Presunúť XCM Slovenský raj na jar, organizovať ho v lete alebo na jeseň?
jar 10% [ 8 ]
leto 27% [ 21 ]
jeseň 62% [ 48 ]
Celkový počet hlasov : 77
btw. som mierne šokovaný z reakcie usporiadateľa na hlavnej stránke mtbiker.sk ...neprináleží mi však reagovať, nakoľko som na tomto maratóne nebol... :shock:
23.09.2008 - 19:09:11
00
nenudili...a o tej ceste naspäť vlakom kedy napíšeš :D



povieme na stretku v ZA :D
23.09.2008 - 20:18:43
00
btw. som mierne šokovaný z reakcie usporiadateľa na hlavnej stránke mtbiker.sk ...neprináleží mi však reagovať, nakoľko som na tomto maratóne nebol... :shock:



Nuz cloveku to nepadne prave najlepsie, ak na tom maka co sa da a nakoniec mu nie vsetko celkom vyjde tak ako chcel. Nuz a niektory ludia hned rozpravaju a poukazuju na negativa a tie pozitiva beru ako "normal", ale taky budu asi vzdy a vsade. Mozes im dat aj modre z neba a vzdy im bude malo. Aj ja byt organizatorom by som sa asi citil tak trochu urazeny.
Ale nesmieme sa dat niecim takym znechutit a hladajme v kritike skor ponaucenie.
Takze hore hlavu . Ja a partia sme s akciou maximalne spokojny, takze nieje o com a na bud rok sme tu zas. :lol:
23.09.2008 - 20:55:26
00
Pliso, Ty si snad cital moj mail smerovany p. Sofrankovi :shock: :P
alebo si citame myslienky, lebo piseme presne to iste (ale fakt, skoro od slova do slova ) :twisted:
23.09.2008 - 21:13:22
00
No ja som si akurat precital clanok p. Sofranka na hlavnej strane a toto ma k tomu napadlo... aby z toho nebol znechuteny... hmmm
23.09.2008 - 21:28:06
00
No ved ja tak isto, akurat, ze ja som mu to hodila do mailu, ale moje a Tvoje slova boli tie iste 8) :wink:
23.09.2008 - 21:34:19
00
mne osobne sa taktiez nepaci "clanok" na hlavnej stranke

zhrniem to takto :
fotky z maratonov pocas sezony - super
maraton Slovensky raj - slusny ( nijako extremne nevybocoval z priemeru ani v zlom, ani v dobrom )
zaverecny "clanok" - :shock:

...treba si uvedomit jednu vec...ludia su rozmaznani tym dobrym co najdu na jednotlivych maratonoch a unaveni z celej sezony takze uz vnimaju viac tie negativa. to ze povedia/napisu co sa im nepacilo a s cim neboli spokojni by mal kazdy organizator brat ako impulz na zabezpecenie danej veci pre roky buduce a nie hned hadzat flintu do zita :)

co to som uz odjazdil a co to som uz aj organizoval tak tu su moje postrehy :
+ zazemie maratonu
+ krasna priroda
+ ludia zanieteni pre tuto akciu
+ tombola ( aj ked ta ma velmi nezaujimala )
+ gulas

- niektore useky trate ( nie velmi stastny vyber asfaltove zjazdu , zjazd po koryte potoka - dlho sme nenicili techniku, pripadne nezasahovala sanitka? , trosku "jalove" zvaznice )
- prezentacia ( a s tym spojene nahananie ludi co isli dlhu )
- pomerne malo organizatorov na trati ( dost mi chybal niekto kto by bol v zjazde tym korytom, pripadne nablizku keby sa nieco stane )
- termin a s tym spojene pocasie ( myslim ze do buducna by mal organizator porozmyslat o zmene terminu nakolko je dost velka pravdepodobnost ze v tomto termine sa bude taketo pocasie opakovat )
- umyvanie bicyklov - krizenie trati a s tym spojene komplikacie

...takze nasli sa aj plusy aj minusy ale ak zdravie, robota a pocasie dovoli, pridem si zajazdit do Raja aj buduci rok

btw...v Egypte je v septembri fajn ;)
23.09.2008 - 22:10:26
00
nenudili...a o tej ceste naspäť vlakom kedy napíšeš :D

..ked teda chces :lol: ...
po gulasovani a vyhravani v tombole sme dali pivko a este jedno zobrali na chatku kde sme kvasili do povoleneho casu-do 20:00-potom sme odovzdali kluce a vydali sa nacestu do tmy-jedna powerledka,1mala biela ledka vpredu a cervena vzadu na mojom bajku,a jedna cervena na Lucyinom batohu na konci "pelotonu" :lol: ..najskor sme isli "naistotu" do tej koliby nad kempom...bola vsak plna poliakov,ktory si tam robili diskoteku..cely autobus ich bol :roll: ...tak sme sa vydali napospas osudu-mali sme podla nasich informacii cas do 22:50-kedy mal ist vlak z vydrnika do popradu...takze skusime hrabusice...-v miestnej restike tiez disko-vsak bola "saturday night" :) ...a v hostinci sedeli "miestny tmavsi obcania" a nejak sme nemali ani odvahu sa pytat ci sa tam mozme utaborit na 2 hodky aj s bajkami :roll:
..isli sme dalej ,a pri penzione+restauracii na konci dediny sme zastavili a stali sa svedkami podivneho miestneho ukazu-jeden asi 15 rocny chlapec pästoval do jeho mozno mensieho brata (som vydedukoval z ich rozhovoru-"co tu chces,mas byt doma..."),a celkom sa na tom bavil aj s kamosom co sa prizeral... :shock: vobec im nevadili nase nechapave pohlady...a my sme bezmocne pozerali, s pocitom,ze ak zakrocime vyruti sa na nas osadenie restiky-a to nam nebolo po takom fajn maratone treba...a zaroven ten chalan co dostaval tie päste sa nejak netvaril ,ze by mu to az tak vadilo-teda este sa obcas na tom sucho zasmial-ale nam veru do smiechu nebolo! :shock: :evil: ...tak sme sa dali na ustup do vydrnika netusiac co nas caka...proti sialenemu vetru sme isli tie asi 4kilometre po stanicu ca-15-20 minut-aj dolekopcom som musel pracne tocit pedalmi! :o ...
vydrnik=koniec sveta...aspon z nasho pohladu(sorry ak to tak nieje),..ale nastastie sme zistili,ze ide este jeden osobak do popradu okolo 9tej!! :) ..to bolo radosti!..a tak sme chvilu este pobudli v tej cakarni (ta nejasna fotka od konnnkyho je zasrobovany pohar od uhoriek ako svetlo :idea: )..a uz sme ficali vlacikom do popradu...tam sme hned zamierili na namestie a nasli super pizzerku,kde sme stravili cas do zaverecnej-23:00
potom spät na stanicu..-ktora sa stala na hodinu nasim taborom,aj s nie moc prijemnymi spoluosadnikmi-co bol ich domov predpokladam(aspon pokial ich s tadial policia nevyzenie)...
..ktomu este aj ten zaprdeny automat :evil: ,ktory si zobral posledne mince(26-) a nedal mi kozla co sa tam na mna usmieval cez sklo..strasne-a nemozes nic robit-kopat som si nedovolil-moooc ludi :twisted: :oops: ...v tom sa dozvedame ,ze ten nas vlak(23:42) ide do prahy a my snim mozme iba po zilinu,lebo dalej idu len lozkove vozne :shock: ..sme mysleli,ze nas .ebne!..nastastie konnky je byvali ZSratch a vie sa orientovat v papieroch...a tak vycital,ze tie vozne pripajaju aj k osobnym voznom smerom do blavy-huraaa :P ...ale aj tak nas cakalo 1apolhodinove cakanie na zilinskej stanici,ktora sa od tej popradskej lisila len tym,ze vsetky lavicky na sedenie(a isty ludia ich pouzivaju aj na taborenie),boli prec! :shock: ..znizili tym pocet taboriacich na zopar sa lentak volne povalujucich... :roll: ...z vypätim poslednych sil sme ocakavali nalodenie sa do vozna v suprave smerom domov!...posledna hodinka umorneho tripu,trochu spanku...a uz tu bol trencin :D ..kde ale zacalo prave prsat! :roll: ,..to nam uz ale bolo jedno-boli 4 hodiny rano,kosa,ale my sme boli kazdy svojim smerom kusok od domu! :wink: ...
23.09.2008 - 22:30:55
00
ak ak sa to niekomu z modov(alebo inych schopnych) chce upravit ako rapport :) -nech sa paci..-ja to moc neviem...a uz vobec neovladam nejake tie html editory.. :oops:
23.09.2008 - 22:36:31
00
hehe, no pekne...lavičky sú fuč, ale zase tam nie je smrad... :D
23.09.2008 - 22:39:44
00
hehe, no pekne...lavičky sú fuč, ale zase tam nie je smrad... :D

to som pochopil-a aj ocenil...pocul som o tom parfeme famy :lol:
23.09.2008 - 22:40:53
00
Pridávam foto z XCM Maratonu na Podlesku
:arrow: http://picasaweb.google.sk/enday.sk/20080920XCMMaratonPodlesok#
24.09.2008 - 09:31:07
00
mne osobne sa taktiez nepaci "clanok" na hlavnej stranke

zhrniem to takto :
fotky z maratonov pocas sezony - super
maraton Slovensky raj - slusny ( nijako extremne nevybocoval z priemeru ani v zlom, ani v dobrom )
zaverecny "clanok" - :shock:

...treba si uvedomit jednu vec...ludia su rozmaznani tym dobrym co najdu na jednotlivych maratonoch a unaveni z celej sezony takze uz vnimaju viac tie negativa. to ze povedia/napisu co sa im nepacilo a s cim neboli spokojni by mal kazdy organizator brat ako impulz na zabezpecenie danej veci pre roky buduce a nie hned hadzat flintu do zita :)

co to som uz odjazdil a co to som uz aj organizoval tak tu su moje postrehy :
+ zazemie maratonu
+ krasna priroda
+ ludia zanieteni pre tuto akciu
+ tombola ( aj ked ta ma velmi nezaujimala )
+ gulas

- niektore useky trate ( nie velmi stastny vyber asfaltove zjazdu , zjazd po koryte potoka - dlho sme nenicili techniku, pripadne nezasahovala sanitka? , trosku "jalove" zvaznice )
- prezentacia ( a s tym spojene nahananie ludi co isli dlhu )
- pomerne malo organizatorov na trati ( dost mi chybal niekto kto by bol v zjazde tym korytom, pripadne nablizku keby sa nieco stane )
- termin a s tym spojene pocasie ( myslim ze do buducna by mal organizator porozmyslat o zmene terminu nakolko je dost velka pravdepodobnost ze v tomto termine sa bude taketo pocasie opakovat )
- umyvanie bicyklov - krizenie trati a s tym spojene komplikacie

...takze nasli sa aj plusy aj minusy ale ak zdravie, robota a pocasie dovoli, pridem si zajazdit do Raja aj buduci rok

btw...v Egypte je v septembri fajn ;)


Matt uplny suhlas..a k tomu vyzva ..len tak dalej na rok bude lepsie..je to na dobrej ceste. DAKUJEME
24.09.2008 - 11:34:36
00
Pridávam foto z XCM Maratonu na Podlesku

Dík.
24.09.2008 - 11:37:41
00
myslim, ze Matt to vystihol v celku presne a vystizne.

verim ze niekolko negativnych nazorov neznechuti organizatorom ich zaujem o tento zaujimavy maraton, ale bude skor inspiraciou do dalsich rokov
24.09.2008 - 12:07:36
00
keyboard_arrow_up