aha, tak to som ani nevedel - ja som vedel o 2 v Krasňanoch/Varine a jednu dali pri Gbeľanoch
... ako toto nie je riešenie, to ak sa bude ťahať po sudoch x rokov tak x rokov nam to tu bude strpčovať život asi ... ale popravde na SVK ma už nič neprekvapuje
09.04.2023 - 20:00:47
00
po odbočku na Lutiše som ich dnes napočítal 8 a až tak dobre sa naozaj neobchádzajú navyše je to poriadne otravné vkuse tam brzdiť
09.04.2023 - 20:06:20
00
Bavil som sa s rakuskymi backpackermi. Samozrejme, velmi sa divili nielen betonom, ale hlavne tym mostom a ostrým zakrutam. Nuz, takto si tu zijeme.
11.04.2023 - 07:12:00
01
panko napísal:
Aktuálne na anakonde. Porobili sme co sa dalo no PR-ka tento rok nečakajte 😝


Hlavne, že vás nikto nechytil!
11.04.2023 - 07:27:56
02
Je to smutne, ťažiť by tam už nemali, len zbierať padnuté a brať akože choré, a tamto tak bude asi dlho. Ak ideš odstrániť z chodníka , nepoviem že si berieš domov na kúrenie už by ťa pokutovať chceli škoda slov.
11.04.2023 - 07:52:04
00
hugo napísal:
Cyklotrasa Žilina-Terchová.

Vie si toto niekto predstavit niekde v Rakusku, alebo Svajciarsku?
To robi ten isty, ktory mal tu rampu cez cestu?
11.04.2023 - 08:12:23
00
hurmikak napísal:
Hlavne, že vás nikto nechytil!

myslis,ze by boli problemy keby ich tam niekto videl? sak drevo nebrali domov a hrube kusy nerezali...

a divam sa,ze na Trailforkse uz nieje ani Jedlovina,nechapem preco to odtial mizne,sak to stejne niesu traily pre beznych cyklistov cize moc ludi to tam jazdit nebude, Ci v com je problem?
11.04.2023 - 08:14:14
05
Samalama napísal:
myslis,ze by boli problemy keby ich tam niekto videl? sak drevo nebrali domov a hrube kusy nerezali...

a divam sa,ze na Trailforkse uz nieje ani Jedlovina,nechapem preco to odtial mizne,sak to stejne niesu traily pre beznych cyklistov cize moc ludi to tam jazdit nebude, Ci v com je problem?


Problem je v tom, ze dostat sa na TF a pozriet sa, kde su ake traily dokaze aj polovnik aj zeleny muzik, proste kdejaky triedny nepriatel.

Zoberte si priklad z Liberca> na TF nenajdes prakticky ziadny z trailov co tam maju. A pritom je tam superhusta siet trailov (bez znacenia), ktoru by som smelo zaradil medzi top v CSSR - je to neskutocne jazdenie, ake nema podla mna obdobu nikde v SR. Ale na nete ani nikde nic nenajdes. Ma to svoj dovod.
11.04.2023 - 11:44:49
08
Sesulak napísal:
Vie si toto niekto predstavit niekde v Rakusku, alebo Svajciarsku?
To robi ten isty, ktory mal tu rampu cez cestu?


Netuším kto to tam dal, musel mať ale silnú motiváciu, na takéto betónové zábrany je potrebná ťažšia technika. Je to konkrétne pred a za vstupom do takej tej tmavo natretej búdy, na rovinke Varín - Krasňany. Je tam bufet alebo čo, neviem, nikdy som tam nebol. Celá tá cyklotrasa je akási začarovaná. Keby tie prekážky boli oficiálne tak by niekde pred nimi boli nejaké upozornenia (asi som optimista).

Veci súvisiace so športom a pohybom obyvateľov by mali byť pre kompetentných prioritou, hýbať sa je zdravé a to sa skôr či neskôr prejaví na zdraví populácie a menšom tlaku na
zdravotníctvo. To by ale niekto musel uvažovať na dlhšie obdobie ako je jedno volebné.
11.04.2023 - 11:49:29
00
Betóny tam dal zhotoviteľ a už si ich aj podpísal. Nedávno mu ich totiž nejaký dobrodinec odtiahol z cyklotrasy na okraj.
11.04.2023 - 12:06:48
00
skoda,ze trailforks nema nejaku moznost schovat trail,ze by ho videli len uzivatelia s PRO verziou napr. alebo ti co tam maju urcity pocet bodov nazbieranych,nech to tam nevidia polovnici,lesaci a podobna haved
11.04.2023 - 12:50:54
04
Treba ísť späť v čase. Tj osobné stretnutia a kontakty. A sharovanie gpx cez WhatsApp a pod. 🥶
11.04.2023 - 13:28:16
01
ved sem obcas jxw prispieva, on bol/je TF spravca na SK urcite vie dovody ....
11.04.2023 - 15:49:42
00
bobris napísal:
ved sem obcas jxw prispieva, on bol/je TF spravca na SK urcite vie dovody ....


Bavil som sa s nim o tom a je to tak, ako pisem hore. plus este motorkari :) Uz ozili a cez vikendy hucia lesy nad Visnovym vo velkom.
11.04.2023 - 16:41:44
01
Matúš, motorky mi ani nespomínaj, idioti, na Straníku jeden cez víkend. Minule na Polome som sa zľakol, lebo šiel na voľnobežku z hora dolu a neskoro som ho zbadal, nepočul som u mňa nič výnimočné, však vieš :) a nedávno Braňo písal že nejaký dilino sa driapal modrou hore nepochopím...hlavne že cyklista je problém....
11.04.2023 - 16:48:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up