pridi do restauracie v IT a povedz piccolo :) je to espresso

A bol si v Taliansku ? Ved piccolo znamena maly :)

Co su 3 jamy ?
06.05.2015 - 06:48:47
00
v ríme keď si vypýtaš kávu dostaneš malé husté tuhé :) ... slovenské piccolo :) .. ale všetci vieme že terminológia je oveľa dôležitejšia ako fakty a realita
06.05.2015 - 07:17:01
00
Ja mám na kavovare najmenšiu kávu ristretto.
06.05.2015 - 07:33:02
00
carbonm Ja tade obcas chodim z roboty. Su to mestske lesy takze obrat sa tam. Minule ked tam bol strom, bol tam dost dlho, takze pilka v drese bude asi rychlejsie riesenie.
06.05.2015 - 08:00:52
01
- 3 jamy -

AJ ja chcem vedieť čo to je :?:
06.05.2015 - 08:16:42
00
A bol si v Taliansku ? Ved piccolo znamena maly :)

Co su 3 jamy ?

Ked ides od Maleho Slavina k Slivovy cez vrchny trail /po prejdeni Vydrice do lava/. Ja osobne mam po prvej jame problemy na tych korenoch, lebo vecsinou mam mokre kolesa od predchadzajuceho potoku v tej zatacke pred tymi jamami. Ale to je samozrejme problem jazca. :(
06.05.2015 - 08:27:12
00
A bol si v Taliansku ? Ved piccolo znamena maly :)


4x len za posledny rok, znamena to maly, ale oni to pod tym nepoznaju
06.05.2015 - 08:44:49
00
Haha ja to volam Vydrica trail, pretoze tam kedysi boli North shore mostiky a skoky... je to jeden z najkrajsich prirodzenych trailov, ktory nepotrebuje takmer ziadne zasahy a upravy. Skoda tej budovy U slivu, ruina, otvorena brana, idealne miesto pre bezdakov... a patri to VUC. Bud nech to zrekonstruuju a odstrania ten nebezpecny plot alebo nech to cele odstrania.
06.05.2015 - 08:45:11
00
Skoda tej budovy U slivu, ruina, otvorena brana, idealne miesto pre bezdakov... a patri to VUC. Bud nech to zrekonstruuju a odstrania ten nebezpecny plot alebo nech to cele odstrania.

Ja uz 5 rokov pocuvam o zarucenej sprave, ze Slivu si niekto prenajal a bude tam bufet. Ten by tam teda pasoval. Este lepsi by bol na Malom Slavine. :beer: :coffee: :pizza:
06.05.2015 - 08:57:51
00
Ked ides od Maleho Slavina k Slivovy cez vrchny trail /po prejdeni Vydrice do lava/. Ja osobne mam po prvej jame problemy na tych korenoch, lebo vecsinou mam mokre kolesa od predchadzajuceho potoku v tej zatacke pred tymi jamami. Ale to je samozrejme problem jazca. :(

Netuším kde. Viem kade vedie trasa ktorýchsi pretekov keď U Slivu idú cez potok a hore kopcom. Ale kde v smere Od Malého Slavína k Slivovi prejdem cez Vydricu a doľava to si neviem predstaviť. Z MS k Slivovi ide buď asfaltka, alebo Cerovka, ktorá aj tak prekrižuje tú asfaltku, alebo žltá smer Pánova lúka. Iste tam niečo je ale neviem sa zorientovať. Zakreslíš do mapy?
06.05.2015 - 09:05:41
00
Neviem ci tieto bufety by boli rentabilne... este u Slivu mozno, kedze je to aj cesta z race aj z Marianky/Borinky. Avsak by tam boli nemale naklady, nie je tam dobry signal atd. Rovnaky osud postihol aj Snezienku, kde mala byt restauracia, hotel... sukromnik si to prenajal od BA-Nove mesto, neplatil najom, nic s tym nerobil a mestska cast mu logicky vypovedala zmluvu a rok to lezi ladom. Po tom co Hlinovci zrekonstruuju areal Rotundy na restiku, nemyslim ze Snezienka by sa uzivila... Kazdopadne ak VUC vlastni nejaku budovu, mala by sa o nu bud starat, zabepecit ochranu a bezpecnost, alebo odstranit.
06.05.2015 - 09:15:34
00
Netuším kde. Viem kade vedie trasa ktorýchsi pretekov keď U Slivu idú cez potok a hore kopcom. Ale kde v smere Od Malého Slavína k Slivovi prejdem cez Vydricu a doľava to si neviem predstaviť. Z MS k Slivovi ide buď asfaltka, alebo Cerovka, ktorá aj tak prekrižuje tú asfaltku, alebo žltá smer Pánova lúka. Iste tam niečo je ale neviem sa zorientovať. Zakreslíš do mapy?

Je to vlastne Vydricky trail. 3 jamy je len pracovny nazov velmi kratkeho useku. Otaznikom oznacena cast sa len planuje.

Prílohy:

Traily_MK_2_c.jpg
Traily_MK_2_c.jpg 818.99 KiB thumb_up0thumb_down

06.05.2015 - 09:30:22
05
Super, vďaka :y:
06.05.2015 - 09:39:49
00
Netuším kde. Viem kade vedie trasa ktorýchsi pretekov keď U Slivu idú cez potok a hore kopcom. Ale kde v smere Od Malého Slavína k Slivovi prejdem cez Vydricu a doľava to si neviem predstaviť. Z MS k Slivovi ide buď asfaltka, alebo Cerovka, ktorá aj tak prekrižuje tú asfaltku, alebo žltá smer Pánova lúka. Iste tam niečo je ale neviem sa zorientovať. Zakreslíš do mapy?

Ano, ide tade trasa Stupavskeho.
Z MS vedie siroka znacena cesta smerom dole k Slivovi /myslim zlta/ a dole pri napajani s modrym C sa da prejst Vydrica cez vodu, aj cez mostik.
06.05.2015 - 09:44:04
01
Podľa doterajšieho vývoja na vydrickom singli to vidím tak, že aj tie jamy za chvíľu zavezú, alebo premositia a budeme to volať tri mosty.
06.05.2015 - 09:57:02
05
keyboard_arrow_up