...veru, odkedy pije na verejnosti ( viď foto ) ;) a fajčí počas šlapania na 4 chotáre ide to s ním dolu kopcom :rock:
12.02.2010 - 06:34:42
00
...nejaký kratší výjazd dnes okolo 11:00 - 12:00 hod.? Trasu dohodneme potom ...
13.02.2010 - 09:08:18
00
ma tu niekto cyclomaster 4.4AH?, nechcem to davat inde lebo tam vecinou vypapuluju, kupil som si k nemu kadenciu aj hrudny pas, a nefunguje mi aj baterky sm dal nove, moze to byt tym ze ten pas aj kadencia jak som si neskvor vsimol su pre verzie 8?
13.02.2010 - 10:14:59
00
Takže my vyrážame s Edom o 11:00 ..smer Kanianka - Poruba - Chvojnica ...ak to bude prejazdné ... tempo light, takže kľudne nás môžete dobehnúť.
13.02.2010 - 10:42:14
00
prejazdne to bolo v stvrtok na 100%..takze dneska nebol urcite problem ;)
13.02.2010 - 11:56:51
00
...no .. až také ružové to nebolo. Išli sme z Dubnice cez pole do Kanianky ku priehrade ... Je tam len od peších a bežkárov vyjazdený asi 25 cm chodníček, miestami dosť mäkký, spočiatku to bolo OK, no čím ďalej tým som sa viac a viac zabáral do snehu ...cez dedinu OK, potom sme šli popri cintoríne v Kanianke smerom na Porubu, ale to bola chyba ...veľmi zle prejazdné. V Porube sa dá pekne prejsť až ku vleku ale ďalej to už nebolo dobré ...je tam síce koľaj po autách, ale nedá sa po nej ísť, tak sme sa vrátili a išli sme z Poruby okolo kravína do Kanianky ... tam je to pekne prejazdné. Z Kanianky po hlavnej do Lazian a odtiaľ na Kúty. Tam je cesta OK. Horšie je, že na asfaltkách sa topí sneh a sú nutné blatníky, ktoré ja nemám takže som mal mokrú riť a dosť to chladí ... snáď nebudem mať následky... :(
13.02.2010 - 13:55:23
00
neviem este presne ale zajtra by som siel okolo 11 alebo 12 na bajk, chcel by som ist na staru rematrsku cez sever(minuly vikend to bolo prejazdne az po Rematu) alebo vyskusat 4chotare
13.02.2010 - 23:08:03
00
takze dnes sa ku mne pridal Martinux v Nedozeroch a sli sme opacit 4Chotare zaciatok bez problemov pekne vyjazdena cesta az po tu siroku strkovu zakrutu a dalej sa uz na bajku nedalo. Dalej pokracovala iba uzka stopa od bezkarov tak sme sa museli vrati nas5. Ked sme zbehli dole tak sme pokracovali smerom na Rematu, tam je to uz cele prejazdne a bez problemov a tlacenia(ja som minule musel potlacit dva 20m kusky). Z rematy sme sli normalne po ceste az do Malej Cavse a odial sme sa vratili na staru Rematsku a nas5 do Nedozier. Pekna nedela za nami :)
14.02.2010 - 17:59:18
00
Veru až na ten odmäk bolo fajne. Len poopravím aby si niekto nenamýšľal, na Remate sme neboli. Prišli sme len po ten "tunel" pod železnicou, čo je odbočka na Rematu.
BTW Edo, koľko si mal nakoniec km?
14.02.2010 - 18:07:07
00
s tou Rematou mas pravdu moj chyba, cca 63km som dosiel domov a mal som toh dost, budem musiet viac trenovat aby som viac vladal
14.02.2010 - 18:54:23
00
Ale aj tak, 63 v takýchto podmienkach slušný výkon :muscle:
Nemáš sa za čo hanbiť.
14.02.2010 - 19:25:35
00
Myslim, ze velmi pekny vykon! :muscle:
15.02.2010 - 09:15:45
00
Včera bolo krásne, vybehli ste niekam?
22.02.2010 - 15:14:27
00
Tak my s Edom sme skúsili starú cestu na Rematu. Od Kaních pyskov až na Čausu to bolo OK, potom ako keby uťalo ... hlboký mokrý sneh, vyjazdená len jedna koľaj od auta, koleso sa do toho zabáralo tak sme to otočili a išli sme smerom na 4 chotáre. Tam to bolo vyjazdené až po horáreň, potom asi 3 cm čistého snehu. Žiadna stopa po aute, bežkách alebo človeku .. len stopy pravdepodobne po líškach, alebo túlavých psoch???? Neviem, na líšku sa mi zdali veľké, na vlka (bŕŕŕŕ) .. asi malé, ale bolo ich tam neúrekom. Vyšli sme len na skládku dreva a potom sme to pustili smerom na Pravenec ... neviem kde sme sa to zamotali no zišli sme zas kúsok nad Kaními pyskami. Celkom pohoda... sneh vystriedala voda a blato ... ale inak sa to dalo prejsť. Myslím však že ešte stále je lepšie nahodiť nejaké hladké plášte a povoziť sa po menej frekventovaných cestách.
23.02.2010 - 06:29:06
00
nooo tak dnes bolo pekne tak som to vyuzil. Vybehol som teda do Gapla a cez sedlo Gapel do Tuzimu a nas5 do Bojnic. Z Bojnic som siel na Vendela klasicky(pred sportcentrom doprava), pokracoval som na Sutovske sedlo a odtial dolava na Dlzin. Tuto trasu(zo Sutka na Dlzin) zatial neodporucam kedze tam je este par zvyskou snehu(to nevadi) ale problem je v tom ze tam je popadanych pomerne dost vela stromov. Ked uz som sa dosal konecne do Dlzina tak som do Gapla pokracoval normalne po asfaltke. Z Gapla som isiel klasicky na sedlo Cicerman a odtial do Tuziny. Zo sedla Cicerman do Tuziny to bol este pokyte vrstvou utlaceneho a zamrznuteho snehu(nic moc ale dalo sa to prejst). Z Tuziny uz len po asfaltke do Nitrianskeho Pravna, Nedozery, Kanianka a nakoniec Bojnice. Prijemnych cca 71km. Jedine co bolo naozaj neprioemne bol velmi silny protivietor cdelu cestu z Nitrianskeho pravna az do Needozier
28.02.2010 - 17:11:45
00
keyboard_arrow_up