rychla otazka: nejde niekto na okruh Prievidza, Lazany, Poruba, Kanianka, Bojnice a dalej sa uvidi? je to cesta, do lesa sa mi nechce, je tam blato. odchadzam dnes (nedela), ca o 15:50 budem na kutoch pri zahradnictve.
ak niekto idete, prezvonte na 0908 880 858, pockam, ak sa nikto neozve, idem dalej.
05.10.2008 - 15:07:32
00
Sakra zase nieco co som precital neskoro :( ...no nic nabuduce musim lepsie kontrolovat :wink:
05.10.2008 - 16:19:43
00
o vela si neprisiel, dosiel som to iba po Bojnice, lebo som sa zamotal v takom lesiku pred lazanmi. trocha som si posedel v parku a zacalo sa stmievat, tak som isiel domov.
05.10.2008 - 18:55:58
00
12. októbra 2008, o 10.00 hod. pred predajňou Velosvet, sídlisko Mládež
Trasy:
a) Prievidza - Nitrianske Pravno - Tužina - Gápeľ - Nitrianske Rudno - Bojnice - Prievidza(cestný, trek)
b) Prievidza - Kúty - Lazany - Malinová - naprieč Magurou(podľa dohody
b1) Chvojnica, sedlo Obšiar, Čavoj, Liešťany, Dlžín, Šútovské sedlo,
b2) lyž. vlek, chata Roveň, Magura, Plešina, Kanianka)
- Bojnice - PD(horák)
Dĺžka trasy: 60 km

Alebo sa rozhodneme inak.
05.10.2008 - 20:02:58
00
Sakra zase nieco co som precital neskoro :( ...no nic nabuduce musim lepsie kontrolovat :wink:


Neboj, vajčo! Nabudúce keď bude pekne, tak ideme!! Aj cez týždeň... kašlať školu, pome na biky!!! 8)
05.10.2008 - 20:47:27
00
Neboj, vajčo! Nabudúce keď bude pekne, tak ideme!! Aj cez týždeň... kašlať školu, pome na biky!!! 8)

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
06.10.2008 - 15:31:52
00
Miku nemaj boja, všetko sa dá poriešiť Magurou v nejakú peknú nedeľu 8)
06.10.2008 - 16:32:28
00
Len to by mikeee musel aj povedat kamosom ze je doma aby sme ho dakam zobrali.
And neboj Miso ja tiez nemam nejak cas na bike skrz autoskolu a mrte vela ucenia :cry:
06.10.2008 - 19:45:44
00
Len to by mikeee musel aj povedat kamosom ze je doma aby sme ho dakam zobrali.
And neboj Miso ja tiez nemam nejak cas na bike skrz autoskolu a mrte vela ucenia :cry:


Výýýhovorky!! :P V nedeľu sa ide nejaký výjazd!! Tak ak by si nešiel náhodou do roboty, tak pekne poď!! A ty, Mike, si cez víkend doma?? Šiel by si s nami? :)
07.10.2008 - 19:49:53
00
pocuj martinux. vidim ze ty si najblizsie trase budis-4chotare-nedozery brezany-raztocno...
aka je to trasa, v pohode?

a este taka otazocka na vsetkych ako je zjazdna trasa nedozery brezany-(za malou causou je take nieco ako pred dolinou-na mape je naznacena horaren)-causianske lazy-podhoren-dubove.

a mohol by som este poprosit miestnych, ze kde sa nachadzaju dobre trasy medzi nitrianskym pravnom a sklenym.

thx
07.10.2008 - 20:52:46
00
pocuj martinux. vidim ze ty si najblizsie trase budis-4chotare-nedozery brezany-raztocno...
aka je to trasa, v pohode?

a este taka otazocka na vsetkych ako je zjazdna trasa nedozery brezany-(za malou causou je take nieco ako pred dolinou-na mape je naznacena horaren)-causianske lazy-podhoren-dubove.

a mohol by som este poprosit miestnych, ze kde sa nachadzaju dobre trasy medzi nitrianskym pravnom a sklenym.

thx



Odpoved na prve dve otazky si myslim ze vsetko absolut pohoda, no a na tu poslednu by som ta asi odvelil na mtbtrasy kde je pofotena si myslim kvalitne cast od Fackovskeho sedla cez Vricke po Vysehradske sedlo az na Sklenianske luky, ale keby chces vediet blizsie info kludne sa pytaj.
08.10.2008 - 10:19:27
00
No ja na svojom srote uz asi nikam nepojdem , posledna magura zanechala na mojej "masine" :mrgreen: mensie nasledky :mrgreen: :mrgreen:
08.10.2008 - 12:33:13
00
pocuj martinux. vidim ze ty si najblizsie trase budis-4chotare-nedozery brezany-raztocno...
aka je to trasa, v pohode?

a este taka otazocka na vsetkych ako je zjazdna trasa nedozery brezany-(za malou causou je take nieco ako pred dolinou-na mape je naznacena horaren)-causianske lazy-podhoren-dubove.


ad1: Tá trasa je v poho až po úsek nad Malou Čausou, potom je to už len stará rozbitá asfaltka (spomienka na minuloročné automobilové preteky, pred tým to bolo ešte ako tak), nič pre mňa. Vlastne tá trasa končí "až" pri odbočke na Rematu.

ad2: Sú 2 varianty tej trasy, buď pôjdeš po trase maratónu (pri spomínanej horárni sa vlastne napojíš na tú lesnú cestu, kt. ide do Dubového),
alebo hneď za križovatkou nad M. Čausou cca 200 m neodbočíš doľava (trasa maratónu), ale pôjdeš ďalej po asfaltke až sa dostaneš na koniec doliny, tam zabočíš vpravo a dalej už presne neviem, ale zdá sa mi že po pár km je tam jedna zákruta, v ktorej strede je odbočka naľavo (je tam veľa piesku), potom sa dostaneš až na Havranovo (veľká lúka, je tam aj chata) a tam už vlastne z hríbika budeš vedieť kade ďalej, tuším doľava. Potom sa vlastne napojíš na tú trasu pri horárni, čiže táto trasa je o čosi dlhšia a aj náročnejšia.
Túto trasu som išiel asi tak pred rokom, preto už presne neviem kde sa malo odbočiť, radšej si ešte pozri mapu.
btw, na Havranove bol na hríbiku smerovník na Chrenovské lazy a zdá sa mi, že tam bolo aj Sklenné.

ad3: Ser na tieto chrťácke a nezáživné trasy a poď so mnou radšej niekedy na Maguru :P
08.10.2008 - 13:00:19
00
no skusim cosi v tychto miestach pobikovat. potrebujem navstivit nejake new zakutia. uvidim, ze ci mi to tento rok vida, ale uz asi ee...

dnes ked sme sli cez nedozery-brezany smer robota, tak som iba slintal, lebo dnes bolo brutal nadherne.
08.10.2008 - 21:47:41
00
To mike:
Ze mensie nasledky :lol: Ale kym si prec tvoji dobry kamosi ti to uz davno opravili a vylepsili :wink:
09.10.2008 - 07:00:29
00
keyboard_arrow_up