:o ???
25.09.2010 - 17:52:20
00
par modrin, skrabance ale OK, ale bude si musiet kupit novu prilbu ;o)
presiel z cesty na fulla a uci sa jazdit po lese...asi som siel rychlo a on potom nejako nestihol dobrzdit a hodil tigra na mna...a tusim som ho este aj presiel :$
ale inak vsetko OK, nastastie, foto prilby som dal do demolacii (ale nic hrozne)

nie som si isty co presne ma ale moznoTOTO a skusal som sa na tom povozit a dost nezvyk, ten full vazne krasne zehli a tam kde chodim v stoji mozem ist v sede, ale...zdalo sa mi to cele nejako "makke", mozno je to len zvyk
25.09.2010 - 18:07:02
00
...a tusim som ho este aj presiel :$

:D tak to musela byt dobra mela. Zaciatky na fulle byvaju niekedy osemetne. Clovek si zrazu viac veri, ale este nema osahany stroj a potom to takto dopadne. Nakoniec to teda vcelku dobre dopadlo.
add "makke": prave teraz sa hrozim prechodu na santu po takom dlhom jazdeni na skotovi.
25.09.2010 - 18:19:14
00
sogi: co ta preskocil a ty si ho presiel ? :rofl: .. makke moze byt aj z ineho dovodu, nez ze je full, ale moze byt. A moj si si skusit nechcel, potvora .. sa it nepacil, co ?
romanx: ja vobec nemam pocit z makkeho ked idem na Reigna, ale to moze byt tym, ze nejazdim na HT :lol: :lol:
25.09.2010 - 18:26:28
00
to aj mela bola, pocul som divne zvuky za mnou, uz som vedel, ze ide ...zatial som nevedel kam ;o) hned v zapeti som citil naraz do crbta, potom nieco cierne pod kolesami (bol v ciernom drese) a potom som sa uz iba "zobudil" ako lezim na zemi...otocim sa, kolega bol vyzuty :rofl: a sedel na zemi a bajk drzal v ruke ;o))) hned zacal ratovat bajk (ma ho len chvilku) tak som mu ho odhodil mimo trailu a zacal som riesit jeho, ci nie je dolamany ;o) samozrejme mal stres ze ma dotrhany novy dres ;o) zase som ho sprdol, nech riesi ruky, nohy ci moze hybat s nimi, potom po chvili ked sa zase obul :x som si vsimol hlinu aj na prilbe a nasli sme tu prasklinu ;o) hovoril ze na lakti ma take zarezy akoby s pily...ze by som ho vazne presiel? :angel: ja nejake odreniny na nohe neviem z coho ale ciste, bez blata, cize asi z bajku.

romanTvoj prechod na santu bude po 5 min rychlo zabudnuty ;o)
Ja som si dokupil cestaka, dnes som ho bol skusit na babe (asfaltom samozrejme), uvidime, mozno to bude na objemy dobre, uvidime casom.

Edit: Lubo, ja si uz ani nepamatam poriadne, asi to bolo pri morave pri tej zatvaracej brane? ale tak na asfalte by som to necitil asi. Kolega ma celokarbon, zadna stavba mu dost "pruzi" ked som zmackol brzdy a skusil akoby potiahnut klukami, tak sa to cele nejako krutilo, co je normalne?
ma mensi ram, v terene je to obratnejsie ale ma to nejaky tazky predok, tazko sa to davalo na zadne ;o)


Naposledy upravil sogi dňa 25.09.2010 - 18:36:02, celkovo upravené 1 krát.

25.09.2010 - 18:28:47
00
cestaka :o . Nejako nam viac a viac zchrtievas.
Na tej Tvojej dnesnej story som sa dobre pobavil (pekny opis) aj ked viem, ze to nebolo az tak velmi funny :$ Dufam, ze sa partak otrasie a uz bude davat bacha na vlacha. Zajtra ho bude boliet cely clovek.
25.09.2010 - 18:35:42
00
Dnes fasa výjazd bolo super ani som to nečakal. Blatiska malo ale niečo sa na mna nalepilo :lol: . Na Bielom krízi bola nejaka akcia hasici ci co..... ale aj polievali a hrala hudba na povzbudenie :music: :ninja: . No ronamx musel si riadne fičat ked som ani len nezaregistroval. Potom na hodinku kuknut sprintérov do Ružinova. No poviem Vám bolo tam zopar exotov :lol:

Prílohy:

Komentár súboru: Bolo malo dažďa
Fotografia0186.jpg
Fotografia0186.jpg 913.93 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Bola aj zabava
Fotografia0187.jpg
Fotografia0187.jpg 874.21 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil nalini dňa 25.09.2010 - 18:48:18, celkovo upravené 1 krát.

25.09.2010 - 18:40:31
00
roman chcem Ti raz mozno aj stihat, nefandim si, ale aspon sa priblizit ;o) ale pri mojej praci to bude velmi tazke, stale by som chcel ist s tebou to bradlo, ale az bud. rok ;o( a ked sa bude vsetko srat ako sa serie, tak by som mozno konecne aj na gardu s vami zbehol, ale .... to je daleko este

Jo, znie to srandovne, ale po par minutach sme sa uz smiali aj my, nastastie tentokrat.
Mlady sa chcel ucit, tak som ho trosku povodil a niektore prekazky musel ist aj 3 krat kym to nespravil tak ako som mu nakazal, ale uci sa .... casom to bude ok, podla mna mu ale ten full dost pomaha, na HTcku by to mal tazsie...niektore korene a skalky co som ho poslal presiel v pohode a zo mna skoro dusu vytriaslo ;o)
25.09.2010 - 18:41:48
00
Kolega ma celokarbon, zadna stavba mu dost "pruzi" ked som zmackol brzdy a skusil akoby potiahnut klukami, tak sa to cele nejako krutilo, co je normalne?

Myslim, ze nie je :shake: :shake:
25.09.2010 - 18:53:22
00
sakris a to je funglac..no nic, ked budem s vami, poskusam to na vasich zehlickach ako sa to sprava, bo ja to neviem porovnat ;o( moj hlinik drzi bezchybne :lol:
25.09.2010 - 18:55:05
00
Mozno mas tak silne noziska, ze sa hybe vsetko :lol: .. skontorloval by som capy, ci su spravne dotiahnute. Inak ale henten system (a ktovie ake prevedenie) myslim nepatri k tym najpevnejsim.
25.09.2010 - 19:22:17
00
Hm len taka mala podotázka ak idete dole z Bieleho kríža na biku nestalo sa Vam že vas pod vysokým napätím posteklí :lol: Mna to hned zdvihlo zo sedadla :wasntme: .
25.09.2010 - 19:37:25
00
Nie .. nemame titanove srouby v tele :lol: .. ale inak pri vetre to tam vydava zaujimave zvuky, aj v zime, alebo pri namraze,vode .. atd...
25.09.2010 - 20:10:18
00
nikdy som to nezazil.
Ti zliatiny maju velmi malu tepelnu a el. vodivost.
25.09.2010 - 20:14:02
00
Hm len taka mala podotázka ak idete dole z Bieleho kríža na biku nestalo sa Vam že vas pod vysokým napätím posteklí :lol: Mna to hned zdvihlo zo sedadla :wasntme: .

A smerom hore ti to nerobí? :lol:
26.09.2010 - 00:41:27
00
keyboard_arrow_up