Nazdárek chalani, čo vravíte na túto trasu, prvý checkpoint na Slačoch, hore na Prostredný vrch a odtiaľ na Tribeč po zelenej a naspátek.

Návrhy na vylepšenie, predpokladaný čas trvania, zákerné kúsky?

Jo a termín okolo 22.8. - 24.8.
10.08.2007 - 21:23:23
00
pekna trasa ale ak nemas co-to najazdene tak sa narobis ako kon :) ...hlavne od Prostredneho vrchu smerom na Tribec...co tak dat si radsej okruh...zo Skycova na zrucaninu Hrusovskeho hradu, odtial krizom cez hlavnu cestu smerom k zubrej obore, cez kopcek do obce Zlatno a odtial hore smerom na Javorov vrch...no a potom doprava cez sedlo pod Rakytou na Prostredny vrch...nadherna trasa a tak ci tak na Tribeci toho moc neuvidis
10.08.2007 - 21:44:35
00
no jo kedy to chces ist pridal by som sa hrebenofka je celkom dobra volaco by sme vymysleli
matt neplas ho neni to take strasne je to skor lahôdka
10.08.2007 - 21:55:40
00
priam "prechadzka ruzovou zahradou" - ako by povedal klasik :)
10.08.2007 - 22:15:45
00
čo to najazdené - 1500 by malo stačiť
pozerám aj tú alternatívu Hrušov, celkom pjekné to môže byť

a strašiť nemusíš, pokiaľ tam nie je sklon 60 stupňov tak nejak to vyšlapeme :lol:

Nepotrebujem ísť zrovna na Tribeč, chcem len pojazdiť trochu po tom okolí, bo za normálnych okolností sa tam na celé dni nedostanem, tu v BA to skoro všetko poznám, večer keď prídem z roboty to je o držku, a cez víkend niekedy tiež.

Moje priemerky sú od 12 do 19, podľa chute a času, to len aby ste nechrtili. 8) ja budem na "dovolenke" a nie na závode.

Jo a termín okolo 22.8. - 24.8.


Čas od rána do večera (9 - 17) podľa km.

Pridať sa môže kto má odvahu konfrontovať svoje sily so Skýcovským kopcom, termín upresním keď tam budem, ale nejaký mega výlet by mohol byť štvrtok, piatok, prinajhoršom sobotu, musím sa aj aklimatizovať na čistý vzduch. 8)

*hmm, cyklotrasy ukazujú inú cestu ako je na papierovej mape
10.08.2007 - 22:35:43
00
no ja som to jazdil kazdy den som si daval trasu Praznovce - Solcany - Dekanka - Koniec Hrad. - Sedlo pod. V Tribecom - a hrebenovka az na sedlo pod Rakytou a odtial som isiel bud po asfalte na Mlyniste alebo som pokracoval na Skycov. Ja mam najazdenych asi 4.000km ale ja som to robil tak za 2h alebo za 3h ale bolo to aj pre mna makacka. Neprijemne su tie vrchy kopcov ktore su fakt ze fertical limit a to sa da jedine tlacit alebo potom jedalsi typ stupani ktory je tam ze sa ide na gasparka a aj to je sila :-D
Takze doporucujem ti vyhradit si cely den na to a mozem ti zarucit ze nebudes mat energy na cestu spat ked sa dostanes na V. Tribec :-D lebo ty to chces ist opacnym smerom ako som to jazdil ja.
11.08.2007 - 09:48:03
00
Takze doporucujem ti vyhradit si cely den na to a mozem ti zarucit ze nebudes mat energy na cestu spat ked sa dostanes na V. Tribec :-D lebo ty to chces ist opacnym smerom ako som to jazdil ja.


Veď som napísal že:

ja budem na "dovolenke" a nie na závode.

Čas od rána do večera (9 - 17) podľa km.
11.08.2007 - 10:49:26
00
neviem neviem...ja som stale za ten okruh co som ti navrhol :) ...predsalen od Javorovho vrchu smerom na Tribec to mas take ako pise Jakub...pri vrcholoch dost tlacenia a dokopy ziadne vyhlady...asvak hreben medzi Javorovym a Prostrednym vrchom stoji zato...pohodove jazdenie, pekne prirodne scenerie a nadherne vyhlady...a ked sa ti postasti tak ako mne a nie si slepy ako Kaso :wink: :lol: tak tam stretnes aj muflony...
11.08.2007 - 10:56:33
00
no jo ale neni to zas az take strasne potom by sme mohli dat este jednu aleternativu smerom z Javoraku na trojchotar po hrebeni a asi tak 1,5 km pred trojchotarom sa spustit na sekvoju (hornany) motorkari tam mali vyjazdeny jeden pekny singel a potom sa da este singlom az do solcan .
od prostredneho po javorak si minimalne 2x potlacis ale po 100m
11.08.2007 - 11:35:02
00
alebo zo solcan na javorak a potom po asfalte na vrchhoru a spustit sa dole genialnym zjazdom co bol na maratone medzihorim do kliza a domov
11.08.2007 - 11:37:16
00
Mno, ja som za každú srandu, ale zase aby som sa škriabal na nejaký kopec peši a ešte pri tom tlačil bajk tak to teda ne.

Matt, može byť ten tvoj návrh. Môj štart je stred Ješkovej vsi, buď pri kostole alebo hneď naproti v krčme :lol: ty by si to mal mať 10 km z PE, pacienti zo Solčian o niečo viac :( .
Odtiaľ som myslel zahrievací stupáčik na Skýcov cez Slače (alebo cez Klíž). Zo Skýcova mi je to viacmenej jasné, podľa mapy je to kúsok po zelenej na Hrušov,ďalej cez kopčeky do Zlatna, potom neviemkade na Javorák,
a pospiatky na Prostredný vrch cez sedlo pod Rakytou. Odtiaľ domov buď cez Slače alebo sa potiahneme smerom na Uherce a krížom cez Vrchhoru a Klíž. Tam to zaklincujeme kegom kofoly až bude teplo, ak nie tak pridáme rum.
A dúfam že sú po tejto trase dajaké fajné občerstvovačky. 8) Také kde sa dá dačo skusnúť a také čo nás budú občerstvovať. :oops:

Vôbec neviem koľko je to kilometrov a pravdupovediac ma to vôbec nezaujíma.

Samozrejme všetko závisí od počasia. Predtým ako sa dostanem do oblasti bez pokrytia dátovým signálom ružovo-fialového operátora tak zodpovednej osobe pošlem číslo na ktoré sa mi hádam dovolá.
To len aby sme dohodli presný deň.
11.08.2007 - 22:00:55
00
matt: neprovokuj, muflony4ever :) ale nie pre mna, heh
Kilaz6: jasne, obcerstvovaciek je tam vela, ak budes dobre hladat tak najdes nejaky potok a mozes obhryzat koru zo stromov, to je dobry geeel :)

inak tatto trasa ma 45,88 km, neviem kadial presne pojdete, ale je to tam vsetko krasne :)

Prílohy:

mapa.jpg
mapa.jpg 703.33 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2007 - 10:43:33
00
matt asi nepojde jedine ze by isiel na ziletke :twisted:
ja asi tiez nie na moj vkus vela asfaltu :( a nemal by som ani s kym lebo vsetko v robote strcene
12.08.2007 - 12:48:05
00
ja som za toto
neni to tam presne od trojchotara po hrebeni a z vrchhory zjazdom po singlaci nie po asfalte ale neni taka moznost v cyklotrasach tak to je trocha inac ale sak ostatne je jak na mape .

Prílohy:

akldfajlsdkj.jpg
akldfajlsdkj.jpg 185.67 KiB thumb_up0thumb_down

12.08.2007 - 12:57:21
00
napises ze vela asfaltu a v svojej mape je toho este viac...... kde je logika?
v mojej mape: 14 km zhruba asfaltu a u teba uz len zo solcian cez bosany na "od vrchhora" na skycovskej ceste mas 24 km asfaltu, az po tade je asfalt vsetko...
tak nabuduce trochen logikus
12.08.2007 - 19:10:46
00
keyboard_arrow_up