dobre :)
07.05.2008 - 17:40:46
00
ozaj .. moje dojmy z bb po rokoch ;-] bol som na urpine .. fajn ;-] len som zabudol ake je to strme na konci ... ale sli ste niekto po modre z urpina na vlkanovu v poslednej dobe? tolko konarov a bordelu neni na zemi ani v hustom lese ako bolo tam ... to iste z prsian smerom na skalku ...


na urpine (na hvezdarni) som bol minulu nedelu, hore som siel od kalvare a dole potom smerom na ilias, s tymi konarmi mas pravdu, kazdu chilu mi nejaky udrel do ramu 8)

zajtra na bajk pojdem asi aj ja, len neviem kedy a ani kde
07.05.2008 - 22:14:25
00
Zjtra idem kuk doobeda žiletkarov do mesta, AK niekdo pojde tka nech sem napise mozeme sa tma zrazit. Poobede by som aj siel na vyjazd ale draha krci ze by rada aby som siel snou do Tresca tak neviem. Kam by mal smerovat ten vyjazd?
07.05.2008 - 23:01:32
00
noo sa nam to tu celkom pekne rozrasta :) keby sem chodili viaceri aspon 1-2x za tyzden tak sa mozme dohovorit na niakom "spoznavacom" vyjazde :P
07.05.2008 - 23:26:49
00
Gary uz by bolo veru na čase navrhnúť termín zoznamovacej cyklotury. Dám do eteru alternatívy trasy, vy zvolíte tú čo sa Vám najviac pozdáva a potom budeme hlasovať o termíne.
08.05.2008 - 08:43:06
00
navrh trasy c.1

Banská Bystrica, Hámor | Pod vysielačom | Ravasky | Riečanské sedlo | Pod Holým vŕškom | Harmanec | Dolný Harmanec | Boboty | Panská koliba | hotel Kráľová studňa | Košiarisko | sedlo Malý Šturec | sedlo Turecká cesta | Svrčinník | Sedlo Flochovej | Pod Tablou | Kordícke sedlo | Kordíky | Pod Holým vŕškom | Riečanské sedlo | Ravasky | Pod vysielačom | Banská Bystrica, Hámor

Prílohy:

Komentár súboru: 1
1.jpg
1.jpg 37.09 KiB thumb_up0thumb_down

08.05.2008 - 09:00:54
00
Návrh c.2

Banská Bystrica mesto | Banská Bystrica, hl. st. | odbočka na Kynceľovú | Selce | Priechod | Baláže | Nár. kutúrna pamiatka Kalište | Pri javore | Krčahy - Kováčka | Pod Jelenskou skalou | Žiare | sedlo Horný Šturec | Šachtička | Panský diel | Hrádok | Banská Bystrica, Sásová | Banská Bystrica, Kostiviarska | Banská Bystrica, Hámor | Banská Bystrica, Strieborné nám. | križovatka Hušták | Banská Bystrica mesto

Prílohy:

Komentár súboru: 2
2.jpg
2.jpg 42.23 KiB thumb_up0thumb_down

08.05.2008 - 09:19:24
00
navrh 3 do tretice posledny


Banská Bystrica mesto | križovatka Hušták | križovatka Sládkovičova - Poľná | Banská Bystrica, Mládežnícka | Želiarec | PONY - Farma | Irisa | Mútne | U Ruskov | Chata nad Králikami | Bystrické sedlo | Skalka | sedlo Tunel | Vyhnatová | Kordícke sedlo | Kordíky | Pod Holým vŕškom | Riečanské sedlo | Ravasky | Pod vysielačom | Banská Bystrica, Hámor | Banská Bystrica, Strieborné nám. | križovatka Hušták | Banská Bystrica mesto

Prílohy:

Komentár súboru: 3
3.jpg
3.jpg 39.52 KiB thumb_up0thumb_down

08.05.2008 - 09:28:26
00
caute.tak tie dojmy z dnesneho prveho vyjazdu su dost zmiesane. trasa viedla cez laskomersku dolinu hore az na ravasky a s tadial na vysielac a dom.celkovo som je to nejakych 30km ale na asi 1km je ta cesta v hroznom nebicyklovatelnom terene so stupanim asi 20 stupnov,ale kto rad tlaci bicykel odporucam uzije si to tam... :)

co sa tyka navrhov ja sa priklanam sa k navrhu cislo 2. objemovo je to v poho a ide to po rozumnych cestach pri ostatnych navrhoch sa obavam tych miest s oznacenim znaceny chodnik...

cest.
08.05.2008 - 17:21:33
00
Gary uz by bolo veru na čase navrhnúť termín zoznamovacej cyklotury. Dám do eteru alternatívy trasy, vy zvolíte tú čo sa Vám najviac pozdáva a potom budeme hlasovať o termíne.

a co som tu ja niaky veduci? :-P
08.05.2008 - 23:16:59
00
Gary ano si veduci vedies poctom prispevkov :D

a vynadrit sa slbodne tiez hadam vies. :D

Tk moj navrh trasa č.2 termín 7.6.2008 kto suhlasi?
09.05.2008 - 14:43:20
00
ja by som sa dal ukecat
09.05.2008 - 15:00:10
00
ja by som išiel tiež tá prvá je v pohode ale nebol by som proti keby sa tá druhá pretiahla na Donovaly a na Kozí Chrbát a naspať bud na šachtičku alebo cez Hiadeľ :)
09.05.2008 - 15:18:04
00
Mialnbb555 zaprisahal som s aze uz cervenou od Kozieho chrbata smetom na Donovaly nikdy viac, je tma vela vaznych dovodov... Zle znacena trasa cervenej od Kečky, skalisty nezjazdny teren od Kecky, les plny blata a vody ktory nevysychá. a Ver mi zjazd do Hiadla alebo Moštenice by si vobec neuzil , z Haidelskeho sedla smerom na dol do Hiadla je to sami padnuty strom. To iste je zo zjazsom zo sedla Hadlanka do Moštenice kde to ešte násobí úzky chodník a ani fullom nejazdné skaly.
09.05.2008 - 15:26:50
00
hmm no ja som išiel jedine z hiadeľa na hiadeľske sedlo koncom augusta a to bola ešte celkom v pohode cesta.. neviem ako teraz.... ale ja som to len kvoli tomu navrhol že na mape je cesta zaznačená ako C (donovaly hiadeľske sedlo ) hmm tak jasne že to pada, ked si to lesníci nevedia dať do poriadku :x tak potom ta prvá varianta by bola fajn.. len by ma zaujímalo aka je cesta z kraľovej studni na šturec a zo šturca na tablu :)
09.05.2008 - 15:41:33
00
keyboard_arrow_up