tak ja som zo sihote a treba ist do kubrice a tam vyjst tu luku a trosku horu na tu asfalktu atd ja predbezne idem cca 8:50 s domu sihot 4 padiveho strase na autobudovej otoci VUO som ochotny cakat ale 8:50 tam musia byt vsetci lebo nemam vobec odhad za kolko to prejdeme ale za 40 min by sme mali uplne vychadzkovo, ked tak pockame.
14.06.2008 - 20:22:52
00
hmm pocasie nic moc ( s dazdom ), co pozeram stav na nete tak moc priaznivo nie je piestany prievidza dazd ( cely zapad ) uvidime ako, bude tazke rozhodovanie, zase na poslednu chvilu.

p.s.: pocasie rozhodlo samo, uz u nas zacalo mrholit cize idem naspät spat :(
15.06.2008 - 08:05:03
00
Toto smoklenie nerátam za dážď takže sa obliekam a idem.
15.06.2008 - 08:23:52
00
ja, zuzka a jmi vyrážane ale asi budeme pri tej horarni troška meškať tak nás počkajte.
15.06.2008 - 08:47:34
00
Fakt super, padli mi plány čo som mal na dnes a kvôli ktorým som nešiel na ten basic. Niesu tu ešte nejaký trenčania čo by aspoň na inovec behli alebo niekde po okolí?
15.06.2008 - 09:53:53
00
Tak suma sumárum za dnešný výjazd
70 Km + 3 ks kliešť na ľavej nohe ale bolo to dobré :D
15.06.2008 - 20:45:29
00
dnesna akcia bola teda vazne zaujimava, najprv som bol v soku ze sme mali tolko odpadlikov na luckach, potom ze vlastne my sme odbocili inam ako zbytok osadenstva a prisli sme na to ze ej kua mali sme na tej luke ist inam a nakoniec sa ukazalo ze oni isli tam kam sme chceli aj my len sme prefrcali odbocku :-) zjazd z lucok do Petovky potvrdil ze FF nie su tak celkom na zahodenie a na suchom povrchu drzia naozaj slusne aj na hline, strku, kamenoch aj korenoch. Prijazd do Petovky v znameni dazda znamena zdrzanie aspon 15 min. Nastastie sme sa vsetci niekam schovali a nikto nejako extra nezmokol. :D Potom nasledovalo stupanie na Baske, ktore sme ale s malou zastavkou na vyhliadke nad obcou Krasna Vec obisli z Banovskej strany a vsetko by bolo v pohode nebyt Lubovho defektu ktory nas stal potom cenne minuty. Nakoniec sme sa vystverali po zltej do sedla medzi Baske a Homolkou kde nas prekvapila trosku zmena pocasia a sice rychlo sa bliziaca dazdova stena. Ta nas zachytila uz kusok pod sedlom na lukach vysoko nad obcou Dolna Poruba. Kvalitne sme namokli a od istej smrti nas zachranil iba polovnicky posed pod a na ktory sme sa schovali. Ta prava sranda este len prisla ked sme sa po skonceni lejaku vypravili po totalne mokrej luke dole. Po par metroch vo vysokej trave mal uz asi kazdy komplet nohy mokre a nasledoval zjazd dole lukou po hlinenej rozumej totalne blatovej ceste do lesa kde to nebolo o moc lepsie. Blata sme sa zbavili az na nekonencne kamenistej ceste kde mi ruky omzrzali na brzdovych packach, rozumej najma cierny palec po ktorom som si v sobotu treskol kladivom :roll: total mokry sme prisli do DOlnej Poruby a odtial do Omsenia kde samozrejme krasne svietilo slnko a po nejakom lejaku ani chyru ani slychu.... Dalej uz cez Teplice, sup po zltej cez kopec do Opatovej a hajde domov... kvalitna akcia ktora preverila mnohe veci. Cest Zuzke ze to zvladla .
15.06.2008 - 22:04:51
00
a my sme pekne s XTR - Enricovcami poopekali pri krizi, potom sme si dali zjazd do Kubrice a na pivko (resp. kofolu) na kyselke a prisli sme domov. nemali sme vela nabehanych km, ale aspon bola sranda.
15.06.2008 - 22:53:01
00
a my sme pekne s XTR - Enricovcami poopekali pri krizi, potom sme si dali zjazd do Kubrice a na pivko (resp. kofolu) na kyselke a prisli sme domov. nemali sme vela nabehanych km, ale aspon bola sranda.



Hamba fúúúj :D vyžierači :D :D :D
15.06.2008 - 23:03:22
00
zmolko to si mohol ist aj na tej Eske co mas v podpise... :lol: kazdopadne ste prisli o velmi zaujimavu akciu :-) budeme to musiet niekedy zopakovat ale uz normalne cez Baske az na Homolku. Ale to by chcelo mat nieco natrenovane a hlavne skor vyrazit, tak o deviatej ale vazne o deviatej. Pssst hanbim sa :oops:

Inac kde bol Quasko, boli sme v jeho koncinach a bez neho co to jak to...
16.06.2008 - 10:10:49
00
Nebyt chori jak pes tak Vas uvitam aspon chlebom a solou :roll:
16.06.2008 - 10:33:30
00
tak sa skoro uzdrav. My sme vcera kvalitne zmokli, aspon mne osobne bola nenormalna zima. Som sa doma vo vani trocha rozmrazoval, potom som dal paralen pre istotu a este som bol na malej navsteve kde sme liecili jablkovicou tak verim ze sa mi daka choroba z prechladnutia vyhne :-)
16.06.2008 - 11:22:01
00
no a kde je link na picassu? :) si to xcem pozriet v google earth konecne
16.06.2008 - 18:42:44
00
zmolko to si mohol ist aj na tej Eske co mas v podpise... :lol: kazdopadne ste prisli o velmi zaujimavu akciu :-) budeme to musiet niekedy zopakovat ale uz normalne cez Baske az na Homolku. Ale to by chcelo mat nieco natrenovane a hlavne skor vyrazit, tak o deviatej ale vazne o deviatej. Pssst hanbim sa :oops:

Inac kde bol Quasko, boli sme v jeho koncinach a bez neho co to jak to...


som rad, ze Eska vydrzi moju jazdu do skoly, pri tych vsetkych skokoch a hovadinach, co s nou stvaram :D
16.06.2008 - 19:57:08
00
Zajtrajšok zvládne aj neskúsená baba, zvládne to každý, vždy sa dá prispôsobiť


noooo... ale bolo to len o fuuuz :shock:
16.06.2008 - 21:02:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up