Henry33 napísal:


A ziadne narazky na A(ll)M(ountain)/EN(duro) poprosim :D
08.11.2016 - 15:25:37
03
... aký je vlastne rozdiel medzi AM/Enduro/XC ? (Len sa pýtam na rozdiely, lebo mi to nie je jasné, nehľadajte v tej otázke iný zmysel).
08.11.2016 - 15:30:43
00
pozri tu o-hocicom/slovnik-bike-vyrazov-t28068.html
08.11.2016 - 15:35:04
01
v obleceni:
- XC - latexove gate stahujuce co najsilnejsie gule aby si si ich neomlatil o sedlo 40cm nad rajdami
- AM - volnejsie strihy, aby nebolo az tak vidiet pretekajuci bachor, ale farby musia byt zladene s bikom
- Enduro - kriklave sustaky a ladvinky + bike musi mat 1 prevodnik a nadrzku inak si iba hipster
08.11.2016 - 15:36:30
015
shit nemam nadrzku, tak to teraz kam spadam ked mam iba jeden prevodnik ? :D
08.11.2016 - 15:39:48
00
Dublinboy - ja sa mozem spytat uplne rovnako: na kieho pi**u by som sa mal naháňať za nejakým ëndurakom na zjazdovom singli?

alebo este lepsie povedane - preco by som mu mal uhnut, ked ma zozadu dobehne? Ja som im zatial vzdy uhol a veru dobre som spravil, pretoze okolo mna preleteli akoby som tam ani vobec nebol! A taki bezohladni ste mnohi z vas endurakov.
OK, nabuduce sa teda proste neuhnem, vsak sami ste mi v tej mojej malej anketke potvrdili ze na vine zrazky bude ten vzadu, pamatate? Ked ma tam zramuje a otrieska o strom, budem si od neho pravne narokovat skodu na biku aj na zdravi.
Este jedna vec - ten stary znamy problem s Bluetrailom - povodne to mal byt udajne "rodinny singel", kam moze ocko-cyklista zobrat celu rodinku vratane nie moc zdatnej manzelky a aj s deckami. No p**u, vsak by ich tam zostrelil prvy endurak co ich dobehne.
08.11.2016 - 15:42:56
00
Neviem, na BT som koncom leta videl fotrikov z AT s totalnymi krpcami a lanovkovali si to pekne dokolecka. Decka vysmiate, fotrikovia spokojni. :)
08.11.2016 - 15:46:04
00
iron.hide ty kadial jazdis preboha ? vsak prave my sa pri kazdom zastavime a pokecame :D
08.11.2016 - 15:48:50
00
magez - ok, tak to je potom super. Vsak en-duraci maju predsa driver8.
zvysok plati.
--
henry88 - no to neviem, mam s nimi zle skusenosti, s EN aj s DH jazdcami. Aj kvoli nim vzdy radsej jazdim dalej od Bratislavy.
08.11.2016 - 15:49:00
00
...aj kvoli nim vzdy radsej jazdim dalej od Bratislavy.

Ale Dufam, ze este v Malych Karpatoch. Ja len aby ste neboli moc OT :lol:
08.11.2016 - 15:56:36
04
MageZ, neverim. To nemoze byt pravda. Na BT predsa jazdia len enduraci a zasadne zostreluju deti a xc-ckarov zozadu. A ked to preziju, tak si ich podaju e-bikeri jazdiaci 80km/h v protismere, erodujuc nase krasne Karpaty.
08.11.2016 - 15:56:48
04
bezohladni sa najdu vsade, to budes aj ty ,ked napr. neuhnes,tak ako ty neslapes s "poslednym" lebo ta to nebavi ,tak isto je na tom aj ten zjazdar ,tvoje tempo ho nebavi ,ba dokonca na niektore prvky skoky atd. urcitu rychlost potrebuje ...staci sa trochu viac chapat az potom to ostatne...
08.11.2016 - 15:57:25
00
Nejak Vám chlapci chyba v tej Bratislave láska , pochopenie a vzájomná úcta k človeku a preferovanemu štýlu jazdy ... tu v Košiciach zatiaľ take problémy nemáme ... no snáď ma nezostrelite ked tam k Vám dobehnem nieco spoločne pobehať v " gulotlačkách " . Predsa len som endurko predal a ostal mi len kostitras .
08.11.2016 - 15:57:53
00
ironhide, ja ti to neberiem, v kľude choď svojim tempom, veď o tom to je. Aj keby som ťa dobehol, tak si buď zastanem, dám si pár glgov vody a počkám minútku-dve, alebo idem pomaly za tebou tvojim tempom. Ja s tým vôbec problém nemám.

A to tvoje naháňanie... no veď ty si nás volal, aby sme si to skúsili... ale ja nevidím dôvod. A teba nikto naháňať sa nevolal :). Povedz nabudúce chalanom, že sa s nimi naháňať nechceš, že nech ťa počkajú na tom pifku napr.

A na margo toho BT alebo BK, ja som videl kadekoho tiež na BK alebo BT, dokonca skupinku asi 20 babičiek ako idú pešo aj s paličkami dolu po BK3 :) A smial som sa, či stihnú bajkeri dobrzdiť alebo mám rovno volať sanitku...

Ramon1 kľudne dojdi, neboj, ukážeme ti veci, aké si na východe ešte nevidel :) Ale zas takého dochtora mať zo sebou na výjazde nie je zlé... aspoň keď sa niekto vy**be tak ho rýchlo pošleš do delíria..
A kedy prídeš pozrieť MK ? by sme mohli spraviť také väčšie MK stretko či výjazdík..


Naposledy upravil Dublinboy dňa 08.11.2016 - 16:06:32, celkovo upravené 1 krát.

08.11.2016 - 16:02:43
00
no tu rodinku zostreli skor nejaky stravasshole na Cerovke akoby do nich mal zozadu niekto vrazit na tychto "zjazdovych" trailoch - mne sa zda ze vacsina bajkerov tam je rada ze to vobec zidu dole bez padu a nie este aby niekoho obiehali v klopenkach - vsetci sa ponukaju a nikto nechce ist prvy aby nebrzdil... iron, neslapes ty nahodou tie traily hore kopcom ? :rofl:
08.11.2016 - 16:03:35
03
keyboard_arrow_up