzal po hradzi o cca 13:30 a nic take som si tam nevsimol, tak ale je pravda, ze som slepy, ale tiez to tam mohol niekto dohodit, skoda


Naposledy upravil toygrik dňa 13.04.2014 - 21:50:38, celkovo upravené 1 krát.

13.04.2014 - 21:48:55
00
Problém je v tom že trať sa celá čistila a dávali sa preč podobné veci ako tie dreviska ale vždy sa nájde nejaký dobrák ktorý tade ide a vadí mu že okolo jeho okolia jazdia tak to tam šupne. Prípadne preznačí šipky ale strhá značenie. Hold ľudský faktor záškodníctva nedokážeme odstrániť.


Nebolo to vycitka, vsak nakoniec ide o MTB podujatie (a vyborne, tak vdaka vsetkym este raz :) ). ;) Tiez som mohol zastat a vratit sa tych par metrov spat a hodit to drevisko niekde prec..ale to cloveku docvakne az neskor, ked je adrenalin uz fuc. :)

Nj...ale ludska blbost je nekonecna, keby poniektori jedinci svoju energiu radsej venovali niecomu zmysluplnejsiemu ako skodenie inym, tak verim tomu, ze aj ich zivot by bol o nieco lepsi...
,
13.04.2014 - 21:49:51
01
keyboard_arrow_up