noooo... ale bolo to len o fuuuz :shock:


No comment, predčilo aj tie najtemnejšie obavy, dnes ma celý deň bolela hlava, čím to asi bude? :wink:
16.06.2008 - 23:02:42
00
ospravedlnujem sa vsetkym ze som zabudol sprdnut yogiho ako som slubil... Yoggi kde si sa v nedelu zasival, ako to ze si nebol s nami ? velakrat sme na teba mysleli najma ked bolo dobre blato... :lol: ze vraj rano u teba prsalo, a nerobis si ty z nas nahodou srandu lebo my nic o ziadnom dazdi rano nevieme... a co Lapla ten bol kde ? tato nedela bola pre neho ako vysita... :D
17.06.2008 - 10:56:31
00
ja som bol K.O. death :( sobotu sme boli chystat drevo do hory v nedelu som ani nevedel co je bicykel :P :P :P
17.06.2008 - 20:23:10
00
ROpa: ja a srandu to by som si nedovolil, mozno vasim smerom neprsalo ale u nas smer nemsova poprsalo a nas sice chytil iba kraj ale ked som videl co je v nemsovej tak som lahol a spal dalej az o 10 ma prebral nejaky predierajuci sa slnecny luc cez okno :roll:

p.s.: neboj blato to je nic speed blaster uz mesiac nie je na bajku ale schwalbaky a tie drzia :D

ved tento vikend dajme aj 100km (baske) trat, uz mam taky elan po dnesku. ( v skole sa dari a uz mam skoro pokoj uz iba jedna skuska a mam na to 3 tyzdne ), ziaden stres uz iba relax.
17.06.2008 - 21:28:24
00
tak vas s Nickou vsetkych zdravime z uprsaneho Angl. btw... nie je sa tu kde pobikovat :( a este som tu nevidel ani jeden priadny bike... 8) same Tesco-struny skarede :lol:

houk :!:
18.06.2008 - 13:30:11
00
bilec:
cau cestovatel, vidis naco si isiel do anglicka ani poriadny bike a kde pobikovat. nebolo ti lepsie tu s partou bajkerov na nedelnych jazdach :D tak ak sa ti podari niekde pobikovat tak potom prihraj nejake fotky nech mozme porovnat, pripadne ti zavidiet. len moc netrenuj priatelku, aby nas nezmietla v zjazde a nekricala na nas pridaj, pridaj :lol:

tak vas pozdravujem oboch a hodne zdaru v anglicku a nejake aj to bikovanie.
18.06.2008 - 21:11:28
00
No co pojdete niekam len tak light ? Konecne sa dobre citim a na biku som uz pekne nesedel :-(
No ,sef mi odisiel na dovolenku tak ze by som jeho karbon zobral vyvetrat hehe.
18.06.2008 - 22:05:43
00
tyzden sa nam prehupol do druhej polovice tak prinasam plan na vikend aby sme sa mali na co tesit :-)

TN, Stankovce, Belice, Cierny vrch, chata pod Inovcom, hreben: Krzelnica, Rafajova kota, Jakubova, Pramen pod Jakubovou, zrub nad Kalnicou - Izba (tu je ohnisko aj studienka mohli by sme nieco opiect) dalej bud dole do Kalnice alebo da sa ist este dalej k zrubu Medvedica a z neho do Hradockej doliny alebo az na Bezovec eventualne Tematin.

Ten zaciatok keby ste chceli predlzit mozeme ist zo Stankoviec okolo polovnickej chaty Rovinka, a vrchom luk s peknym vyhladom na Inovec az na Klenkov vrch a stadial:
a) to smyknut po zvaznici na chatu po Inovcom (najdlhsia varianta)
b) vybehnut resp. baby vytlacit na Jakubovu s tym ze chata pod Inovcom by sa vynechala.
c) zobrat to skratkou na zvaznicu co ide k zrubu Izba (najkratsia varianta ale tiez vynechava chatu pod Inovcom a aj uplne hreben.)

A este dake foto z minulej akcie, kto chce vsetko nech posle SS

Prílohy:

Komentár súboru: Takato rychlo bliziaca sa leja nas cakala na hrebeni medzi Baske a Homolkou.
15062008298[2].jpg
15062008298[2].jpg 15.62 KiB thumb_up0thumb_down

18.06.2008 - 22:15:25
00
no pozeram ze trencania sa tu pekne mnozia =)..veru dal by som zmenu nebajkovat sam ale nejaku hromadnu akciu...len kua tuto sobotu sa mi zeni brat a to neviem ako dopadnem :oops: ...ale bud vikend ak sa nieco dohodne urcite ratajte so mnou....
18.06.2008 - 22:32:39
00
a co takto do sulova-nikto nejdete..."nedelnici".. :twisted: ..treba vyuzit ked je nieco pekne v okoli! :wink: je to lahsie ako dubnicak...a asi rovnako krasne-vyhlady a priroda myslim!..tak hups prihlasit sa-lebo na mieste sa neda(len zaplatit-zevraj) :!: :idea: :) takze uvidime kolko sa nas mtbikerov-z tn stretne po cieli....mame totiz na kazdom maratone stretnutie ludi z fora..spoznavame sa zo vsetkych kutov of sk-a zatial sme tam boli len ja a dutchman z tn,a sorry chvilu aj greedy :oops: -tak zatial :)
19.06.2008 - 08:00:51
00
neviem ako ostatni ale ja mam tento rok vsetky soboty pracovne takze u mna maratony odpadaju :-(
19.06.2008 - 08:43:33
00
ako je vidiet stale sa rozrastame, to je dobre. mozno sa niekedy prida tiez jedna bikerka, sice tu nie je registrovana ( zatial ) ale vraj uz tu surfovala a pozerala nase spachane akcie. som jej povedal ak sa chce pridat nie je problem.
19.06.2008 - 14:34:24
00
co sa tyka tych nedelnych trati navrhoval by som trat zo Stankoviec okolo Rovinky na Klenkov vrch. Tu by sme baby nasmerovali doprava uz na zvaznicu smer zrub Izba a my by sme sli kusok dolava a potom sikmo hore na Jakubovu. Pri odbocke na pramen pod Jakubovou to mozeme pustit z hrebena dole alebo pokracovat rovno cez Ostry vrsok ale to budeme asi troska tlacit :cry:
19.06.2008 - 15:41:24
00
U mňa to v nedelu nočná istí takže keď pôjdem tak len na niečo kratšie!
19.06.2008 - 18:10:20
00
kua ja idem na firemnu chatovacku kua to budem zase na srot idem tam zajtra a dufam ze sobotu poobede sa mi podari odtial vypadnut to by som mozno do nedele stihol aj vytriezviet :wink: a ist s vami, dufam ze sa to podari drzte mi palce :P
19.06.2008 - 18:44:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up