o trvalom znaceni zatial neuvazujeme, najma kvoli ochranarom a vselijakym inym organizaciam... ale ak si bol na maratone a si z okolia, tak nieje az take tazke si zapamatat tych par odbociek. i ked mne sa to mozno lahko hovori, ked som tu trat siel uz neviem kolko krat a vyrazne som sa podielal na jej vytyceni... :)
ja som rad ze som nezmokol, lebo keby som este podrastol, nebol by som z toho moc nadseny..
fotky su na svete uz dlllho, len ich nema kto zavesit ne web. ja sa priznam ze to neviem, ani som to nerobil, ale aspon som vsetky fotky dal dokopy, prebral, upravil, zmensil a neviem co este, uz ich len zverejnit... :) myslim ze celkom obcerstvia to teplo co je teraz vonku..
14.06.2007 - 10:40:18
00
ja trasu poznam, len som myslel na ostatnych z BA a okolia, ktori stale dokola jazdia cervenu na Babu... myslel som si, ze poznam kazdy chodnicek ale Svatojursky mi ukazal par peknych zakuti... tak preto... :)
14.06.2007 - 11:59:19
00
Dudo...veru veru. Pár krásnych zákutí. Najkrajšie zákutie bolo asi v nejakom cca7kilometri, kedy bola odbočka z lesnej niekam doprava rovno medzi husté kríky. Keby nešiel predomnou jeden borec, tak neviem, kde by som ležal :D
Inak nespomínam si, že by som tam videl nejaký Cannon. A pokiaľ viem Dudo, tak jazdíš takúto srandu, nie?
14.06.2007 - 22:10:30
00
Dudo...veru veru. Pár krásnych zákutí. Najkrajšie zákutie bolo asi v nejakom cca7kilometri, kedy bola odbočka z lesnej niekam doprava rovno medzi husté kríky. Keby nešiel predomnou jeden borec, tak neviem, kde by som ležal :D


Tam som musel dat nohu na zem chlapik predo mnou sa tam vyvalal, v pravotocivej celkom prudkej zakrute, a v tom blate ... no jo bola to parada
15.06.2007 - 09:09:34
00
2whiteboss: mohol si ma vidiet len na starte, vzhladom na pocasie som vymakol... :D

a samozrejme, poobede, ked prestalo prsat som si celu trat presiel... 8)
15.06.2007 - 10:57:16
00
lagonda...no nemať okuliare, tak by som asi prišiel o oči. Veď to křoví bolo sakra husté. No ale ustál som to.
Dudo...ale no. To by mi nedalo, dať nezabrať Leftyne.
15.06.2007 - 11:24:01
00
Dudo...veru veru. Pár krásnych zákutí. Najkrajšie zákutie bolo asi v nejakom cca7kilometri, kedy bola odbočka z lesnej niekam doprava rovno medzi husté kríky. Keby nešiel predomnou jeden borec, tak neviem, kde by som ležal :D



ja som chcel tie konare trosku preriedit, ale povedali mi ze netreba. no, to nikto netusil ze na druhy den bude prsat a ze tie konare klesnu este o pol metra nizsie. tak som aspon tie suche (tvrde) daval prec. inak, mali aj ochrannu funkciu, aby to tam niekto nerozbehol, lebo neviem ako by to v tom blatku dolu ubrdzil.. bol tam poriadny rigol.. :)
15.06.2007 - 13:27:23
00
dury...no tak riglov tam bolo riadne veľa :D Pár krát ma teda riadne rozhodilo a mal som čo robiť. Nuž čo. Aj som okoštoval Svätojurské blato. Mňamko :wink:
15.06.2007 - 13:48:05
00
whiteboss ... hlavne ze si to v zdravi stravil :) aspon ja neviem o ziadnych vacsich urazoch aj napriek tym nastraham na trati :)
15.06.2007 - 13:53:10
00
dury...ako som povedal. Parádny maratón. Už sa neviem dočkať ďalšieho ročníka.
15.06.2007 - 14:09:03
00
no, len aby to za sucha nebola "nuda" :)
hoci, uvidime ci sa tie useky trosku ujazdia, alebo ich voda este viac vymelie.. nechajme sa prekvapit..
tento rok nas caka este kopec inych peknych maratonov :D
15.06.2007 - 14:29:13
00
Pripajam sa s pochvalou trate. Naozaj velmi pekna. V sobotu som si ju bol prejst. V prilohe je profil aj s priemernymi sklonmi (v %) po 500m.

Zdar!

Prílohy:

tsvm.jpg
tsvm.jpg 138.27 KiB thumb_up0thumb_down

18.06.2007 - 07:48:23
00
vdaka, tie priemerne sklony su celkom zaujimave, inak profil sedi s tym nasim :)
nebolo to prilis "rozbite" od vody?
vzhladom na ohlasy, trat ostane do buducna s najvacsou pravdepodobnostou ta ista.
18.06.2007 - 09:10:12
00
nebolo to prilis "rozbite" od vody?


Vobec nie, prave naopak. Povrch bol vo vynikajucom stave a uplne bez prachu. Jedine niektore serpentiny pod Kozim chrbtom boli trochu vymlete a strme stupaky v poslednej casti s volnymi kamenami boli prejadzne iba so znacnym sustredenim na techniku, ale dalo sa to.

Zdar!
18.06.2007 - 10:16:18
00
presne tie stupaky som ma na mysli. ja ked som tade siel naposledy, tak ma to sustredenie tak vycerpalo az som to musel vytlacit.. :)
18.06.2007 - 10:21:54
00
keyboard_arrow_up