Maly a Velky Ruzinok su v podstate rovnocenne, ked ides malym, treba sa drzat cesty, nie modrej turistickej znacky...obe trasy sa hore spoja a hned aj rozvetvuju-nalavo smer Vysoky Vrch, napravo Galova a Sivec...
15.04.2009 - 13:56:41
00
nesuhlasim, to, ze obcas idem na maraton neznamena, ze som pretekar...v kosickych vyjazdoch je 99% vyletov, obcas si niekto chce zachrtit, ale preto ho odtial nebudeme vyhadzovat...takze by bolo vhodnejsie to spojit do jednej temy a nie triestit...

nesúhlasím je plnoveľa negatívne slovo.mal si radšej napísať že súhlasíš proti mne :mrgreen: tak nech to tam presunú.toto vlákno už toho prežilo dosť.už bolo aj zamknuté potom presunuté z o hocičom do súkromných akcií a výjazdov..nejakú fúziu snáď prežije tiež.inak to trieštenie..hm..ružín sa potom dá písať aj do volovských vrchov a jazdia ho aj košičania aj prešovčania aj spišiaci..pol východu.tie regióny sa stále budú prekrývať.


Naposledy upravil coco dňa 15.04.2009 - 15:17:25, celkovo upravené 1 krát.

15.04.2009 - 14:48:56
00
No pozor, Ružín je náš, a my si ho nedáááme :mrgreen:
Prešovčania majú Slanské, Spišáci majú Raj, Popradčania Tatry a my čo ???
My máme železiarne a ... no predsa Ružín ( including Kysak, Londýn a spol )

P.S. neberte to vážne, trepem :mrgreen:
15.04.2009 - 15:14:20
00
noo myy ešte máme aj bonus. kopec na konci krásnej cez jazero opátske až nad ťahanovce do krematória heeh.ani by som nepovedal že toto dalo spolu s menšími zachádzkami spolu 50 km (z kvp na kvp) ale naozaj dalo.jo a v lese nad furčou je pár pekných singlov.také mierne zjazdíky.len som trochu nechápal ako niekto môže hrať na úzkom lesnom chodníku medzi stromami badminton..
:mrgreen: :mrgreen:
15.04.2009 - 15:33:35
00
No pozor, Ružín je náš, a my si ho nedáááme :mrgreen:
Prešovčania majú Slanské, Spišáci majú Raj, Popradčania Tatry a my čo ???
My máme železiarne a ... no predsa Ružín ( including Kysak, Londýn a spol )

P.S. neberte to vážne, trepem :mrgreen:

a zabudol si na krcmu v Kostolanoch :mrgreen:
15.04.2009 - 15:51:15
00
a taký nočný návrat z klatovianky po záverečnej potme bez svetla a po blate v daždi hlavne ten úsek medzi stromami to má tiež svoje čaro.také tiež nemajú hocikde heh
15.04.2009 - 16:13:54
00
hmm, ja jazdim vätsinou popod stromy. je to bezpecnejsie :mrgreen:
15.04.2009 - 16:40:24
00
nesúhlasím je plnoveľa negatívne slovo.mal si radšej napísať že súhlasíš proti mne :mrgreen: tak nech to tam presunú.toto vlákno už toho prežilo dosť.už bolo aj zamknuté potom presunuté z o hocičom do súkromných akcií a výjazdov..nejakú fúziu snáď prežije tiež.inak to trieštenie..hm..ružín sa potom dá písať aj do volovských vrchov a jazdia ho aj košičania aj prešovčania aj spišiaci..pol východu.tie regióny sa stále budú prekrývať.


a prave preto by sme to nemali este viac rozdelovat...to tu potom mozu vzniknut vyjazdy v okoli KE do 50km priemerkou do 15km/h, vyjazdy v okoli KE mimo asfalt, vyjazdy v okoli KE AM.EN, vyjazdy v okoli KE-priprava na maratony...a bude tu 100 tem len okolo KE a kazdy bude mat tu svoju

radsej sa dohodnime, co cez vikend :wink:
chcel by som skusit, ci je uz cervena zjazdna az na Kojsovku...tento rok je pre mna usek Lajoska-Kojsovka, zatial panensky...
16.04.2009 - 09:20:36
00
Ešte mohli by byť napr výjazdy povedzme s partnerkov / partnerom,
prípadne bez partnerky / partnera :mrgreen:
16.04.2009 - 10:52:43
00
ok veď som písal nech to presunú do výjazdov v okolí ke keď sa to dá..sršeň a ešte si zabudol na výjazdy keď sa berú aj plavky a slanina na opekanie :mrgreen: muffin v sobotu mám voľno ale ja nebol ani na lajoške tohto roku ale tú zvládnem.a tá kojša..vzhľadom k tomu že mám odo cca 300 km..no neviem..chceš ma zabiť či čo? :shock: :D
16.04.2009 - 11:50:49
00
aaale no.. ved Kojsovka je len kuusok od Lajosky :D
16.04.2009 - 11:56:26
00
no vidis, ja som mal tolko (300km) este pred tyzdnom... ked sa pojde komotnym tempom, da sa dat aj Kojsovka, ved tisicka je len o 100m vyssie a cca. 3km dalej, ako Lajoska, do sedla je zjazdik a zvysok az po zjazdovku je v pohode...zjazdovku mozme vytlacit alebo obist a sme skoro hore... :wink:
16.04.2009 - 12:16:56
00
šak to že len 'kúsok'..kúsok tam kúsok späť a hneď sú kúsky dva :mrgreen: tá kojša zjazdovka po črervenej veď to je tiež len kúsok :mrgreen: a ešte vás hore napadne cesta späť sa cez perlovku a ružín a ja sa vrátim domov v nedeľu naobed :shock: davhan aj ty sa chystáš?koľkí vlastne idete a o ktorej?muffin radšej mi definuj to komótne tempo.pôvabným krokom slona? :)
edit: idem makať večer tu kuknem.komótnym tempom by to vyhovovalo.keď bude počasie na to..
16.04.2009 - 12:32:19
00
u mna sa o slonovi velmi neda hovorit, bo som nejako nenarastol:P
ale to komotne tempo je o tom, aby mal kazdy ucastnik radost z jazdy :)
ja napriklad v poslednom case zistujem, ze ma to bavi ovela viac dolekopcom...nuz ale vyslapat si to musim
16.04.2009 - 12:49:36
00
dnešný výjazd.jasov.
Príloha:
auto.jpg
auto.jpg 267.27 KiB thumb_up0thumb_down

Príloha:
090416_005 jasov.jpg
090416_005 jasov.jpg 608.45 KiB thumb_up0thumb_down


snáď nevadí že výjazd bol autom ale šak výjazd jak výjazd nee? :mrgreen:
z jasova vidno kojšu a pekne na ňu pečie slnko tak by tá trasa po červenej mala byť zjazdná.ak sa nič neočakávane nestane.
a ešte niečo trochu mimo.kto z vás v pondelok vyoblieval auto?lebo ja hej :shock:
Príloha:
090416_002 jasov.jpg
090416_002 jasov.jpg 459.35 KiB thumb_up0thumb_down

:) :) :)
edit: jee takéé naozajskéé pretekáárskee :) :) :)
16.04.2009 - 22:55:15
00
keyboard_arrow_up