co myslis pod bikermi ignorujucimi zakaz ? ked idem na bicykli rovnakou rychlostou ako chodci a nikoho neohrozujem, tak snad to nemoze nikomu vadit - hlavne ked ma predbiehaju deti na odrazadlach a bicykloch s pomocnymi kolieskami :lol:


aj to je uhol pohladu, ale zbytocne provokujes, ked tam je raz zakaz, tak tam je zakaz-o tom nie je ziadna debata. potom sa nikto nemoze rozculovat, ked nam ludia behaju po driveri, alebo po bk traile..este niekde v lese to je ako tak ospravedlnitelne, ze chodime po turistickych chodnikoch, ale tam kde je frekvencia ludi a ludi s detmi ako v auparku na vypredajoch, je blbost sa trepat sa na biku. Ved to nie je nejaka pekna trasa ani bikovo zaujimava.. Ja som tadial davnejsie tiez parkrat prisiel, ale nema to vyznam. Naco provokovat, za ten kusok to urcite nestoji. Ved mame cele karpaty na jazdenie.
15.06.2015 - 20:18:13
03
tesak mame nový ciel ? :)
15.06.2015 - 20:18:19
00
Takže aj zákaz vjazdu motorových vozidiel môžem ignorovať v prípade, že zaradím iba jednotku a pôjdem na voľnobežné otáčky? ;)
15.06.2015 - 20:21:32
00
ja som mal Slepy vrch v plane minule s vami ale ked ste mi hovorili ze Oresanske vrsky poznate a chcete viacej km, tak som vas zobral inde :-D
PS: aj tak vsetky cesty vedu do Losonca :beer: :beer: :beer:
15.06.2015 - 20:25:18
00
Tesak: minule som na www.hradiska.sk pozeral, ze Slepy vrch je byvale hradisko a vtedy mi doplo, preco sa mi tam zdalo, ze je taky divne vyvysenie pod vrcholom .. val. Dnes by ma uz trklo asi hned, uz som tolko hradov pochodil, ze vidim hradiska vsade :D
15.06.2015 - 20:47:10
00
co myslis pod bikermi ignorujucimi zakaz ? ked idem na bicykli rovnakou rychlostou ako chodci a nikoho neohrozujem, tak snad to nemoze nikomu vadit - hlavne ked ma predbiehaju deti na odrazadlach a bicykloch s pomocnymi kolieskami :lol:

Jednoducho je tam zakaz. Keby ich stopli mestskaci a pokutovali, nemohli by ani pipnut. Mozme debatovat o tom, kto koho viac ohrozuje/obmedzuje, ci deti na odrazadlach /1m vyska 0,5sirka/, alebo bikeri /1,8m vyska 0,7sirka/, ale pokial je tam znacka, tak nie je o com. Co myslis koho je viac - bikerov, alebo pesiakov ? Pomocna otazka - koho hlas budu pocuvat mestsky poslanci ? Takze vazme si to mnozstvo oficialnych "C", ze mozme bez problemov jazdit po TZ a roznych neoficialnych singlacoch. A ked uz niekomu robi problem obist nejaky 200-500m usek, tak potom nech sa nerozculuje, napr. ked sa mu nejaky pes vy..re pred dvere a necha to tam :n:
Ale inak peace :hai:


Naposledy upravil hellwings dňa 15.06.2015 - 20:52:32, celkovo upravené 1 krát.

15.06.2015 - 20:51:05
04
Takže aj zákaz vjazdu motorových vozidiel môžem ignorovať v prípade, že zaradím iba jednotku a pôjdem na voľnobežné otáčky? ;)


Blba analogia. Odrazadla a kolobezky tam nie su zakazane a pre chodcov su viac nebezpecne ako ja na bicykli.

Ale priznam sa ze to nie je jediny zakaz ktory ignorujem. Rovnako chodim v jednosmerkach v protismere, jazdim po chodnikoch a pod. Podstatne je ze idem vzdy ohladuplne a nikoho neohrozujem.
15.06.2015 - 20:51:53
00
Cez víkend bol otvorený nový náučný chodník na keltské hradisko z Dolných Orešian na Slepý vrch. V súčastnosti je to hlavne centrum paraglidingu a výborné vyhliadkové miesto na trnavskú nížinu. Ak budete niekedy nablízku, stojí za návštevu ;) http://www.hradiska.sk/search/label/Ore%C5%A1any%20-%20Slep%C3%BD%20Vrch

ale tlacit bajk po zltej do sedla nie je nic moc
15.06.2015 - 21:17:55
00
Co myslis koho je viac - bikerov, alebo pesiakov ?

99% chodcov su len docasne nepojazdni bikeri :P
15.06.2015 - 21:19:08
01
dnes celkom fajn vyjazd, az na ten zaver ked som si ustlala na slalomka traily nad Racou
takze oskrkany laket a na pistale taky dvojhrb podobny niektorym dvojhrbym skokom na nemenovanych trailoch v okoli :lol:
inak bez ujmy, mrazeny hrasok na to je super
v lese sucho- nad Racou snad ani neprsalo, jedine mokre boli trosicku traily pod Kamzikom
trasa Raca kupalisko trail-Vypalenisko- Krasnansky new-Karasnansky old-5 bojar-vydrica trail-Cereveny kriz-Slalomka trail ( drzka) |( a Raca bez :beer: dneska, chladno bolo
15.06.2015 - 21:23:37
00
Ktorý je trail vypálenisko, toto?
15.06.2015 - 21:27:48
00
v podstate mas vyklikanu druhu polovicu spravne
zaciatok je na modrej tz nad kupaliskom, potom smerom nahor chodim takto
ako v gpx, dole chodievam po modrej tz na kupalisko radsej, je to krajsie
pozri si to na mtbmaps.cz je to tam cele vidno
alebo pouzi tuto mapu v cmapse
15.06.2015 - 21:35:02
02
Jáj jasné, mňa ten spodok omrzel skrze ľudí a ten padnutý strom, radšej rýchlejšie naberiem výšku na asfalte.
15.06.2015 - 21:37:26
00
padnuty strom sa da obist krasne vrchom, s ludami nemam problem, nie je ich vela a vacsinou uhnu a pozdravime sa
15.06.2015 - 21:38:54
00
ale tlacit bajk po zltej do sedla nie je nic moc

Ale výsledok stojí za tých max. pol km tlačenia ;)
15.06.2015 - 21:45:42
00
keyboard_arrow_up