Vcera som dve hodiny cistil bike a dalsiu hodinu kupelnu :lol: :twisted:
08.07.2008 - 09:59:49
00
:? :? :? :( nezavidim, moj sergej stoji v garazi a caka kym ukoncim rekonvalescenciu, co bude dnes. Tak uvidim ako je spinavy ale tusim moc nie tak to asi ani umyvat nebudem. No ale dalsi vikend sa blizi takze...

Kralovna Spekacikov sa vyjadrila ze ona buducu nedelu len na Zelenu vodu sunky slnit a pocul som ze aj niektori giboni sa chcu pridat ze MYSO... a co my ostatni ? Navrhoval by som Inovec-hreben-Izba-modra znacka do Kalnice-DH trat-Zelena Voda. Alebo narocnejsiu modifikaciu Inovec-Hreben-AM.EN zjazd z hrebena-Kulhan-smer Baske s obchvatom vrcholu-modra znacka do Kalnice-DH trat-Zelena Voda. V pripade dlhsej varianty by som navrhoval vyrazit z TN o deviatej a a na chate na inovci robit max 30min zastavku a na Kulhani max 60min aby sme to v pohode stihli a este sa mohli troska regenerovat aj na Zelenej vode :-))
08.07.2008 - 10:10:48
00
Túto nedelu idem na 100%, síce som po nočnej ale tak aj Lopeník bol po nočnej a bolo good :)

Mimochodom len ja som kráľ gibonov :)
08.07.2008 - 14:00:23
00
Túto nedelu idem na 100%, síce som po nočnej ale tak aj Lopeník bol po nočnej a bolo good :)

Mimochodom len ja som kráľ gibonov :)


neviem na co teraz narazas ja som tusim nepisal ze je niekto iny kral gibonov :)

inac klikajte sem je to GPS zaznam trasy z Lucok az do Dolnej Poruby.
http://gps.awardspace.info/mtb/fmapgen. ... =baske.plt
Vsimnite si ze sa nejde cez Petovku, inac hore si treba prepnut mapu z intra na zakladnu alebo vojensku alebo proste aku chcete a mierku odporucam dat na 1: 25.000 a este vlavo v casti Trasa si dat hrubku aspon na 2. Je vidno ze kusok za Petrovou Lehotou sme trochu zavahali a potom pod Baske na lukach sme hladali kadial ze to ta trasa maratonu vedie na to Baske, preto je tam taky ten maly okruh.
08.07.2008 - 14:15:45
00
Prečo ste na tích lúkach pod Baske urobili ten okruh? Skúšali ste nové cesty na Baske ? :)

Ja som v nedelu zaspal, na Lúčkach som bol až 10:45. Zobral som to od Lúčok po modrej až po Petrovanské lúky a tam som zišiel k ceste Teplice - Bánovce, odtiaľ po rovnakej trase ako vy pod Baske, ale tam sa mi nechcelo ísť tak som ešte pojazdil kopce medzi Omšením a Teplicami (napr. Machnáč) a mal som dosť (po chorobe):
http://www.mtb-bike.sk/upload/machnac.plt
08.07.2008 - 16:11:59
00
dufam ze sa my podarí dat do nedele bike a pojdem konecne s Vami
08.07.2008 - 17:22:04
00
Prečo ste na tích lúkach pod Baske urobili ten okruh? Skúšali ste nové cesty na Baske ? :)

Ja som v nedelu zaspal, na Lúčkach som bol až 10:45. Zobral som to od Lúčok po modrej až po Petrovanské lúky a tam som zišiel k ceste Teplice - Bánovce, odtiaľ po rovnakej trase ako vy pod Baske, ale tam sa mi nechcelo ísť tak som ešte pojazdil kopce medzi Omšením a Teplicami (napr. Machnáč) a mal som dosť (po chorobe):
http://www.mtb-bike.sk/upload/machnac.plt


si robis so mna prdel :-) ze az 10:45, my sme na Luckach boli o 12:00 !!! ved dobre ja viem ze brutal neskoro ale co narobis... :( a k tym Lukam, ja som, si nezobral mapu dubnicaku a nevedel som presne kde ten dubnicak na tych lukach toci na Baske. V mape je jedna cesta hned za kaplnkou a jedna na konci prvych luk, ale obe su tak na AM.EN az FR ale v opacnom smere :lol: tak som potom uznal za vhodne ist na Velke Luky a tam na ich spodku sa pripojit na nejaku spevnenu cestu a ist hore ale nebolo treba lebo sme stretli pri studni dakeho maniaka na Treku s holcinou GF ktori isli tiez hore takze uz to bolo na pohodu. Samotny vyslap na Baske mi nepripadal nijak extra zvlast tazky ani dlhy, myslim ze ta trasa co sme sli minulu nedelu na Inovec a potom dole a este znova hore na Pansku bola tazsia. Akurat tu sme pohoreli na stravovani resp prisune energie, ale uz to ladime tazke nabuduce dojdeme zarucene az na tu Homolku :-)
08.07.2008 - 17:39:20
00
ropa: dnes som sa dozvedel info o baske a o luke pod baske ( pri studni- vrtula).
chalani davajte pozor na baske byva teda zije medved ( ma 3 roky a uz celkom dost velku labu nechcel by som dostat), bol tam vyfoteny jednym bikerom a ten prasil odtial co mu sily stacili. zisiel dole do dediny kde sa pytal domacich a aj nejeho lesaka a bolo mu potvrdene ze zije na baske a prespava v hore na tej luke pod baskym. polovniku sa ho snazili uz 3- krat dostat ( vyhnat ) strelbou prec ale pokazde sa vratil, asi sa mu tam paci.
p.s.:
len tolko pre info ze ked na vas macko zamava tak nemate halucinacie
08.07.2008 - 18:34:12
00
ropa: aháá, písal si, že štartujete 8-9:00 z Turnej tak som myslel, že o 10:00 ste na Lúčkach. Rátal som, že budete mať nejaké oneskorenie, ale že až také nie :lol:

yoggi to o tom medveďovi je pravda, na chate je (teda aspon 01.07.2007 ked som to fotil bolo) vylepené toto upozornenie:

Prílohy:

Komentár súboru: Pomalých bikerov zožerie medveď!!!
baske-medved.jpg
baske-medved.jpg 138.11 KiB thumb_up0thumb_down

08.07.2008 - 18:59:45
00
ropa: dnes som sa dozvedel info o baske a o luke pod baske ( pri studni- vrtula).
chalani davajte pozor na baske byva teda zije medved ( ma 3 roky a uz celkom dost velku labu nechcel by som dostat), bol tam vyfoteny jednym bikerom a ten prasil odtial co mu sily stacili. zisiel dole do dediny kde sa pytal domacich a aj nejeho lesaka a bolo mu potvrdene ze zije na baske a prespava v hore na tej luke pod baskym. polovniku sa ho snazili uz 3- krat dostat ( vyhnat ) strelbou prec ale pokazde sa vratil, asi sa mu tam paci.
p.s.:
len tolko pre info ze ked na vas macko zamava tak nemate halucinacie


......tak to ti ďakujem za informáciu, prave koncom júla tadiaľ chystám trasu http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... start=1095 ....no bude to zaujímavé :D
08.07.2008 - 20:36:36
00
Kralovna Spekacikov sa vyjadrila ze ona buducu nedelu len na Zelenu vodu sunky slnit a pocul som ze aj niektori giboni sa chcu pridat ze MYSO...


ty wajcak, wed ked wymyslas trasy ako keby si isiel Tour de France, ze YOGGI :) a mozno ani nepojdeme nikde, mame ist prec, tak uwidim
08.07.2008 - 21:58:53
00
no konečne som sa dostal ku kompu a prispejem aj ja "zopár" fotkami z výjazdu, na fotke je čas 10:45 a bajkerstvo sa začína pomali zbiehať v hojnom množstve

Prílohy:

prípravy na štart.JPG
prípravy na štart.JPG 640.61 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 00:51:14
00
máme nový rekord, bolo nás na štarte 15, zatiaľ najväčšia účasť nášho organizovaného výjazdu z fóra, ďakujem všetkým zúčastneným za účasť!

Prílohy:

15 statočných.JPG
15 statočných.JPG 749.78 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 00:55:11
00
toto je čaro spoločných výjazdov, môžeš spoznať kamoša z fóra, ktorého si v živote nevidel a pokecať si s nim o hocičom

Prílohy:

ve dvojici se táhne líp.JPG
ve dvojici se táhne líp.JPG 714.88 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 00:59:22
00
z asi tridsiatich záberov dole v zjazdoch vyšiel jediný takto perfektne, myslím, že by sa za neho nemusel hambiť ani profesionálny fotograf(ale za tých zbylých 29 áno :-)

Prílohy:

jedna vcelku vydarená fotečka v zjazde do omšenia.JPG
jedna vcelku vydarená fotečka v zjazde do omšenia.JPG 324.13 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 01:02:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up