okej ja odchádzam z práce :) takže sa pridám, kde sa teda dohodneme? kačín by sa mi viac páčil
05.05.2015 - 14:28:02
00
sa mate :D zavidim :D
05.05.2015 - 14:37:10
00
Takto som na CTMku tak sa musím držať asfaltiek.

A preco? Ved aj ak mas sliky, tak stale je to MTB. Ja som jazdil aj na 23 mm slikoch na Favorite po Karpatoch a dalo sa, tak CTM nemoze mat problem. :)
05.05.2015 - 14:37:59
01
presne, tie siroke lesne cesty co tu vacsinou mame, zvladne aj cestak :) a aj cerovku a ine podobne traily by iste zvladol :)
05.05.2015 - 14:40:25
00
Ale hej, zvládol už aj iné prasaciny kde by ani medusy nevládali, (palo1707 vie), ale už to nie je taká zábava - Michelin Country Rock 26x1,75.
05.05.2015 - 14:43:57
00
jasne, urcite aj odrazadlo, ale otazka znie, preco sa tyrat
05.05.2015 - 14:45:04
00
lapaloma mas spravu :) uz aj aj idem domov a nebudem mat do 1530pristup sem
05.05.2015 - 14:48:42
00
zaujimavý nazor
http://pava.blog.sme.sk/c/380062/koniec-polovnikov-v-bratislavskom-lesoparku.html?ref=tit
asi by ho bolo dobré podporiť ....
05.05.2015 - 15:05:31
00
asi by ho nebolo dobré podporiť ...
05.05.2015 - 15:07:28
00
asi by ho nebolo dobré podporiť ...

tak napis preco si to myslis. Mna to zaujima. Neviem si predstavit nejaky argument preco by lesopark mal ostat polovnickym revirom. V dnesnej dobe ludia byvajuci v Ba lesopark 'pouzivaju' cez den aj v noci (bezci, bikeri apod). To ma od polovnickej selanky naozaj daleko.
05.05.2015 - 17:05:15
05
Ako obyvatelom BA by lesopark mal sluzit aj ich zaujmom. Ci sa mi to paci ci nie. Ale vo forme kompatibilnej so zaujmami ostatnych obyvatelov. A transparentne. Nehadzal by som vsetkych polovnikov do jedneho vreca. Aj medzi bikermi je plno *****...;)
05.05.2015 - 17:24:10
06
Ako obyvatelom BA by lesopark mal sluzit aj ich zaujmom. Ci sa mi to paci ci nie. Ale vo forme kompatibilnej so zaujmami ostatnych obyvatelov. A transparentne. Nehadzal by som vsetkych polovnikov do jedneho vreca. Aj medzi bikermi je plno *****...;)


aj 'ich' si myslel polovnikov predpokladam. Ja si myslim ze revirov je na SK x a ako polovnik predsa nechodim strielat kazdy den, dokonca ani kazdy tyzden. Som blizko IT branze a je to tu prepchate polovnikmi. Nepoznam ziadneho co by 'lovil' v okoli Ba. Vzdy sa s radostou odvezu na svojich stvorkolkach niekde kde maju pocit ze su naozaj mimo civilizacie. Skratka podla mna to nie je hobby ako beh alebo bike co je naozaj masovka a ludia krizom profesiami aj vekom sa tomu venuju vo velkom. Dokonca si myslim ze polovacky v lesoparku su skutocne nebezpecne a moze sa stat nehoda. Dnes uz polovnik = majitel 4x4. Nehovorim ze odstrel diviakov alebo lisky (ak sa nemylim povazuje sa za skodnu pocas celeho roka) by sa nemal robit, mal, ekosystem treba balansovat a toto by mal na starosti ten 'ranger'. Iste nie sam, ale na nom by bolo ked si zmysli spravit odstrel diviakov a zorganizovat polovacku + primerane zabezpecenie (informacne cedule na cestickach a vstupoch do parku apod). Kludne toto moze robit aj Kutka, problem je vsak ten ze (zdanlivo - kedze ho naozaj nesledujem 24/7) nekona v sulade so zaujmami obcanov, tak potom treba vybrat toho rangera. Viaceri hovorite ze aktualny sef MLB je najlepsi za poslednych x rokov, s tym sa da suhlasit (i ked ja to posudit neviem), ale mozno su dnes poziadavky uzivatelov - obcanov (ktorym sa poslanci a institucie patriace pod mesto zodpovedaju) skratka podstatne inde ako pred 10rokmi a mam subjektivny pocit ze na toto nie je adekvatna odpoved/akcia. Co sledujem je velka nespokojnost ktora sa pretavila do organizovanych akcii cez rozne spolky na fejsbuku apod. Nehovorim ze len proti sprave MLB sa protestuje, cachre s pozemkami, cierna vystavba, pilenie na pozemkoch apod, ale vela aj na to co sa deje alebo aj nedeje v MLB a malo by sa.
05.05.2015 - 18:28:12
02
Zdravim,tak dnes som konecne lizol Kamzik aspon odspodu:-)
Isiel som Devinska-VW-Marianka-Maly Slavin-Zelezna studnička-Kacin-Zahorska-VW-Devinska,prvykrat som bol v tychto miestach na bajku a je to tam fakt super,stretol som mnozstvo bajkerov,vacsinou vsetci odzravili,tych com som pustal,podakovali,verím ze sa dostanem tam castejsie,bajk mam asi 2 tyzdne....vyborne miesto fakt na bajkovanie..rešpekt
05.05.2015 - 19:04:54
04
RaddySVK pekne si presiel. Kolko Ti to trvalo ? Ja dnes v case 11:10-13:20 od Figara Koliba P.luka MS Cerovka Koliba. Fajn bolo. Na Cerovke klasicke miesta mokre inak OK. Pocko super.
05.05.2015 - 19:37:16
00
Dnes som dal BK-Kosariska-Biofarma a spet a les dost podmoceny, moc som si to neuzil dole ani hore kopcom a taky spinavy bike som este ani nemal
05.05.2015 - 19:44:07
00
keyboard_arrow_up