to jakub023: vaz si aj to pero :D

ja som s teplotami leziac v posteli daroval 300 sk organizatorom, teda viem aj o dalsom podobnom pripade ako som ja, nemozeme dostat napriklad buduci rok zlavu na startovnom?? :lol:


jj bral by som :-D
06.05.2007 - 10:21:34
00
kde najdeme nejake vysledky? fotky? :)
06.05.2007 - 11:11:53
00
bolo tam vos-tpk.sk , ale teraz ta stranka nejde...takze treba chvilku pockat
06.05.2007 - 11:26:02
00
skoda toho dazda, tak som sa tesil
06.05.2007 - 11:35:31
00
ta stranka nejde, ani vcera nesla, fotky by som aj ja chcel vidiet, mam len zopar. Matheos, bolo to lepsie nez som cakal pred startom, dokonca sme to chceli zabalit.
06.05.2007 - 12:14:31
00
díky za maratonsku premieru aj za drobca :lol: Prešli sme v poriadku.
blato nebolo v pláne, ale už nič nenarobím ked má dury slabé kontakty.
miestami naozaj slabé značenie, a zopár bikerov nas objehalo po zablúdení. :x
neodpustím si obed .... moc málo ... ta mini miska bola plná do 3/4.

blato všade, ale inak super a na prvý pokus vynikajúco :lol: O rok znovu.
Prirovnal by som to k 1/3 "Peklo Súlova"
06.05.2007 - 12:28:57
00
Sevas borci.Ako tenkrát poprvé na maratóne to bol pekný závod až na to blato,mal som ho aj za ušami. :) snáď tie ďalšie budú lepšie
06.05.2007 - 12:39:26
00
roman, s tym synatorom si to bol ty?
06.05.2007 - 12:57:28
00
zdravim vsetkych,
dakujeme za ucast a som rad ze sa vam pacilo. pravdou ostava ze to bol prvy rocnik a asi preto sa vyskytli nejake male chybicky, ktorych bude v buducnosti menej a menej :)
znacenie : mali sme trat rozdelenu na styri useky (ja som znacil od druhej obcerstvovacky do ciela.), preto neviem povedat ako bola oznacena cela trat, ale viem, ze ked isla v piatok po trati motorka kvoli kontrole znacenia, tak aj ked isiel kolega po trati prvykrat neodbocil ani raz zle a to na trati nebol ani jeden clovek. k miestu ktore tu spominal niekto teda asi jedenasty kilometer, teda odbocka z asfaltky hned za rampou dolava, tak pokial ja viem tak tam mal byt clovek, podla mojej mamy, ktora bola medzi pretekarmi tam clovek aj bol. asi bude treba najst niekoho zodpovednejsieho :)
obcerstvenie : dohoda s prevadzkovatelom arealu v Jozefkovom udoli bola ze stravu zabezpeci on, takze mnozstvo jedla na tanieri bolo mimo nasu kontrolu, ale dakujem za upozornenie, budeme na to mysliet pri buducom rocniku
startovne : mozem predlozit vas navrh na zlavu pri buducorocnom startovnom, pripade ze niekomu zaplatene startovne "prepadlo" kvoli neucasti. osobne nemam nic proti, ale niesom jediny organizator a budme uprimni, nikde inde to neriesia, aspon o tom neviem.
blato : snazil som sa, ale nevyslo mi to. aspon ste si mohli trat vychutnavat dlhsie. viete aka je rychla za sucha ? :) bola to zaroven technicka previerka bicykla, kto ju zanedbal, zistil ze maratony niesu len o najazdeni kilometrov, ale aj o technickej pripravenosti. aj tak som pomahal ako som vedel :)
vysledky : tie budu, ako uz niekto spominal, na stranke casomiery teda www.vos-tpk.sk
fotky : fotiek bude zrejme dost vela, tak ked ich dame nejako dokopy, snad sa nam to poradi umiestnit aj na web, teda na nasu stranku www.cksvatyjur.sk
este raz dakujeme za ucast a verim ze sa stretneme aj o rok, alebo na Pande a dalsich maratonoch :)
06.05.2007 - 14:05:12
00
dury: ked som isiel tade ja, naozaj tam nikto nebol, a to som tade isiel dvakrat... druhykrat tam bol aspon polozeny konar krizom cez cestu, nasledne som sa pytal 2 chlapcov po odboceni v lese co stali a ukazovali, ale nevedeli mi toho vela povedat... akurat ze tam davaju ten konar a mizne im odtial ;) takze neviem co sa tam dialo. mozno bol dvakrat curat. ale v pohode, ja si tu odbocku na buduci rok uz zapamatam :)

vysledky su na http://www.cyklo.sao-tatry.sk/2007/sv_jur/
06.05.2007 - 15:19:47
00
roman, s tym synatorom si to bol ty?


ja a moje menšie ja :lol: = totálne nezodpovedný rodič :oops:
drobcova premiera na maratone a taktiež prvý krát na blate z čoho vyplynula hláška pred prvou občerstovačkou "tatino mne nejde prehodiť" (LX)
Ako drobec každý rok jazdí BA XC ligu, ale tento rok chcem s ním začať aj maratony.
Technicky ma milo prekvapil a moje obavy pri zjazdoch sa nekonali. cca 500m od štartu sa mu zamotala šnúrka do pedála a natiahol sa na cestu pred bikerov, za čo sa všetkým ospravedlňujem. Mal som to skontrolovať.
Ešte ale chýba výdrž. taktiež moja vina, lebo nemá moc nabehaného. Žial nestíham sa venovať všetkým záujmom naraz. :?
06.05.2007 - 15:58:23
00
no hmm tak skore uzdravenie a na Sv. Jur. maratone si davaj pozor lebo z Bileho kriza je dost narocny usek na zjazd ;-)
dakujem, uz sa uzdravujem... no Sv.Jur sa nekonal, takze tenkrat poprve bude niekedy inokedy, snad coskoro... a este k ponozkam: dostala som ich, nakolko som tiez platila dopredu a dokonca som sa maratonu ani nezucastnila...aspon mala utecha
06.05.2007 - 17:15:01
00
Na dlhej startovalo len 15 ludi a 10 dokoncilo?
07.05.2007 - 08:02:11
00
tak pridam par slov: Moj prvy maraton, podla mna velmi dobre znaceny, ten clovek pri rampe bol, ked som siel ja, ale na buduce sa budem viac venovat trati, totiz za prvou obcerstvovackou, zjazdik, nu a ja som presvyhol odbocku do lava, tak som zjazdoval a zjazdoval, az kym som nestretol chalaniska s babenkou oproti mne slapajucich s tym, ze tudy cesta nevede ... hmmm ... tak otocka a slapanie naspat ...
Ale pobavil som sa fajne ... to blato bolo uzasne, som prisiel domov a detvaky sa dobrych desat minut na mne rehnili ... :)

Prílohy:

Komentár súboru: po svatojurskom maratone
ja.JPG
ja.JPG 584.76 KiB thumb_up0thumb_down

07.05.2007 - 08:32:10
00
lagonda: to tam vzadu je santa? len tak na balkone? :shock:
07.05.2007 - 08:52:16
00
keyboard_arrow_up