mas pravdu, treba fotit vsetko to nicenie, uz len pre prevenciu. Cita to tu dost ludi, a niektori z nich maju urcity vplyv.
23.02.2016 - 15:03:57
00
Hosť napísal:
Aby miesto šomrania dostal rovno cez p*ču?

záleží kolko ich bolo...dať im preventívne skôr, než dostanem ja... :punch: ...využiť moment prekvapenia...a na bajku by im ušiel...
23.02.2016 - 15:05:50
00
luky64 - zase neprehanaj, ja som to myslel normalne asertivne, nie nejake krcmove chvastave reci.

Fotit mozes akykolvek verejny priestor, az na par vynimiek. K nim les urcite nepatri.
23.02.2016 - 15:08:18
00
ach jaj, zas silny a velkohuby :x
23.02.2016 - 15:08:50
01
zaujímavé, skôr to vyzerá ako keby to boli nejakí hen z dediny (teda hm z okolia) čo si zvážajú a potom na čierno predávajú to zozbierané drevo. Nagasaki na tvojom mieste ich hneď legitimujem, či sú vôbec z lesnej správy a majú vôbec právo tam tie ich "aktivitky". Lebo skôr to vyzerá že práve preto keď videl, že fotíš, tak to chcel rýchlo ututlať, lebo sa bál či nie si niekto z úradov...
23.02.2016 - 15:14:59
00
iron.hide napísal:
luky64 - zase neprehanaj, ja som to myslel normalne asertivne, nie nejake krcmove chvastave reci.

Fotit mozes akykolvek verejny priestor, az na par vynimiek. K nim les urcite nepatri.

veď aj ja...asertívne... ;)
silva: nie...len skúsenosti ;) ináč by som ani muche neublížil...
23.02.2016 - 15:15:07
00
Dublinboy napísal:
zaujímavé, skôr to vyzerá ako keby to boli nejakí hen z dediny (teda hm z okolia) čo si zvážajú a potom na čierno predávajú to zozbierané drevo. Nagasaki na tvojom mieste ich hneď legitimujem, či sú vôbec z lesnej správy a majú vôbec právo tam tie ich "aktivitky". Lebo skôr to vyzerá že práve preto keď videl, že fotíš, tak to chcel rýchlo ututlať, lebo sa bál či nie si niekto z úradov...


Teba keby niekto v lese len tak bez odznaku alebo niečo iného legitimoval tak by si ho poslúchol? Nebuď smiešny :D.
23.02.2016 - 15:22:43
03
iron.hide napísal:
ak niekto bezdovodne napadne cyklistu, treba okamzite volat fizlov. Predtym je dobre odfotit si auto aj s ECV, co Nagasaki uspesne splnil.


To ti už zlomený nos a ďalšie újmy nevylieči :D
23.02.2016 - 15:23:44
00
volodaj tu to práve neni o tom či mňa by niekto legitimoval, a keby som bol lesník a mal niečo ako papier na tú moju prácu v lese, tak by som mu to aspoň povedal. Toto je skôr o tom, že nagasaki ich tam pekne vyfotil a má dôkaz. Toho sa na slovensku ľudia boja.
A potom neviem či máš volodaj skúsenosti s pytliakmi a im podobnými živlami v lese, ale toto mi pripomína presne ich správanie.
Takže nie som smiešny, len viem čo si môžem dovoliť.
23.02.2016 - 15:32:03
01
Prave na BK su s lesnikmi nadstandardne vztahy, dokonca odpratavali padnute stromy z trailu. Co vidno na fotkach neposkodili prakticky nic, par krat prejazdime a bude.
23.02.2016 - 15:41:32
01
tie fotky su slabej kvality, takze nieje vsetko vidno, skor som to sem daval pre stavitelov trailu,aby vedeli o koho islo, ak by ich to zaujimalo. Ak to nebude vadit im tak ok, ale ked som tam videl lesakov a po tom vsetkom co spravili v MK, ich vobec neberiem na lahku vahu
23.02.2016 - 16:53:24
00
Dublinboy nie osobne ale známy dostal po papuli a ešte aj o kartu z foťáku prišiel ;). Len tu nabádam k opatrnosti. Nevieš na koho v tom lese natrafíš.
23.02.2016 - 17:01:59
00
Dent napísal:
tie fotky su slabej kvality, takze nieje vsetko vidno, skor som to sem daval pre stavitelov trailu,aby vedeli o koho islo, ak by ich to zaujimalo. Ak to nebude vadit im tak ok, ale ked som tam videl lesakov a po tom vsetkom co spravili v MK, ich vobec neberiem na lahku vahu


Jasne ze si spravil dobre, aj keby sa nic nestalo.
23.02.2016 - 17:19:03
00
volodaj úplne ťa chápem a rozumieme si. Mám tiež priame skúsenosti s týmito typmi a viem, že to nie je jednoduché správne reagovať a správať sa v rámci svojich možností v tej situácii. Hlavne keď si sám, nemáš a nevieš ako sa brániť a ešte si drzý :lol: .
Ale v tomto prípade by som to riskol, keď viem koľko práce sa urobilo na tom traili a že to nie je práca na čierno nejakých bajkerov, ale oficiálna makačka zastrešená združením v spolupráci s lesmi. Preto by ma minimálne zaujímalo, kto sú títo ľudia, ktorí na to kašlú, či vedomky alebo nevedomky.
Napriek tomu všetkému to zas až tak zle nevyzerá z tých fotiek, čo dal Nagasaki. Asi ujovia nemali na výber a museli crossnúť trail :wasntme: .
23.02.2016 - 18:00:53
01
Hento na tych fotkach to je nic, ked porovnam s tym, co porobili na cerovke minuly rok, to ani nerieste vobec. Staci si zobrat ako vyzeraju nove asfaltky od Zeleznej po BK, co tam na nej vyvadzaju a toto je les :)
23.02.2016 - 20:13:08
01
keyboard_arrow_up