dnes som videl bikera ktory siel popod Skalu pohodovo po zadnom. tak mi napadlo ze sa vlastne neviem bicyklovat :lol: (niekto z fora?)
Silva na asfaltke nad Lozornom sme sa zdravili. mal som na krku zavesenu kanalizacnu ruru :D

Dobré fotky - na prvej baba čosi robí s brzdou? Nejako neviem prísť na to, že čo vlastne :-)
A na druhej sa chalan v pozadí šialene sústredí, až ma z toho jazyk vonku :-)
03.04.2015 - 21:54:01
00
noo bol som trochu hlbsie v lese tak ma asi nevideli. ja rad tajne fotim snad mi to prepacite :) slapal na tom bajku po zadnom saganovym stylom ma to zaujalo ma zmysel pre rovnovahu :y:
03.04.2015 - 22:03:17
01
quidoo: cenim pozvanie na vyjazd. Pojdem ale zajtra aj s frajerkou - my sme taky pomalsi... tak nechcem moc zdrzovat, ale mozno sa uviidme niekde po ceste. Tiez planujeme rano na vinohrady a odtial asi ta pekna cesta a uvidime ako bude blato...taka pohodka nechcem to hned prepalit prvy vyjazd po vyse 6 mesiacoch...
03.04.2015 - 23:10:25
00
fiha, to su nejaki trailovi makaci, vsetci s chranicmi :muscle:
ja som dnes isiel k Pajstunu od Kosarisk, a tam na cervenej v jednom strmom kopci bolo take klzke blato, ze sa to vobec nedalo vyslapat, skoro ani peso :lol:
blata je vsade fakt vela, ale single su na tom asi lepsie (teda mozno okrem cerovky)
03.04.2015 - 23:14:13
00
Single na Kobyle sú luxusne suché. Včera som sa trochu v kopcoch povozil (33 km/1100 m) a skonštatoval, že 1x11 (32-zubový prevodník) nie je na jazdenie bez kondičky. Na zelenej na vrchol Kobyly to nebola sranda. Začiatky bývajú vždy ťažké...
04.04.2015 - 09:23:15
04
matvej: ano isli sme zo Skala trailu a som si uvedomila neskor ze ta kanalizacna rura bola tvoja :)))
04.04.2015 - 09:34:00
00
Nako som dorazil skor ;) o 11 start zsr vinohrady, keby sa chcel niekto pridat este
04.04.2015 - 10:36:16
00
Single na Kobyle sú luxusne suché. Včera som sa trochu v kopcoch povozil (33 km/1100 m) a skonštatoval, že 1x11 (32-zubový prevodník) nie je na jazdenie bez kondičky. Na zelenej na vrchol Kobyly to nebola sranda. Začiatky bývajú vždy ťažké...


ja mam 28zub vpredu, dam to ? ;))
04.04.2015 - 12:37:02
00
Mal by si.
04.04.2015 - 13:30:44
01
dnes som videl bikera ktory siel popod Skalu pohodovo po zadnom. tak mi napadlo ze sa vlastne neviem bicyklovat :lol: (niekto z fora?)
Silva na asfaltke nad Lozornom sme sa zdravili. mal som na krku zavesenu kanalizacnu ruru :D


Kosican ti musi napisat kto to na zadnom po karpatoch jazdi :)
Na forum tusim nechodi, vola sa Dominik a bicyklovat sa ako vidis vie.
04.04.2015 - 16:39:51
02
- ja len ze ak sa bojite kvoli blatu a tazbe zelenej z kozieho chrbata na kosarisko - nie je dovod, vyzera to tam jak furt
- obchadzka somara je zablatena, ale da sa prejst, dalej smerom na Turecak je to v pohode ako ste zvyknuti, vsetky nove prekazky uz maju svoju stopu, okrem jedneho stromu sa da vsetko v sedle, okolo Danovho mostiku povysekavali vsetky stromceky - vyzera to cerstvo
- najhorsi usek co som v Karpatoch zatial isiel je Senkarka - Kolarske - tazba, blato, su tam este pripravene stromy, takze to tak skoro neskonci...

btw skvely vyjazd dnes, nikde nikoho :-) taka sobota nebude uz do decembra :-)
04.04.2015 - 17:06:45
03
Dnes som na Driver 8 stretol 3 rakušákov z Viedne, pomohli mi odstrániť padnuty strom medzi lavicami. Tak sme európske stredisko :D .
04.04.2015 - 17:56:01
05
ak si chcete pozriet novy film Bikeslava - tak na tomto linku, enjoy http://www.bikeslava.com/kupit-film-a-prispet-na-traily/

quidoo, díky za propagáciu. S Robom sme sa rozhodli že ak môže ten film zarobiť nejaké peniaze, mali by ísť na stavbu trailov. Idea je taká, že sú tu nejaké združenia ktoré reálne robia nejakú prácu, a často si aj náradia kupujú za vlastné. Uvidíme koľko ludí si film kúpi, a minimálne nákup náradia by sme ich chceli preplatiť. Ak toho bude viac, tak prispieť aj na nejakú techniku.
04.04.2015 - 18:15:01
05
Dnes super vyjazd, dakujem quidoo a brudy - konecne z Peknej cesty na BK bez asfaltu :)
To, co sa stalo cervenej hrebenovke je smutne. :/ Lesackeho mordoru je aj na okolitych zvazniciach pozehnane. Mam taky sen - mat porobene single aj v tomto smere (BK->PB), aby cyklotrasy neboli zvaznicami. Lebo tie po kazdej lesnej kalamite resp intenzivnejsom vyrube skocnia tak, ako to vyzera teraz.
04.04.2015 - 19:11:58
03
moj sen ma iste konkretne kontury: vymena sefa MLB, premenovanie MLB na Bratislavsky Lesopark v celom uzemnom rozsahu(!!!) a spravovat cele toto uzemie v kontexte jeho nazvu. Budem volit tych poslancov, starostov a primatorov, ktori budu mat na vec rovnaky pohlad.
Neda sa realne chciet, aby stary sef MLB zrazu miesto tazby zacal byt ochranarom a zasadne zmenil pohlad na spravu tohto uzemia. Myslim ze to nie je realne.
04.04.2015 - 19:24:18
01
keyboard_arrow_up