Ako spoznam iron hide-a ? Aby som vedel koho mam rovno obiehat ako arogantne prasa.
08.11.2016 - 18:13:08
00
takto http://www.mtbiker.sk/foto/topic/37939/253868.html
08.11.2016 - 18:17:09
01
au :tmi:
08.11.2016 - 18:18:21
00
Jasne ze reagujem, lebo to evokuje pocit, ze ten co ma Stravu je automaticky asshole. Arogantneho debila najdes medzi vsetkymi druhmi cyklistov bez rozdielu ci vobec nejaku app pouzivaju alebo nie.
Strava a jej segmenty je jedno z najlepsich veci co sa cyklistike mohlo stat podla mna, teda co sa tyka modernych technologii v mobiloch hned v tesnom zavese je Locus :) Aspon pre tych co maju radi sportovu jazdu, porovnavanie sa s inymy ale aj sam so sebou a socialnu siet medzi cyklistami (+ strava challenge atd atd atd)
Velmi dobre vie clovek sledovat inych vyjazdy, tahat si ich .gpx a nekonecne sa inspirovat kade ist a spoznavat nove lokality


Moc to prezivas. Ten pojem sa nevztahuje automaticky na kazdeho pouzivatela Stravy. Dokonca som sa tam tusim aj ja sam zaregistroval ked som tam chcel kedysi davno nieco pozriet.
To nie je proste nadavka na kazdeho pouzivatela, len na tych "majstrov sveta" ktori si myslia ze vsetci sa im musia uhybat lebo oni nahanaju KOMy, to je cele.
08.11.2016 - 18:19:14
00
iron.hide napísal:

Vdaka, uz som pozrel i biky tak nabuduce ti snad zamavam.
08.11.2016 - 18:21:30
00
Strenki som fakt rád, že si to aj na HT užívaš a každému doprajem a vobec ťa za to neodsudzujem.
Ohľadom toho naháňania asi si to nepochopil, lebo bolo to myslené tak, že nepôjdem na výjazd s niekým kto má úroveň Sagana a vjem že ma nepočká a musel by som šlapať s vyplazeným jazykom a aj tak by som sa neudržal. Podľa mňa to bolo dosť nevhodné pozvanie a prirovnanie.

Každý nech si jazdí čo chce a štýlom ako chce, len neznášam ľudí, ktorí ešte aj v týchto našich Malých Karpatoch vedia ofrflať snahu iných ľudí bajkovať iným štýlom ako ich a snahu ľudí niečo pre to bajkovanie urobiť. Veď buďme radi, že stále je tu ešte priestor na bajky popri tých všetkých turistoch...

A zatiaľ mi ešte nik nenapísal aké je to v MK. Sucho či mokro?
08.11.2016 - 18:25:27
07
kobyla mokra vcelku dost miestami aj blato
08.11.2016 - 18:32:14
01
nerozumiem, preco tu niektorym vadi ze sa niekto stara o trail, alebo ze jazdi iny druh terenu radsej ( rozumej preferuje jazdu dole kopcom) a preco niekomu vadi ze sa sem davaju fotky so skakanim, nikto predsa nezakazal nikomu davat fotky so 100km vyjazdov
a ze v duchu co nerobim ja ( rozumej comu sa nevenujem) tak to automaticky ostatni tiez nemaju robit lebo je to blbost ( plati nielen na enduro, aj na bezky apod.)
staci ohladuplnost vzajomna, a tolerancia a nie hladanie konfliktov

P.S. 5 bojar aj Krasnasky vcera mokre- hlavne smykalo na listi
08.11.2016 - 19:01:08
018
lto, skús mi prosím vysvetliť, prečo by sa malo vylučovať vychutnávanie scenérie a púšťanie si to dole kopcom. Ale demagóg si schopný, vyselektovať a vytrhnúť z kontextu z dvoch rôznych príspevkov a dvoch ľudí, to chce talent.
08.11.2016 - 19:07:26
01
no lebo keď to naozaj pustíš dole kopcom tak vnímaš trail a jeho nástrahy a nie scenériu vôkol ;)
08.11.2016 - 19:10:22
00
Bol som dnes rano kraszlta kamzik 5bojar krasnansky BK a stale mokre, ale aspon ze tie listy su aspon zoberu dost vody do seba a konecne sa neprasi. Da sa uplne v pohode a bolo dokonca na niektorych miestach aj jemne namrznute. A myslim ze vecer uz nebude vcelin otvoreny. Gabo tak max do 17:00-18:00. Pre par ludi nema vyznam
08.11.2016 - 19:18:29
00
kazdy bikujeme pre radost ( predpokladam) a kazdemu z nas robi radost nieco ine jednemu nastupane vyskove, a naslapane km, druhemu zas prekonanie svojho strachu a posuvanie sa na technickych prekazkach, niekto zas ma najvacsiu radost zo scenerie a vyhladov)
Je potrebne aby sme to vsetci citili rovnako ?
mne nevadi ani xc jazdec, ani e biker, ani endurak, ani dh jazdec, ani cestak v duchu zi a nechaj zit, nevyhladavat konflikty realne ani imaginarne
08.11.2016 - 19:21:46
011
myslel som to tak, že v rámci jedného výjazdu sa dá jedno aj druhé. vlastne neviem, prečo som sa zapojil do tohto zamindrakovaneho flamu. na tému endurista mi zozadu spravil bubu, potom mne napriek skočil drop a preto som preplakal večer už nebudem reagovať.
08.11.2016 - 19:31:32
00
Dublinboy napísal:
Strenki som fakt rád, že si to aj na HT užívaš a každému doprajem a vobec ťa za to neodsudzujem.
Ohľadom toho naháňania asi si to nepochopil, lebo bolo to myslené tak, že nepôjdem na výjazd s niekým kto má úroveň Sagana a vjem že ma nepočká a musel by som šlapať s vyplazeným jazykom a aj tak by som sa neudržal. Podľa mňa to bolo dosť nevhodné pozvanie a prirovnanie.

Každý nech si jazdí čo chce a štýlom ako chce, len neznášam ľudí, ktorí ešte aj v týchto našich Malých Karpatoch vedia ofrflať snahu iných ľudí bajkovať iným štýlom ako ich a snahu ľudí niečo pre to bajkovanie urobiť. Veď buďme radi, že stále je tu ešte priestor na bajky popri tých všetkých turistoch...

A zatiaľ mi ešte nik nenapísal aké je to v MK. Sucho či mokro?


Info. Kamzik, dnes cca kolem 17h. +1°C, všechno tot. mokré, "šmiklavé"...ale zato velmi zábavné! :-) Add Čtvrteční výjezd- kdy chceš cca vyjíždět z Kamzíka? Pokud okolo 17h., tak bych se možná přidal... ;-)
08.11.2016 - 19:37:49
00
Silva, perez a ostatni - ja som len napisal ze sa citim v lese ohrozovany. Prepacte, ale ja tu nie som ten zly. Nemam ani Stravu, nejazdim KOMy, len tak si bajkujem a popritom trochu fotim.
Inak preto aj tak milujem nocne solo vyjazdy, ked je jednak ovela menej ludi a jednak ich svetlo vidno uz zdaleka. Napriklad cerovku som za posledny polrok siel za svetla iba jediny raz. A BK1 ani raz.
08.11.2016 - 19:52:19
00
keyboard_arrow_up