Presunúť XCM Slovenský raj na jar, organizovať ho v lete alebo na jeseň?
jar 10% [ 8 ]
leto 27% [ 21 ]
jeseň 62% [ 48 ]
Celkový počet hlasov : 77
Zdravím všetkých - termín konania 5. ročníka Cyklomaratónu Slovenský raj - 27.9.2008 - štart kategórie ELITE 10:00, REKRE 10:10, PROFI 10:20

Všetko máme pripravené a postupne, ako sa jednotlivé procesy budú schvaľovať organizátormi, sponzormi, ochranármi, grafikmi, fotografmi ... skrátka všetkými, ktorí pre Vás pripravujú toto zaujímavé podujatie, tak postupne to budeme dávať na INET :-)

Oficiálnu stránku maratónu nájdete na:

http://www.xcmaraton.sk

Takže tešte sa, na Cyklomaratóne Slovenský raj som začal s bikom, lebo ma zaujala atmosféra, ktorá tam bola. Vtedy som tam bol ako účastník, ktorý chcel vyhrať v tombole tretry :-)

Teraz som ako organizátor ktorý ... ale to je už iný príbeh, ktorý teraz začína.


Naposledy upravil petos dňa 25.07.2008 - 21:39:36, celkovo upravené 1 krát.

27.06.2008 - 11:09:59
00
ma tato akcia nieco spolocne s panom Pitkom a jeho majstrovstvami celeho vesmiru?
27.06.2008 - 11:12:58
00
ma tato akcia nieco spolocne s panom Pitkom a jeho majstrovstvami celeho vesmiru?


Sám neviem čo mám na túto otázku odpovedať, minulý rok som navrhol pomoc pri organizovaní 4. ročníka Cyklomaratónu Slovenský raj - nakoľko pán Pitko začal organizovať MTB Tatry Tour.

Z pomoci sa vykľula takmer celá organizácia a za necelé dva týždne sme so starostom obce, jeho ľuďmi, mojou rodinou, horskou službou a hlavne s ochranármi zorganizovali podujatie, za ktoré som sa nehanbil, a ktoré zachovalo tradíciu horských maratónov v Slovenskom raji.

Tento rok som začal oveľa skôr, koordinujem veci so starostom obce Hrabušice, vybavujeme sponzorov, povolenia atď. a našou snahou nie sú majstrovstvá celého vesmíru, ale super akcia pre cyklistov a návštevníkov Slovenského raja.

Bez pomoci sponzorov by sa však takéto podujatie nedalo zorganizovať na patričnej úrovni, preto je pripravená celá reklamná stratégia, je pripravená vlastná www stránka horského cyklomaratónu, na ktorej budú v pravý čas sprístupnené všetky informácie a prekvapenia.

Jedno malé snáď už môžem prezradiť už teraz - pretekári registrovaní do 1.9.2008 získavajú ......, ......, ........., ........, ......., ....... , ......... a voľné vstupenky do roklín Slovenského raja.

Takže poprosím bavme sa o akcii pre ľudí

XCM slovak paradise - Cyklomaratón Slovenský raj 2008

bavme sa o tratiach, bavme sa o počasí, bavme sa o športe, bavme sa o bezpečnosti, o nepreceňovaní svojich schopností, nehazardovaní pri pretekoch, bavme sa o ochrane a o sprístupňovaní prírody, bavme sa o fotkách, bavme sa o veciach čo majú zmysel ...
27.06.2008 - 11:48:31
00
termin 27.9 je super.. milujem bodky za sezonou.. nie vsetko nabuchat na 3 tyzdne jun/jul spolu s festivalmi a potom zvysok roka kukat do blba :)
27.06.2008 - 12:42:11
00
Jesen je super termin, urcite nemenit! Organizacia bola minuly rok zvladnuta vynikajuco, musim pochvalit. A pokial sa podari spravit aspon taku trasu ako minuly rok (usek z Podleska hore lesom + vyslap od Klastoriska na vyustenie Suchej Belej), tak to bude paradicka, len by som bol velmi rad, ak by sa vam este podarilo nahradit ten asfaltovy zjazd z vyustenia Suchej Belej dole na Podlesok nejakou lesnou cestou resp. tuto verziu trasy nechajte ako kratku trasu a dlhu by ste mohli natiahnut nejakymi lesnymi cestami inam, aby dlha nebola 2 okruhy kratkej.
27.06.2008 - 13:49:06
00
jj-jesen-bodky mam aj ja rad-minuly rok som sice nemohol-ale terazky to vide-dufam! :?
27.06.2008 - 14:17:12
00
Mne sa zas ten asfaltovy zjazd strasne pacil nechat ! :)
27.06.2008 - 15:56:59
00
MTB nema byt o asfalte a ak sa mu da vyhnut, tak je to urcite vhodnejsie. Ked sa mu vyhnut neda, tak nic nenarobime, ale od Suchej Belej ide dole minimalne aj lesna zvaznica (mozno aj nejaky pouzitelny sirsi lesny chodnik), takze je priam barbarstvo sa spustit dole asfaltom...

P.S. Chyba mi link na maraton. Cez Google som narychlo nic o rocniku 2008 nenasiel.
27.06.2008 - 16:57:05
00
..., takze je priam barbarstvo sa spustit dole asfaltom...

Krasne a pravdivo napisane. Prec s asfaltom!.
27.06.2008 - 19:01:07
00
ma tato akcia nieco spolocne s panom Pitkom a jeho majstrovstvami celeho vesmiru?


Dudo...hmmm...trosku prestrelene :? Ano, vec jedna je ta ze nazov sa ani mne moc nezda, vec druha je taka ze som vlastne vicemajster strednej Europy :lol: :lol: :lol: ( ale to som nechcel ) a vec tretia ( a to je hlavne ) je taka ze pan Pitko robi preteky na dost vysokej urovni. takze obuvat sa neustale dokola do nejakeho stupidneho nazvu nie je to prave...

petos...vela stastia pri organizovani...nebude ten neskory datum na skodu?
27.06.2008 - 22:18:02
00
Dík, za rozprúdenie diskusie :-)

Dúfam, že každú kritiku a každý dobrý nápad dokážem pretaviť na super akciu.

Link zverejním včas :-)

Trasu upravujeme a určite bude každý spokojný, napr. ja lebo zjazd po asfalte je jediné miesto, kde sa dá oddýchnuť a zároveň jediné miesto, ktorým sa môže zísť dole na PODLESOK, nakoľko všade okolo je prísna rezervácia.

Určité súvislosti a moje postrehy z iných oblastí a z iných maratónov napíšem keď budem trochu voľný.

Takže tešte sa a vydržte :-) Prípravy sú v plnom prúde a určite budete informovaní medzi prvými.

zajtra MÁLINEC

AHOJ
27.06.2008 - 22:29:27
00

.... lebo zjazd po asfalte je jediné miesto, kde sa dá oddýchnuť a zároveň jediné miesto, ktorým sa môže zísť dole na PODLESOK.......


Peto dovolim si oponovat :wink: nieje to jedina cesta :wink: viem ze obmedzenia zo strany SNPSR su, ale konecne su tam rozumny ludia, a urcite by to stalo za pokus. Ak chces cez ss viac.
28.06.2008 - 09:17:35
00
ZAČÍNAME

http://www.xcmaraton.sk

:lol: :lol: :lol:
29.06.2008 - 00:58:47
00
Aby som nezabudol, lebo mám veľa pekných vecí, tak nech sa páči panoráma:

http://www.xcmaraton.sk/panorama/

niekde tam môžete vychutnávať krásy Slovenského raja a nádherné pohľady na Vysoké Tatry :-)

ovládanie jednoduché - klikaním, ťahaním myškou, kto ako vie :-)

postupne budem pridávať aj samotné zábery z trate, tak snáď niekoho poteším :-)
30.06.2008 - 23:38:27
00
termin 27.9 je super.. milujem bodky za sezonou.. nie vsetko nabuchat na 3 tyzdne jun/jul spolu s festivalmi a potom zvysok roka kukat do blba :)


Absolútny súhlas...........

Termín je v pohode, konečne nemusíme rozmýšlať ktorú akciu vynechať, aby sme mohli ísť na inú.

Petos držíme ti palce a určite ťa prídeme podporiť na maratón našou kompletnou účasťou na Vašej akcii.

A ak môžem poprosiť - ČO NAJMENEJ ASFALTU. :oops: :oops: :oops:
01.07.2008 - 07:59:39
00
keyboard_arrow_up