Specialized Svätojurský MTB maratón

12.04.2014
1. kolo - XCM Tour
1. kolo - Slovenský pohár XCM
1. kolo - Župný pohár
MTB maratón
Svätý Jur (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Pozvánka, Foto, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (72)
andrej25andyapobasebastylicabimjeambrunicekBthBikeessdakeyrasdeododomat1DomestikDURI76EnemyenniofabkofilippGaliPetGeorge17Gersonjanovargajarko22jaro180johnnySVKJožoŠJuraj-MTbikerKaskajaKolivongstonLeroyLubo_mamo_carbonLukas_h22MageZMajajanicovaMareKMMmarillomatttassMemphis333michelinomiloš.h636milsuminco87Mino888Miso87mortalbadmravacnerioliver99paligatorPato95peter1976peterbacilpeterppPogypukalovicPupokradekbohuslavRobo87saki66Sakvissimkomasimon97siso33SNBzuzisolvostephmaticstinkSuetimotejtinoLMtorres80unigenavlsuwill
Moje pocity: išiel som krátku trasu ako kadet, hneď na štarte som si vypočul o tom ako si "machri" z kaktus biku šomrali, že som sa postavil do prvej rady, konkrétne to bol najskôr Benčura, keď som ho tesne pred bielym krížom dobehol, tak ho to aj riadne naštartovalo, v zjazde mi, ale utiekol. Toto mi prišlo ako jediné negatívum, naozaj neviem, prečo musia každého podceňovať, keď nemá dres s logom nejakého tunajšieho týmu. Zjazd bol celkom na môj vkus zabiják, tu ma obehla kopa ľudí. Chcel by som sa poďakovať pánovi, ktorý išiel za mnou zakričal na mňa, keď som zle odbočil. So svojim časom 01:01:10 som spokojný. Organizácia super, trasa označená výborne, možno len to jedlo v cieli by sa zišlo lepšie :). Chcem sa poďakovať tomkud za odkaz na foto, konečne som sa našiel.


:D myslel si toho ´´pana´´ v zelenom drese ? kamarat tak si ma zmotal este ze som si to vsimol :D ale pekne krce som dostal ked sme sa otacali lebo retaz som mal na velkej pile a ked som zatlacil myslel som ze mi lytko roztrhne :( :D
14.04.2014 - 20:22:59
00
Ano presne toho, teda teba, opäť dík, nebyť teba, tak asi ani nedôjdem do cieľa :D.
14.04.2014 - 20:26:07
00
nemas za co :D len som hresil lebo tiez som sa zmotal kedze to bol moj prvy pretek vzivote a take krce som mal v lytku ze som myslel ze tiez nedokoncim :/ nastastie to uz boli len zjazdy dolu a rovinka po hrazdi :)
14.04.2014 - 20:35:35
00
Ja som sice vladal, ale keby tam odbocim, tak fakt nvm kedy mi to docvakne, ze som zle odbocil :D
14.04.2014 - 20:58:07
00
ennio kedy ta macka konecne odmota ten toaletak :?:

sam som zvedavy :)
14.04.2014 - 21:21:41
01
K tej bagete.no kde je vyzivova hodnota? Tu by som si dal tak na vylete s detmi anie po 2h maratone.To je problem navarit spagety masova /bezmasita varianta? Financny urcite nie..
Keby nieco doma mame velku pec,navarime napeceme.Alebo pozvite Džuzepeho ,čo stale nakupuje v Billle
Prikladam tip :pizza:

Prílohy:

top.jpg
top.jpg 13.78 KiB thumb_up0thumb_down

14.04.2014 - 21:38:22
00
dva roky dozadu boli na vyber spagety alebo gulas.....kebyze vidis tie dva rady co vznikli .... :tim: po maratone samozrejme kritika na dlhe cakanie v rade..tak sa vymysleli bagety ako rychla varianta ...netreba cakat.... a teraz zase niekto napise ze by chcel to varene jedlo...

kebyze je o rok zase napr gulas a cestoviny...tak zase by boli hejty na pridlhe cakanie na jedlo.... proste je to hlavne maraton....nie obed v restauracii....:) z bagety sa da naplnit zaludok....aspon na chvilu... a hlavne na nu netreba cakat 15 minut v rade :)
14.04.2014 - 22:11:51
02
Ked uz o tej bagete tolko tocite, ja som nedostal ziadnu. Ani vodu. :-)
14.04.2014 - 22:13:14
00
vyherca biku mohol radsej ostat spat v aute :lol:
inak ak si dobre pamatam, tak bol dost vysoky na velkost M

PS
moj prvy a urcite nie posledny maraton a plati to samozrejme aj konkretne pre Svatojursky :y:


U mna rovnako s maratonmi...aj s mackou, len moja papier neodmotava, ale zerie. :D
14.04.2014 - 22:38:03
01
nie su len hnusne suche bagety, existuju aj skvele stavnate masove napriklad taky sahibov sen s marinovanym kuracim maskom :)
http://www.grotto.sk/products.php?pcat=1&mCat=3&sCat=8
14.04.2014 - 22:47:40
01
Co tu uz 2 dni riesite bagety?? S tym cakanim v radach na gulas tu maju ludia pravdu, bagetu som mal v sebe 5min po dojazde a bola div sa svetu jedla
14.04.2014 - 23:29:08
00
dva roky dozadu boli na vyber spagety alebo gulas.....kebyze vidis tie dva rady co vznikli .... :tim: po maratone samozrejme kritika na dlhe cakanie v rade..tak sa vymysleli bagety ako rychla varianta ...netreba cakat.... a teraz zase niekto napise ze by chcel to varene jedlo...

kebyze je o rok zase napr gulas a cestoviny...tak zase by boli hejty na pridlhe cakanie na jedlo.... proste je to hlavne maraton....nie obed v restauracii....:) z bagety sa da naplnit zaludok....aspon na chvilu... a hlavne na nu netreba cakat 15 minut v rade :)


Presne ako pises,hlavne ze nebudu rady!! Tak to je drzost zakaznik si pyta za svoje peniaze kvalitu a dostanem odpoved ze si mam hubu zapchat bagetou waau. Tu si daj ty ked dojdes po treningu.
15.04.2014 - 08:06:16
00
Ledavi...ty zakaznik....predstav si , ze by ziadny svatojursky maraton nikto nikdy neorganizoval......to by sa ti pacilo??.....Kto ti brani si zobrat na maraton cely doprovod ludi s polnou kuchynkou a navarit si tam co len chces??.. Ja som si isiel zapretekat, nie najest.
15.04.2014 - 08:18:12
07
takze maraton bol zorganizovany vlastne paradne, kedze problem je len bageta (aj to len pre niekoho) a tajne pivo
15.04.2014 - 08:23:15
02
Ja to napisem este raz - bageta je OK. Hlavne ak sa to nepomiesa a vegetarian dostane tu bezmäsitu a mäsozravec tu mäsitu. Podstata je uviest v propoziciach na ake obcerstvenie (jedlo aj napoj) ma ucastnik v cieli narok, nech s tym rata a necaka trojchodove menu. Spominam si na nejednu akciu, kde varene jedlo v cieli bolo skutocne nejedle, prip. som musel cakat hodinu. Co by som bol dal vtedy za bagetu hned po dojazde do ciela... Ten, komu sa nepaci bageta a dozvie sa to uz z propozicii, si vzdy moze doniest vlastne jedlo, alebo si kupit v stanku nieco extra. To samozrejme moze aj ten, co sa o jedle z propozicii nedozvie, ale potom sme nuteni citat tu X prispevkov o tom istom...
15.04.2014 - 08:38:06
01
keyboard_arrow_up