Hej to je smola, kamarát mal komplikovanú zlomeninu zápestia, keď mi ukazoval fotky, tak som sa skoro :puke: spomínal, že keď bol na rontgéne, tak , že len nad nim krútili hlavou, ale dopadlo mu to veľmi dobre, vraj to ani nečakal pri takej komplikovanej zlomenine :) a na pamiatku ma v ruke trochu titánu.
20.02.2017 - 10:43:44
00
Mne zadreli včera ze som zazrak anatomie ale spat k teme
20.02.2017 - 11:03:30
01
a to niekto dava ten zjazd na biku - od Rokosa smerom na Knazinove luky po cervenej - kusok sa tam musi niest a potom ten slusny padak dolu.
inac od Knazinovych luk po J. vrsok bol najkrajsi zjazd v BN okrese kym tam nespravili plot. odvtedy som po tej cervenej siel tusim iba raz aj aj to peso a na XC sa mi to uz veru nezdalo. na full to ale moze byt celkom pekny singel.
20.02.2017 - 14:14:30
00
Ten singel vyzerá byť na full super, toho plotu veru škoda, dalo sa smerom od Jankovho po tej zvažnici pekne hore ťahať, teraz pokiaľ to chce niekto ísť bajkom, tak to musí ísť po turistickom a to sa na bajku ťahať nedá, takže turistika, no ten opačný smer, môže byť paráda a celkom pekné je to aj na Uhrovský hrad a aj dole do Podhradia :). Ešte sa chcem spýtať, ako vyzerá zjazd z Rokoša do Podhradia po modrej, sú tam nejaké zaujímavé single? Zvažnice ma moc nebavia a ešte by ma zaujímal aj smer od Čihoca po zelenej na H. Vestenice, prípadne potom tá žltá na D. Vestenice, ak sú tam nejaké pekné singláče, ktoré by stáli za to :). Máme to celkom blízko a rád by som si to viac pojazdil, možno nie vždy na Rokoš, ale viacmenej po Čihoc, Kňažinové lúky a pod. Rokoš je síce pekný, no nie vždy sa mi chce nosiť bajk :)
20.02.2017 - 15:18:50
00
Ked nenosis, ako keby si nebajkoval :D .. zlta od asfaltky do Vestenic som siel (tlacil) hore a vyzeralo to pekne. Zbytok zltej nepoznam. Modra z Rokosa dole asi nebude nic moc (tiez som nesiel) kusok asi singel, ten zbytok , co konci na zvaznici vyzeral dost strmo, zbytok siroka zvaznica/asfalt. Zelena by zaujimala aj mna, tusim PaloTT tade siel. Zacinam mat na Rokos chut :D /a tentokrat dalej po cervenej :P/ .. ale skor by som ti doporucil sa prehupnut az do Trebichavy, zelena do Podluzian je jeden z TOP singlov na Slovensku. Len bacha na Knazi Stol :lol:
20.02.2017 - 15:31:18
00
imro1 zelena od čihoca a pak zlta az na vestenice je vo vacčšine pekny singel,ta cast sa mi asi najviac pacila s celeho hrebena co som siel od ,ale chcel by som aj skusit dalej po červenej pojazdit,ked bude počko
20.02.2017 - 15:38:30
01
lto vďaka za tip :) , ak by ste niekedy šli, tak sa ozvi, rád by som sa pridal, ak by som mohol, aj keď pracovnú dobu mám dosť divokú, no keby to viem pár dní dopredu..Ten smer Trebichava , Podlužany nepoznám vôbec, no ak to stojí za to, tak prečo nie, nie je to moc ďaleko. Má niekto prejdenú celú červenú od Homôlky po Jankov vršok? Či by to stálo zato?
20.02.2017 - 15:44:13
00
moze dat zas vypravu z BA :) ale musim zacat jazdit, tento rok nemam nic okrem par kg na pase navyse :D
20.02.2017 - 15:49:25
01
Ja som sa už zobudil zo zimného spánku a pomaly zhadzujem :), ale tých trás je tam dosť a ja väčšinou jazdim Vtáčnik a toto by bolo tiež dobre lepšie poznať :)
20.02.2017 - 15:51:59
00
imro1: PaloTT to ma prejdene urcite .. ja som to siel s nim od Homolky po tusim rezervaciu Rysia, ale cast cervenej sme obchadzali, tusim vsetko bola zvaznica, uz si nepamatam, ale vylet bol pekny (s tym ostatnym). Cervenu od Sucheho vrchu po tusim Caparku (alebo kusok dalej?) som siel s Quidom a nikdy viac ani na peso :D .. to bol velky omyl, aj ked pod Suchym je polovnicky chodnik, ktory po odpratani par stromov by bol velmi pekny, klasicky vrstevnicovy chodnik. Cast Kisnianska polana-Rokos, to som nikdy nebol, ale podla mapy to vyzera na peknu turistiku :lol:
magez: no ja som vcera dal prvych jarnych 80km, pozeral som sa vsade, ale kondicku som nenasiel :D .. tak slaby som bol teda naposledny pekne davno , nielenze nie je vydrz, ale ani sila v nohach.
20.02.2017 - 16:06:11
01
modra od rokosa na uhr. podhradie - pred par rokmi ju upratali ale aj tak je tam padnuty min. jeden strom. je to padak po zvaznicu. potom uz len dlhy rozbity asfalt az do dediny. ale ked sa po prichode na zvaznicu das do lava do kopca prides na knazinove luky - pohodlna zvaznica (ak sa uz utlacil makadam), nie moc strme stupanie.
@Ito - zelena do Podluzian je fakt krasa - mal som tusim 58cm rajdy teraz na Ghoste tusim 72cm tak sa bojim ze sa tam nezmestim. na jar pojdem vyskusat :-D
20.02.2017 - 18:27:54
01
Gusto0 predtým ak pôjdeš tak napíš, možno by som sa pridal, nove single v okolí, ktoré nemám pojazdené ma zaujímajú :)
20.02.2017 - 19:24:49
01
lto napísal:
Ked nenosis, ako keby si nebajkoval :D .. zlta od asfaltky do Vestenic som siel (tlacil) hore a vyzeralo to pekne. Zbytok zltej nepoznam. Modra z Rokosa dole asi nebude nic moc (tiez som nesiel) kusok asi singel, ten zbytok , co konci na zvaznici vyzeral dost strmo, zbytok siroka zvaznica/asfalt. Zelena by zaujimala aj mna, tusim PaloTT tade siel. Zacinam mat na Rokos chut :D /a tentokrat dalej po cervenej :P/ .. ale skor by som ti doporucil sa prehupnut az do Trebichavy, zelena do Podluzian je jeden z TOP singlov na Slovensku. Len bacha na Knazi Stol :lol:


zelena z knazinovych luk je zaujimava,fajny singlik, vrch taky hore dole treba aj potlacit, a potom az tesne pred hradom je to velmi prudke a koreniste :-)
20.02.2017 - 20:12:27
01
bobris my sme skôr mysleli opačný smer a zelenú od Čihoca do H. Vesteníc a nie tú na hrad čo spomínaš ty :)
20.02.2017 - 22:14:49
00
Rokoš mám už dlhšie vyhliadnutý. Sledujem túto debatu ale stále neviem, či Rokoš je ozaj cyklovrchol :) (t.j. či tlačenie alebo nosenie bajku na vrchol je menej ako 1 km) .
20.02.2017 - 22:20:45
00
keyboard_arrow_up