no a nakoniec bojová porada u Kozla v Trenčíne, tak sme sa stretli s Ropákom a so Zuzkou, čo oni išli tú ich kamikadze trasu ku koncu už na núdzový režim a Rasťo začal plánovať trasu na budúci vikend, na tvárach niektorých spolubojovníkov ale už je vidieť, že nie všetci s ním zdielajú jeho nadšenie :lol:

no budúci vikend ja to vidím na takú výletnú trasu na kótu na inovec, potom na výhliadku na Palúch, potom po červenej na Jakubovú, na ostrý vrch a potom zjad po modrej do Kálnice, už sa teším ako si vyskúšam tú novú DH trať vedla zjazdovky, počul som že na HTčku je to docela masaker. Odtial potom na zelenú vodu poriadne sa vykúpať, jedno pivko a smer Trenčianske Stankovce krčma pod orechom, tam už sa dokončíme :-) a pôjdeme domou. Prevýšenie má tra trasa docela dosť, ďlžka trasy by mala byť niečo cez 80km. Stretko o desiatej na zastavke v Turnej. Ak by bolo chladné počasie a nedalo by sa kúpať, môžeme vymyslieť alternatívu k tejto trase a isť povedzme na pečené ryby na Kulháň.

Prílohy:

rópák u Kozla plánuje trasu na budúcu nedeľu.JPG
rópák u Kozla plánuje trasu na budúcu nedeľu.JPG 530.61 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 02:26:16
00
no a nakoniec bojová porada u Kozla v Trenčíne, tak sme sa stretli s Ropákom a so Zuzkou, čo oni išli tú ich kamikadze trasu ku koncu už na núdzový režim a Rasťo začal plánovať trasu na budúci vikend, na tvárach niektorých spolubojovníkov ale už je vidieť, že nie všetci s ním zdielajú jeho nadšenie :lol:

no budúci vikend ja to vidím na takú výletnú trasu na kótu na inovec, potom na výhliadku na Palúch, potom po červenej na Jakubovú, na ostrý vrch a potom zjad po modrej do Kálnice, už sa teším ako si vyskúšam tú novú DH trať vedla zjazdovky, počul som že na HTčku je to docela masaker. Odtial potom na zelenú vodu poriadne sa vykúpať, jedno pivko a smer Trenčianske Stankovce krčma pod orechom, tam už sa dokončíme :-) a pôjdeme domou. Prevýšenie má tra trasa docela dosť, ďlžka trasy by mala byť niečo cez 80km. Stretko o desiatej na zastavke v Turnej. Ak by bolo chladné počasie a nedalo by sa kúpať, môžeme vymyslieť alternatívu k tejto trase a isť povedzme na pečené ryby na Kulháň.


no to vyzera ze Eno z toho spravil uz uplnu lamerinu. Co takto vsuvka s prejazdom Kulhana a Panskou javorinou... :lol: :lol: :lol:

Inac netreba zabudat ze ta dalsia nedela je vyjazd v Puchove... PU-Kohutka-PU. LittleFox mi uz pisal a avizuje poctivych 90km v terene a prevysenia neurekom. Takze kto sa hlasi ? link na trasu som tu uz daval tak si to najdite, vyhoda je ze kto je slabsi tomu staci prist na tu Kohutku, z nej uz nemusi ist dalej po horach ale moze len zbehnut do doliny a po asflatke dole dolinou spat do Puchova.
09.07.2008 - 09:05:48
00
... aj ked je pravda ze som na tomto vyjazde vyhulil pol krabice cigariet vazne by sa nenasla nejaka akcnejsia fotka ako len lezim a hulim ? :oops:
Myslim ze by som si to za moj vykon zasluzil.
Btw: vcera mi typek pekne posramotil ego - uz s nim nikam a nikdy bajkovat nepojdem :lol:
09.07.2008 - 14:32:39
00
[quote=""]... aj ked je pravda ze som na tomto vyjazde vyhulil pol krabice cigariet vazne by sa nenasla nejaka akcnejsia fotka ako len lezim a hulim ? :oops:
Myslim ze by som si to za moj vykon zasluzil.
Btw: vcera mi typek pekne posramotil ego - uz s nim nikam a nikdy bajkovat nepojdem :lol:[/quo

Pocuj Quasko :) , s tym hulenim je to tak ze v nasom veku sa uz nehuli, hulia len deti do 13rokov aj to som ich asi podcenil... co ty na to ? :lol: ved trendy su jasne... ty ako jeden z prvych z nas si presiel na celopruziak... len s hulenim ides proti prudu... :wink:
09.07.2008 - 14:40:18
00
posledný zjazd do Kolačína je fakt v dezolátnom stave, organizátori Dubnického maratónu by mali pouvažovať a tento nechutne rozbitý a miestami aj dosť nebezbečný úsek tejto trate vypustíť a nahradiť ho nejakou lepšou trasou, také singlíky dole kopcom by vôbec neboli na škodu, na celej trase je ich totižto až žalostne málo


My sme si s Marosom pochvalovali. Ten typek nema pud sebazachovi sak som sa otocil cez rameno /pri com som sa skoro zabil/ a on za mnou tak este aj dolekomcom som musel slapat ako blazen aby som potvrdil vyhodu celopera :lol: Vraj sme tadial isli 50+ a do kopca 40 8)
09.07.2008 - 14:45:22
00
ROpa ja som sa miestami nudil. Na kamennych vratach hned 2cigy pocas cakania - co vies 20minut robit ?! :cry:
09.07.2008 - 14:48:33
00
quasko: budu dokonca dve ale moc akcnosti by som si neslubuj moc akcnosti

Prílohy:

PICT0618.JPG
PICT0618.JPG 875.98 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:01:34
00
a este jedna quasko v zamysleni s pohladom dalekeho buducna ( vysky) :lol:

Prílohy:

PICT0613.JPG
PICT0613.JPG 847.53 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:03:14
00
13.7. 2008 ponuka dna:

1. asfaltom na zelenu vodu
2. zo Stankoviec okolo chaty Rovinka, po lukach nad Selcom a na konci luk doprava po tej zvaznici (ako ked sa islo opekat na Izbu) ale nie hore ale doprava do kalnice...
3. Zo Selca okolo horarne stale po zvaznici az na "zakrutu" pod
Jakubovu a stadial ako ste sli minule cez ten lesik doprava na Kalnicku stranu na tu zvaznicu kde isla ta stvorkolka ale nie dolava hore ale doprava ako letel Zmolko??? dolu do Kalnice...
4. na chatu pod inovcom, po hrebeni na Jakubovu, z nej dole na tu "zakrutu" pod Jakubovou a dalej ako v bode 3
5. ako bod 4 ale z Jakubovej dalej po hrebeni az cez Vtaci vrsok makacka/tlacenie) a z neho na Izbu a stade po modrej do Kalnice cez DH trat
6. ako bod 4 ale v oblasti Jakubovej dolava cez tem AM.EN zjazd na zvaznicu a po nej stale doprava az pod Pansku Javorinu, odtial vyslap jednou z dvoch nepreskumanych ciest na maly hreben medzi Pansku a krizovatkou modrej s cervenou. Stadial kusok po cervenej a potom po modrej zjazd do Kalnice + DH trat.
7. ako bod 6 ale od AM.EN trate sa ide az dole na Kulhan a potom hore az pod Pansku a dalej ako v bode 6
09.07.2008 - 16:07:56
00
tak konecne slubene foto.

Prílohy:

PICT0549.JPG
PICT0549.JPG 875.27 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:22:36
00
dalsia

Prílohy:

PICT0551.JPG
PICT0551.JPG 938.48 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:23:44
00
nas nerozhodny bajker co vahal medzi klasik a basic ale nakoniec sa rozhodol pre basic

Prílohy:

mrssty.JPG
mrssty.JPG 905.89 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:25:28
00
miso v zjazde do omsenia

Prílohy:

myso zjazd.JPG
myso zjazd.JPG 817.08 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:27:39
00
lenka v zjazde ( ani sa nebala )

Prílohy:

lenka zjazd.JPG
lenka zjazd.JPG 877.36 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:28:48
00
skupinka nebojacnych :)

Prílohy:

skupinka.JPG
skupinka.JPG 730.95 KiB thumb_up0thumb_down

09.07.2008 - 16:31:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up